Skocz do zawartości

Wygodne kombi do 60k PLN - Cklasa? Co to warte?


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

> Całą pralnię to można porównać z kupieniem Mercedesa G. SUV jest jak picie alkoholu bez leżenia pod

> stołem po.

widzisz, a ja prawie nie pije smile.gif

> Przy moich zabiegach widnieje "eRka", nie widziałeś?

> Mhm...czyli lubisz SUVy, ale nie chcesz ich mieć...rozumiem.

coby już nie gmatwać - tak. tak samo jak lubie cabrio czy segment A smile.gif

> Prawda jest taka, że samochody klas od A do F to I liga.

> Samochody typu van, SUV, cabrio, sport, off-road, pick-up to ekstraklasa.

no. 1 liga = premier league w UK vs nasza ekstraklasa.

> Tak, ale w Twoim, prozaicznym podejściu lepiej sprawdza się właśnie auto "gumowe". Ja tylko odnoszę

> się do Twojego twierdzenia, że nie potrzebuję quattro ani dobrego (naprawdę dobrego, a nie

> tylko takiego jak zapewnia płaskie auto) prowadzenia. Miało być wygodne. Więc na takie

> wymagania dobry jest van. Tyle. Jeśli inaczej twierdzisz to jesteś zawzięty tylko i wyłącznie

> na niski dach. Nie chcę wracać bo DOBRE, płaskie auta wskazałem.

znowu manipulujesz. wygodne -w moim rozumieniu. i w moim podejściu gdzie kryterium jest zachowanie na drodze, jakim cudem ma się sprawdzić gumowe auto? a nic nie stoi na przeszkodzie żeby takie zwyczajne mondeo czy focus - się dobrze prowadziło, bo akurat te modele są wzorem zachowania na drodze i nie musi być do tego quattro.

> Stosuję jako obronę przed nazywaniem SUVów "pseudo terenówkami".

ok. to nie bede nazywał pseudoterenówek po imieniu :D

> Mhm...a myślałem, że tylko w skokach narciarskich.

> Ty.

a nie prawda.

> Napisałeś, że SUV jest be bo udaje terenówkę.

poniekąd tak. ale myslalem ze sobie teoretyzujemy bez sensu jak zwykle.

> X6 to liftback.

kit z nazwą. niech płonie.

> Może, ale muszę używać tak mocnych słów bo świadomość, że naśladowców ma Twoje ukochanie dla

> przeciętności i unifikacji jest przerażająca i smutna. Niektórzy mówią na to "malkontent",

> ale Ty malkontentem nie jesteś. Jesteś zadowolony, uśmiechnięty, wyluzowany, a dookoła

> przednionapędowe Audi, Fiaty 500, Alfy 159 i inne "doskonałe produkty w świetnej cenie".

to idz na petycje.pl i zacznij walkę smile.gif w tym wątku poważnie chciałem się dowiedzieć czegoś o Cklasie, ino już za późno, a do tego nikt nic wartościowego nie napisał smile.gif

> Ja nie wkładam, ja rozumiem i widzę mit "eFki". Ale ten mit nie jest obalany...tylko on wchłania

> inne literki. Czy jest on bez sensu? Nie. Czy jest wyssany z palca? Nie. I jest to bardziej

> istotne niż wysokość nadwozia. Bo nawet jak Ci się nadwozie kładzie czy podskakuje to nie

> drenuje kieszeni, nie kusi do druciarstwa i nie obniża trwałości. Jednak są fajne auta na F.

> Te, w których lubisz każdą drogę...na przykład.

> Korozja dotyczy Forda. Elektryka Fiata i żab. Zawieszenie tak samo. A po co Ci to tłumaczę.

> Uprzedzeń uczyć Cię nie muszę. Mnie się tylko nie zgadza, że nie chcesz vana wymagając wygody

> i zwyczajności. Więc to tak jakby ktoś chciał hydropneumatyczne zawieszenie i powiedział

> "tylko nie Citroen - tandeta na F".

taką samą logikę mozna dorobic do każdej grupy. mazda 6 rdzewiała -> japonczyki są do kitu? chyba nie o takie podejście Ci chodzi, to czemu je stosujesz?

> I zaznaczam, że ja nie mam uprzedzeń do F, ale je rozumiem bo są namacalne. Ty masz uprzedzenia do

> innych segmentów, a czy ktoś to rozumie...to nie wiem...nie wiem czy Ty je rozumiesz.

rozumiem. skoro to już ustaliliśmy - pomijamy segment.

