Skocz do zawartości

1.4 16v brak odcinki


sejekEL

Rekomendowane odpowiedzi

> a ja bym dalej sie upierał i zajrzał do GŁOWICZKI nie głowicy

tylko moim zadniem slychac jak klepia zawory. jak byla sciagana glowica, to mogl ktos odwrotnie zalozyc UPG i nie ma smarowania w glowicy. u mnie tak bylo, ale po pierwszym odpaleniu zczailem o co chodzi, zwalilem czape i wymienilem UPG. klekotanie ustalo, bo jak wiadomo szklanki musza miec olej, zeby sie ustawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest faktycznie tak jak piszesz to nadal się upieram, że problem tkwi w sprzedającym. Rozumiem jakby nie odpalał, tyrkolił non stop ale tu prawdopodobnie wina leży w słupku.

PS. a czemu nie zadzwonisz do sprzedającego i powiesz o co kaman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS. a czemu nie zadzwonisz do sprzedającego i powiesz o co kaman ?

Silnik kupiłem od Yelenia tutaj z forum, i u poprzedniego właściciela chodził normalnie (ponoć 270751858-jezyk.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szklanki ?

mi po zagięciu miski i przytkaniu smoka nie było smarowania przez może 30s a szklanki zaczęły chodzić jak w traktorze, ale nic się nie dzieje, także słabe wkręcanie to chyba nie to...

*a rozrząd o 1 ząb to możliwe 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No zobaczymy jak to tam będzie, w każdym bądź razie na pierwszy ogień idzie rozrząd, jeśli nie to

> to, to pchniemy temat dalej

przy okazji rozrządu skontroluj kółko wałka, bo w 1.4 nie ma tam klina ani stożka więc trzyma to się tylko przez dokręcenie udarem co nie powinno puścić, ale nigdy nie wiadomo

i kompresje zmierz to będzie wiadomo co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze ogólnie zapytam, czy to w jakimś stopniu może być przez listwę z powrotem (powrót zaślepiony), czy też jak bym zmienił kosz pompy paliwa na spikowy to coś by się zmieniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeszcze ogólnie zapytam, czy to w jakimś stopniu może być przez listwę z powrotem (powrót

> zaślepiony), czy też jak bym zmienił kosz pompy paliwa na spikowy to coś by się zmieniło ?

A co to za problem puscic powrot? ja bym dorobil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla mnie problem moze lezec tez w regulatorze cisnienia paliwa ktory wytwarza male cisnienie na

> listwie.

Sorki, że do Ciebie ale jesteś ostatni.

Silnik Yelen kupił ode mnie i u mnie sprawował się świetnie (poza tym, że tyrkolił co gdzieś tam w wątku OCB jest udokumentowane). Myślę, że najwięcej o silniku mógłby powiedzieć Tomicento bo to on mi to składał do kupy.

Mój Youtube: http://www.youtube.com/user/Ketchup87CM?feature=guide tam są filmiki onboard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że serwer się przydumał to napisze jeszcze raz.

Silnik już chodzi normalnie, nie była to wina ani rozrządu, ani głowiczki, ani nic poważnego też to nie było.

Nie będę zaśmiecał forum to podpytam od razu tutaj, jak jest ciepły silnik to potrafi zgasnąć, co to może być ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będę zaśmiecał forum to podpytam od razu tutaj, jak jest ciepły silnik to potrafi zgasnąć, co

> to może być ?

Najlepiej jak zrobi sie wszystko tak jak powinno byc.czyli powrot paliwa,doplyw zimnego powietrza do stozka bo teraz napewno od kolektora rurowego ciagnie cieple powietrze itd.Dopiero mozna cos sprawdzac.mozliwe ze czujnik polozenia walu jest troche przestawiony(wiesz dlaczego)Podepnij sie pod kompa i sprawdz wszystkie czujniki i zrob wydruk,zabierz ze soba jak bedziesz do mnie jechal i nie tylko to zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.