> A ktoś powie, że X6 to po prostu X5 z lepszym Cx i już.

inny powie że murano cabrio to mx5 z większym wnętrzem. podpisujesz się pod tym? ja nie. przecia dyskutujemy o osobistych uzasadnionych upodobaniach.

> No to jak FWD to wiesz...Skoda Octavia.

też rozważam, ale uważam że polityka cenowa i postrzeganie modelu i jego ceny na wtórnym są nieciekawe dość.

> W wieku prawie 50 jeszcze wsadzi i trafi...

o piłce piszesz?

> Quattro i wszystko się zmienia. Bez quattro to jak pasjonować się pojedynkiem James - Durant...bez

> piłki.

z quatro jest lepiej. ale nadal - model to wydumka trochę. nie wyszły im te 1.8 poprostu, a wnętrze z VW nie pomaga. to nie jest premium jakim chcieli być.

> O honor to było przed meczem.

> Jak na "kadrę hańby" grają całkiem dobrze i strzelają najpiękniejsze gole bez znaczenia.

zagrali ok. ino nadal nie potrafimy rozgrywać piłki.

> A w sobotę ze "skodziarzy"zrobimy knedliki, pokroimy i połkniemy pokazując czym jest Cinquecento

> Sporting przy Octavii Tour 1.6 LPG.

my to cinquecento? bardziej 700ccm.

> Pozdrawiam.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzisz, a ja prawie nie pije

Ja też prawie, dlatego warto mieć SUVa, żeby ten jeden raz nie był ostatnim. wink.gif

> no. 1 liga = premier league w UK vs nasza ekstraklasa.

Tak...tylko nie chodzi o piłkarzy, a o publiczność. 270751858-jezyk.gif

> znowu manipulujesz. wygodne -w moim rozumieniu. i w moim podejściu gdzie kryterium jest zachowanie

> na drodze, jakim cudem ma się sprawdzić gumowe auto?

Jak nie wykorzystasz quattro to i nie wykorzystasz Focusa. Ale Ty wiesz lepiej.

> ok. to nie bede nazywał pseudoterenówek po imieniu :D

Dziękuję.

> a nie prawda.

"Płacić więcej za wygląd terenówki, którą nie jest" to Twoje słowa.

> poniekąd tak. ale myslalem ze sobie teoretyzujemy bez sensu jak zwykle.

Teoretyzujemy jak zwykle, ale nie bez sensu. Musisz poczuć, że Ty jesteś odpowiedzialny za stan demokracji i stan motoryzacji. Głosujesz przy urnie i w salonie. Tu są może teorie i sondaże, ale sens mają.

> kit z nazwą. niech płonie.

hehe.gif

Ja głęboko wierzyłem i doczekałem się śmierci Saaba, Ty miej nadzieję na X6. waytogo.gif

> to idz na petycje.pl i zacznij walkę

Autokacik.pl jest dla mnie lepszy. smile.gif

> taką samą logikę mozna dorobic do każdej grupy.

Można, ale jest w tym wiele prawdy i realnych problemów dla właścicieli. Być może niepotrzebnie akcentowanych, ale tak właśnie akcentujesz prowadzenie wyższych aut.

> mazda 6 rdzewiała - japonczyki są do kitu?

Pod względem korozji - oczywiście. Niezniszczalna Corolla będzie miała pół miliona kilometrów i oryginalne amortyzatory, a zjedzona będzie z każdej strony (przykład rodzinny).

> chyba nie o takie podejście Ci chodzi, to czemu je stosujesz?

Bronię się przed traktowaniem SUVów i vanów jak "eFek" i wychodzi na to, że to ja stosuję. crazy.gif

> inny powie że murano cabrio to mx5 z większym wnętrzem. podpisujesz się pod tym?

Nie. Murano to Murano...bez dachu.

> dyskutujemy o osobistych uzasadnionych upodobaniach.

Niby osobistych, ale na forum publicznym innego znaczenia nabiera słowo "osobiste".

> o piłce piszesz?

O piłce, o piłce... tongue.gif

> z quatro jest lepiej. ale nadal - model to wydumka trochę. nie wyszły im te 1.8 poprostu

Oczywiście, ale jaki silnik sugerował, że od VW można wymagać dobrych jednostek? Aczkolwiek (ulubione słowo Błaszczykowskiego zlosnik.gif) 20 zaworów to ciekawa konstrukcja z technicznego punktu widzenia. Efektu oczywiście z tego nie ma żadnego bo te 20 zaworów z turbo jest słabsze niż japońskie 1.8 16v bez doładowania (VVTL-i).

Jednak mogę powiedzieć, że mam tyle zaworów na cylinder ile Ferrari 360. cool.gif

> a wnętrze

> z VW nie pomaga. to nie jest premium jakim chcieli być.

W B5 nie widzę w środku VW. Nawet światła się inaczej włącza. wink.gif

> zagrali ok. ino nadal nie potrafimy rozgrywać piłki.

Wiele jest niedoskonałości. Rozgrywanie boli...głównie ze względu na płynność i coś dla oka. Ale patrząc na innych, pomijam takie rzeczy bo też mają amatorskie chwile. Ja mam tylko jeden żal. Nie karamy naszych gości za błędy. Bo wynik na poważnej imprezie bierze się z wykorzystywania błędów przeciwników, a nie z talentu Dortmundczyków.

> my to cinquecento? bardziej 700ccm.

No to Czesi to Skoda 105S. grinser006.gif W sobotę wyjdzie prawda na jaw czy lepsze jest Cinquecento Sporting, Lancia Y czyli nisza...czy Octavia na gaz. Wynik pokaże kto z nas ma rację. zlosnik.gif

Była bitwa warszawska 1920, teraz będzie Operacja Dunaj 1968. zlosnik.gif Są Polacy, mamy dwóch z NRD, dwóch Francuzów...ale to przecież komuniści więc się wszystko zgadza. hehe.gif

Niestety, po wyjściu z grupy może być obrona poczty gdańskiej 1939. Chyba, że się wymienimy. Polański, Boenisch za Łukasza i Mirka. Wtedy będzie warszawski sierpień 1944, a potem już tylko Kijów...ponownie 1920...

No i zgarniemy tyle kasy, że Lato będzie bogatszy od Kulczyka, a PZPN kupi nawet to, że Rosja nie zagra w MŚ w 2018. rotfl.gif

Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja też prawie, dlatego warto mieć SUVa, żeby ten jeden raz nie był ostatnim.

> Tak...tylko nie chodzi o piłkarzy, a o publiczność.

i nasza publiczność tutaj jest jako wzór pozytywny? wow.

> Jak nie wykorzystasz quattro to i nie wykorzystasz Focusa. Ale Ty wiesz lepiej.

oczywiscie ze wiem lepiej. bo w aucie nie chodzi tylko o wykorzystywanie a o jakąś tam przyjemność z jazdy na codzień też można mieć.

> Dziękuję.

> "Płacić więcej za wygląd terenówki, którą nie jest" to Twoje słowa.

ano, ino już zgubiłem wątek smile.gif

> Teoretyzujemy jak zwykle, ale nie bez sensu. Musisz poczuć, że Ty jesteś odpowiedzialny za stan

> demokracji i stan motoryzacji. Głosujesz przy urnie i w salonie. Tu są może teorie i sondaże,

> ale sens mają.

nie głosuję. demokracja to żart i nie będę w tym uczestniczył smile.gif a stan motoryzacji - to dbam jak umiem smile.gif i jeżdzę igłami wink.gif

> Ja głęboko wierzyłem i doczekałem się śmierci Saaba, Ty miej nadzieję na X6.

trzymam kciuki smile.gif

> Autokacik.pl jest dla mnie lepszy.

cholera wink.gif

> Można, ale jest w tym wiele prawdy i realnych problemów dla właścicieli. Być może niepotrzebnie

> akcentowanych, ale tak właśnie akcentujesz prowadzenie wyższych aut.

bo mi na nim zależy.

> Pod względem korozji - oczywiście. Niezniszczalna Corolla będzie miała pół miliona kilometrów i

> oryginalne amortyzatory, a zjedzona będzie z każdej strony (przykład rodzinny).

> Bronię się przed traktowaniem SUVów i vanów jak "eFek" i wychodzi na to, że to ja stosuję.

no to ustalamy - unikamy stereotypów. ale fakt jest faktem - sredni van i suv prowadzi sie gorzej niz klasyczny sedan/kombi. ze wzgledu na konstrukcje smile.gif

> O piłce, o piłce...

> Oczywiście, ale jaki silnik sugerował, że od VW można wymagać dobrych jednostek? Aczkolwiek

> (ulubione słowo Błaszczykowskiego ) 20 zaworów to ciekawa konstrukcja z technicznego punktu

> widzenia. Efektu oczywiście z tego nie ma żadnego bo te 20 zaworów z turbo jest słabsze niż

> japońskie 1.8 16v bez doładowania (VVTL-i).

> Jednak mogę powiedzieć, że mam tyle zaworów na cylinder ile Ferrari 360.

cool.gif

> W B5 nie widzę w środku VW. Nawet światła się inaczej włącza.

nie mam na mysli ze wprost. ale chodzi o jakos materiału i jego zachowanie po 10 latach smile.gif zwłaszcza sterowanie szybami i panel klimatronic.

> No to Czesi to Skoda 105S. W sobotę wyjdzie prawda na jaw czy lepsze jest Cinquecento Sporting,

> Lancia Y czyli nisza...czy Octavia na gaz. Wynik pokaże kto z nas ma rację.

> Była bitwa warszawska 1920, teraz będzie Operacja Dunaj 1968. Są Polacy, mamy dwóch z NRD, dwóch

> Francuzów...ale to przecież komuniści więc się wszystko zgadza.

> Niestety, po wyjściu z grupy może być obrona poczty gdańskiej 1939. Chyba, że się wymienimy.

> Polański, Boenisch za Łukasza i Mirka. Wtedy będzie warszawski sierpień 1944, a potem już

> tylko Kijów...ponownie 1920...

ufff. myslalem ze to tylko ja widziałem jak polanski i boenish kaszanią. ino trzeba to zasugerować teraz frankowi.

> No i zgarniemy tyle kasy, że Lato będzie bogatszy od Kulczyka, a PZPN kupi nawet to, że Rosja nie

> zagra w MŚ w 2018.

> Pasuje?

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i nasza publiczność tutaj jest jako wzór pozytywny? wow.

Siedzą angielskie trusie 2 metry od murawy i boją się bo zapłacą mandat za wytarcie nosa rękawem. A u nas ciekawie, ..bać Żydów, z liścia piłkarzowi, jakieś MMA na trybunach, "fajny" baner. Emocje, coś się dzieje, a tam nuda. wink.gif

> oczywiscie ze wiem lepiej. bo w aucie nie chodzi tylko o wykorzystywanie a o jakąś tam przyjemność

> z jazdy na codzień też można mieć.

Można, ale w trójce, quattro, Lexusie, a nie w 159 i Mondeo.

> ano, ino już zgubiłem wątek

Na Twoje szczęście. Po prostu nie mów "pseudo" bo to "pseudo" uderzy w Ciebie...z większą siłą i prawdą.

> nie głosuję. demokracja to żart

Jak nie głosujesz to dobrze chociaż, że nie narzekasz, a cieszysz się tym co jest. ok.gif Ale tak samo się dziwię, że nie masz potrzeby mieć quattro bo jeździsz tylko po płaskim, równym i gładkim jak i temu, że po tylu latach PZPRu nie chcesz im kara.gif

> i nie będę w tym uczestniczył

Układa mi się. Lepper OK, Giertych OK, Fiat 500 OK. hehe.gif

> a stan motoryzacji - to dbam jak

> umiem i jeżdzę igłami

To nie stan motoryzacji tylko stan posiadania. zlosnik.gif

> bo mi na nim zależy.

Tak. Tylko nie za bardzo.

> no to ustalamy - unikamy stereotypów. ale fakt jest faktem - sredni van i suv prowadzi sie gorzej

> niz klasyczny sedan/kombi. ze wzgledu na konstrukcje

Tak jest. Jednak mój argument polegał na pominięciu lepszego prowadzenia z racji tego, że możesz poświęcić prowadzenie i trakcję w imię - powiedzmy - ceny, a nie możesz poświęcić lepszego prowadzenia w imię posiadania dużego wnętrza.

Więc oddasz coś za nic, ale kolejnego kroku nie zrobisz za coś.

To jest jak Polska - Czechy. Albo wygrywamy, albo koniec. Albo Audi Quattro lub sporty RWD albo vanoSUV. Ty właśnie wybierasz grę na remis. Jesteś niepokonany, ale już se nie zagrasz.

I ile teorii nie będzie, Ty stracisz. Dlatego napisałem 3000 postów temu - źle myślisz. I nadal tak uważam.

> nie mam na mysli ze wprost. ale chodzi o jakos materiału i jego zachowanie po 10 latach zwłaszcza

> sterowanie szybami i panel klimatronic.

OK.

> ufff. myslalem ze to tylko ja widziałem jak polanski i boenish kaszanią.

Ja powiem tak: Oni obierają polski styl, a nie uczą naszych jak to się robi w Reichu. Dawniej Oli czy Roger to były indywidualności, które wybijały się ponad. To były takie Grand Vitary wśród Astr Classic. Teraz to są C-klasy wśród Passatów. biglaugh.gif Ale po naszemu mówią? Mówią. Hymn śpiewają? Śpiewają. A połowa reprezentacji Niemiec pewnie porządnego "sieg-heila" nie potrafi zrobić. grinser006.gif

> ino trzeba to zasugerować teraz frankowi.

Myślę, że Franz bierze dobre pieniądze za selekcję. Ja nie mam z tego złamanego grosza więc nie będą go wyręczał. Uważam tylko, że dostęp dziennikarzy w trakcie turnieju powinien zostać zakazany. Jak słyszę z ust pismaków wszelkiego gatunku, rodzaju i rodziny, że największy problem Polski to Tytoń czy Szczęsny w meczu, w którym trzeba strzelać bramki to redefiniuje mi się pojęcie idiota. Dziś jest to człowiek, normalny, spokojny, skromny i kompetentny. A debil oznacza ambitnego, dociekliwego i odważnego. screwy.gif

Niech robią aferę przed i po turnieju. Te konferencje prasowe, te pytania, oceny...to mam wrażenie, że oni by chcieli, żeby trener powiedział "wpłaciliśmy do UEFA 3 mln euro, dziś wygramy 1:0, a w bramce będzie Wojtek...i to on strzeli tego gola".

Na to pytanie dziennikarzy - panie trenerze, czy nie obawia sie pan, że Czesi dadzą więcej? Nie - odpowiada trener Smuda - Platini powiedział na ucho prezydentowi Komorowskiemu, że Czesi dali tylko 2,5 mln euro. screwy.gif

I nie jest to wbrew pozorom offtopic.gif

Bo pragnienie wiedzy, pewności, jasności, poznania przyszłości jest tak wielkie, że nie ma miejsca na emocje, zaskoczenia, szok itp. Jak z samochodami i naszymi segmentami. Płasko, dobrze, tanio, normalnie, bez ekscesów.

Ja chcę szaleństwa, emocji, odwagi, SUVów, vanów bez dachu, irlandzkiego cudu i 3:0 z Czechami. hehe.gif

Do widzenia. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siedzą angielskie trusie 2 metry od murawy i boją się bo zapłacą mandat za wytarcie nosa rękawem. A

> u nas ciekawie, ..bać Żydów, z liścia piłkarzowi, jakieś MMA na trybunach, "fajny" baner.

> Emocje, coś się dzieje, a tam nuda.

> Można, ale w trójce, quattro, Lexusie, a nie w 159 i Mondeo.

terefere. mondeo i a159 prowadzą się swietnie.

> Na Twoje szczęście. Po prostu nie mów "pseudo" bo to "pseudo" uderzy w Ciebie...z większą siłą i

> prawdą.

pseudo pseudo pseudo 270751858-jezyk.gif

> Jak nie głosujesz to dobrze chociaż, że nie narzekasz, a cieszysz się tym co jest. Ale tak samo

> się dziwię, że nie masz potrzeby mieć quattro bo jeździsz tylko po płaskim, równym i gładkim

> jak i temu, że po tylu latach PZPRu nie chcesz im

nie chcę sobie ograniczac podaży narzucając kryteria autom używanym. nie chce mi sie kolejny raz szukać - rodzynka. potrzebuje auto na 2-3 lata, az się zamortyzuje i wtedy kolejne. za dużo czasu pochłania e38, żeby się bawić w szukanie dupowozu na codzień, więcej czasu niż to warte.

> Układa mi się. Lepper OK, Giertych OK, Fiat 500 OK.

> To nie stan motoryzacji tylko stan posiadania.

no moja motoryzacja jest w dobrym stanie smile.gif

> Tak. Tylko nie za bardzo.

a to moje kryterium i jest mojsze niż Twoje Twojsze. także za bardzo też dobrze :D

> Tak jest. Jednak mój argument polegał na pominięciu lepszego prowadzenia z racji tego, że możesz

> poświęcić prowadzenie i trakcję w imię - powiedzmy - ceny, a nie możesz poświęcić lepszego

> prowadzenia w imię posiadania dużego wnętrza.

> Więc oddasz coś za nic, ale kolejnego kroku nie zrobisz za coś.

> To jest jak Polska - Czechy. Albo wygrywamy, albo koniec. Albo Audi Quattro lub sporty RWD albo

> vanoSUV. Ty właśnie wybierasz grę na remis. Jesteś niepokonany, ale już se nie zagrasz.

> I ile teorii nie będzie, Ty stracisz. Dlatego napisałem 3000 postów temu - źle myślisz. I nadal tak

> uważam.

heheheh. nie toleruję gumowej jazdy - dlatego odpadają suvy i vany - i w nosie mam, że niektóe są lepsze niż inne. nigdy nie dogonią auta niżej zawieszonego. i nie ma czegoś takiego jak źle myślisz w kwesti osobistych preferencji. jest "inaczej" myślisz.

> Ja powiem tak: Oni obierają polski styl, a nie uczą naszych jak to się robi w Reichu. Dawniej Oli

> czy Roger to były indywidualności, które wybijały się ponad. To były takie Grand Vitary wśród

....

> Bo pragnienie wiedzy, pewności, jasności, poznania przyszłości jest tak wielkie, że nie ma miejsca

> na emocje, zaskoczenia, szok itp.

w poziomie polskiej piłki nie ma. niech się nauczą podstaw, a potem znajdzie się miejsce na fantazję. ale zespół który utrzymuje się przy piłce 38% czasu grając 5 pomocnikami i nie przerzucając wogóle piłki, wpadając na siebie - musi zacząć od rzeczy prostych smile.gif

> Jak z samochodami i naszymi segmentami. Płasko, dobrze,

> tanio, normalnie, bez ekscesów.

w przeciwienstwie do wysoko, źle, drogo, nienormanie i cudacznie. to ja biore płasko i dobrze :D

> Ja chcę szaleństwa, emocji, odwagi, SUVów, vanów bez dachu, irlandzkiego cudu i 3:0 z Czechami.

a mi wsio ryba co w innych segmentach. nie interesuje mnie veyron, ferrari czy jakies wynalazki. ani wynik w kopaną. oglądam polskę jako odskocznię od dobrej piłki smile.gif

> Do widzenia.

pzdr smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> terefere. mondeo i a159 prowadzą się swietnie.

W porównaniu do...

Kiepsko w porównaniu do...

> pseudo pseudo pseudo

Kibic 270751858-jezyk.gif

> nie chcę sobie ograniczac podaży narzucając kryteria autom używanym. nie chce mi sie kolejny raz

> szukać - rodzynka. potrzebuje auto na 2-3 lata, az się zamortyzuje i wtedy kolejne. za dużo

> czasu pochłania e38, żeby się bawić w szukanie dupowozu na codzień, więcej czasu niż to warte.

Rozumiem to. Dlatego ja bym wybrał nowy samochód z salonu. Ale życzę Ci łatwego wyszukania dobrego kilkulatka za te pieniądze.

> no moja motoryzacja jest w dobrym stanie

Oby nie do czasu podpisania umowy K-S. wink.gif

> a to moje kryterium i jest mojsze niż Twoje Twojsze.

Moje, Twoje...ważne, że publiczne i każdy może się odnieść do tego.

> heheheh. nie toleruję gumowej jazdy - dlatego odpadają suvy i vany - i w nosie mam, że niektóe są

> lepsze niż inne. nigdy nie dogonią auta niżej zawieszonego. i nie ma czegoś takiego jak źle

> myślisz w kwesti osobistych preferencji. jest "inaczej" myślisz.

Gdybyś się bał złej oceny to byś nigdy nie napisał o tym na forum. Gdybyś był przekonany, że Twój wybór jest słuszny, też byś nie napisał. Zarzucasz wątpliwość, a ja na to odpowiadam. Źle myślisz. Ty możesz powiedzieć "daj mi popełnić mój błąd" i OK, ale nie pisz, że słowo "źle" popsuje Ci humor czy Cię obrazi czy coś. Każdy ma prawo źle myśleć, nawet ma prawo źle mówić, ale musi się liczyć z tym, że ktoś słucha/czyta.

> ale zespół który utrzymuje się przy piłce 38% czasu grając 5 pomocnikami i nie

> przerzucając wogóle piłki, wpadając na siebie - musi zacząć od rzeczy prostych

No tak, ale to był mecz bez znaczenia i to trzeba wiedzieć. Po pierwszym dniu było wiadomo, że liczą się tylko knedliki.

> w przeciwienstwie do wysoko, źle, drogo, nienormanie i cudacznie. to ja biore płasko i dobrze :D

Bierz. A żeby było do rymu: Bierz i się ciesz. grinser006.gif

> a mi wsio ryba co w innych segmentach. nie interesuje mnie veyron, ferrari czy jakies wynalazki.

Nie? Wiele z Twoich "linijek" jest jakby pod wpływem gandzi. Spoooko, nic się nie liczy...luuuziooo... palacz.gif

> ani wynik w kopaną.

Ale to zadecyduje kto ma rację. hehe.gif

> oglądam polskę jako odskocznię od dobrej piłki

Miłego meczu. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W porównaniu do...

np laguny smile.gif captivy i koleosa też smile.gif

> Kiepsko w porównaniu do...

no wlasnie nie wiem. bo lepsze prowadzenie to wieksza masa albo twardsze zawieszenie. moim zdaniem to dobry kompromis do codziennego użytku własnie prezentują te modele.

ale narazie po oględzinach alf, jestem bardzo rozczarowany stanem wnętrz tych 3-4 letnich samochodów. lakier na plastikach jest fatalny. nie wiem jak to pociągnie kolejne kilka lat.

> Kibic

> Rozumiem to. Dlatego ja bym wybrał nowy samochód z salonu. Ale życzę Ci łatwego wyszukania dobrego

> kilkulatka za te pieniądze.

do salonu nie ide. narazie mam uraz wink.gif a budzet wobec pełnej renowacji lakierniczo/blacharskiej 5 metrów limuzyny, w lipcu, raczej się nie powiększy do czasu zmiany, zebym wziął coś nowego wink.gif

> Oby nie do czasu podpisania umowy K-S.

e no megana ma kolejny przeglad jakos za 20 miesiecy/25 tys km smile.gif w momencie sprzedazy bedzie maks 15 miesiecy i 20 tys km smile.gif czyli igła Panie.

> Moje, Twoje...ważne, że publiczne i każdy może się odnieść do tego.

nikt naszych wywodów nie czyta smile.gif

> Gdybyś się bał złej oceny to byś nigdy nie napisał o tym na forum. Gdybyś był przekonany, że Twój

> wybór jest słuszny, też byś nie napisał. Zarzucasz wątpliwość, a ja na to odpowiadam. Źle

> myślisz. Ty możesz powiedzieć "daj mi popełnić mój błąd" i OK, ale nie pisz, że słowo "źle"

> popsuje Ci humor czy Cię obrazi czy coś. Każdy ma prawo źle myśleć, nawet ma prawo źle mówić,

> ale musi się liczyć z tym, że ktoś słucha/czyta.

oj drocze sie smile.gif fajnie sie czyta, jak ktoś tak idzie w zaparte i źle myśli jak Ty wink.gif

> Nie? Wiele z Twoich "linijek" jest jakby pod wpływem gandzi. Spoooko, nic się nie

> liczy...luuuziooo...

traktuje to tak samo jak prom kosmiczny. jest sobie, ktoś się napracował. chwała za wkład i myśl, a teraz wyłączamy TV i wracamy do rzeczywistosci smile.gif

> Ale to zadecyduje kto ma rację.

e to czekaj. jakie są opcje i kto jest którą racją, bo chce wiedziec na kogo stawiac smile.gif

> Miłego meczu.

wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> np laguny captivy i koleosa też

> no wlasnie nie wiem.

BMW 3-er, Audi Quattro. skromny.gif

> ale narazie po oględzinach alf, jestem bardzo rozczarowany stanem wnętrz tych 3-4 letnich

> samochodów. lakier na plastikach jest fatalny. nie wiem jak to pociągnie kolejne kilka lat.

Alfa w salonie ma gorsze plastiki niż pad od podróbki Nintendo więc nie ma się czemu dziwić. Liczy się styl. cool.gif

> do salonu nie ide. narazie mam uraz

Idź i powiedz: Mam 60 klocków w tylnej kieszeni spodni. Proszę mi pokazać auto do jazdy na codzień za te pieniążki. zlosnik.gif

> a budzet wobec pełnej renowacji lakierniczo/blacharskiej 5

> metrów limuzyny, w lipcu, raczej się nie powiększy do czasu zmiany, zebym wziął coś nowego

I to jest właśnie to. Nie opłaca się tego dziadka polerować, ale jakże pięknie będzie po. Nie opłaca się kupować SUVa, ale jakże pięknie będzie po. 270751858-jezyk.gif

> e no megana ma kolejny przeglad jakos za 20 miesiecy/25 tys km w momencie sprzedazy bedzie maks 15

> miesiecy i 20 tys km czyli igła Panie.

Paaanie, coupe, 180 koni...pewnie guma palona na każdym skrzyżowaniu. Nie dam więcej jak...osiem. hehe.gif

> nikt naszych wywodów nie czyta

Na bieżąco...z pewnością, taki desperatów nie ma, ale może ktoś za 10 lat będzie chciał się pośmiać. hehe.gif

> oj drocze sie fajnie sie czyta, jak ktoś tak idzie w zaparte i źle myśli jak Ty

Wiem jedno. Ciebie zadowoli wszystko, Octavia TDI nie znudzi...więc ja Cię nie przekonam, nie zanudzę, nie zmęczę...masz cierpliwość świętszą niż świętą więc wyjdzie na Twoje... 270751858-jezyk.gif

> traktuje to tak samo jak prom kosmiczny. jest sobie, ktoś się napracował. chwała za wkład i myśl, a

> teraz wyłączamy TV i wracamy do rzeczywistosci

Pięknej rzeczywistości bez błota i śniegu.......oj, faktycznie ładnie za oknem. smile.gif

> e to czekaj. jakie są opcje i kto jest którą racją, bo chce wiedziec na kogo stawiac

Czechy to zwycięstwo płaskich Octavii TDI/LPG i innych C-klas. Zwycięstwo Polski to tryumf SUVów, vanów i wszelkich narzędzi precyzyjnych. Remis...to wracamy tu i przekonujemy się dalej. rotfl.gif

> wzajemnie.

Myszka mi się zepsuła......................... oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BMW 3-er, Audi Quattro.

no niby tak. ale to inne - droższe rodzaje napędu.

> Idź i powiedz: Mam 60 klocków w tylnej kieszeni spodni. Proszę mi pokazać auto do jazdy na codzień

> za te pieniążki.

"witam serdecznie, tu jest wspaniały model o nazwie dwiepandy".

> I to jest właśnie to. Nie opłaca się tego dziadka polerować, ale jakże pięknie będzie po. Nie

> opłaca się kupować SUVa, ale jakże pięknie będzie po.

no nie oplaca sie nijak. narazie naprawy mechaniczne wynioisły tyle co cena zakupu. a "naprawa" lakiernicza znowu tyle samo. ale navarra violet będzie piękne jak zrobią lustro :D

wlasnie odebralem tez zestaw do naprawy tapicerki skórzanej food.gifserduszka.gif

> Paaanie, coupe, 180 koni...pewnie guma palona na każdym skrzyżowaniu. Nie dam więcej jak...osiem.

za osiem, to mogę w d.... kopnąć i dać wybór którym butem wink.gif

> Wiem jedno. Ciebie zadowoli wszystko, Octavia TDI nie znudzi...więc ja Cię nie przekonam, nie

> zanudzę, nie zmęczę...masz cierpliwość świętszą niż świętą więc wyjdzie na Twoje...

TDI nie chce smile.gif

> Pięknej rzeczywistości bez błota i śniegu.......oj, faktycznie ładnie za oknem.

> Czechy to zwycięstwo płaskich Octavii TDI/LPG i innych C-klas. Zwycięstwo Polski to tryumf SUVów,

> vanów i wszelkich narzędzi precyzyjnych. Remis...to wracamy tu i przekonujemy się dalej.

ok.gifzlosnik2.gif

> Myszka mi się zepsuła.........................

no mi rolka też szfankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no niby tak. ale to inne - droższe rodzaje napędu.

Najlepsze z przeciętnych...hmmm...nie chce mi się nawet myśleć które to.

> "witam serdecznie, tu jest wspaniały model o nazwie dwiepandy".

hehe.gif A Ty "poproszę". yay.gif

> no nie oplaca sie nijak. narazie naprawy mechaniczne wynioisły tyle co cena zakupu. a "naprawa"

> lakiernicza znowu tyle samo. ale navarra violet będzie piękne jak zrobią lustro :D

Właśnie o tym mówię. Tylko trzeba otworzyć oczy.

> wlasnie odebralem tez zestaw do naprawy tapicerki skórzanej

Ach...zapach... smile.gifakcent na drugie a

> za osiem, to mogę w d.... kopnąć i dać wybór którym butem

Próbuj za więcej.

> TDI nie chce

Nieważne. Octavia byle jaka, Focus, 159 to są najlepsze samochody. Przeszczepy, które wyglądają inaczej od przeciętnego radiowozu i taksówki to koło zamontowane na silikonie.

Miałeś rację przez cały czas. frown.gif

> no mi rolka też szfankuje.

Już kupiłem nową...ale jeszcze nie podłączyłem.

Dziękuję Ci za - jak zwykle - rewelacyjną polemikę z nadzieją, że pojawią się nowe 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsze z przeciętnych...hmmm...nie chce mi się nawet myśleć które to.

> A Ty "poproszę".

> Właśnie o tym mówię. Tylko trzeba otworzyć oczy.

> Ach...zapach... akcent na drugie a

> Próbuj za więcej.

> Nieważne. Octavia byle jaka, Focus, 159 to są najlepsze samochody. Przeszczepy, które wyglądają

> inaczej od przeciętnego radiowozu i taksówki to koło zamontowane na silikonie.

> Miałeś rację przez cały czas.

> Już kupiłem nową...ale jeszcze nie podłączyłem.

> Dziękuję Ci za - jak zwykle - rewelacyjną polemikę z nadzieją, że pojawią się nowe

dzieki smile.gif pozdro ok.gifclaps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.