Skocz do zawartości

Szum wiatru - skonczyly mi sie pomysly.


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

> Rozebralem cale drzwi i recznie dopchalem szyby na max do ramki. Wiec to nie to.

A wycieraczek nie zmieniałeś może?

Zobacz jeszcze pod podwoziem czy przypadkiem nie masz urwanej osłony lub jakiegoś elementu aerodynamicznego .... oraz pod silnikiem osłona, może zwisa... nie wpada w jakies oscylacje przy większych prędkościach..... to potrafi narobić nieźle szumu

A i jeszcze jedna sprawa - jak sie maskę podniesie do góry to w rogach maski powinny być gąbki i wygłuszenia .. a i uszczelka pod klapą od strony kabiny... może coś wyskoczyło... tam powstają również zawirowania i szumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jakas rurka w silinku?

> szczegolnie zwiazana z turbo?

> mi pekla rura od IC i niezle gwizdalo

> drugi typ to antena

> w Loganie jest cienki bat ale dosyc dlugi

> zawsze go ustawiam maksymalnie poziomo bo lekko podniesiony powoduje spory szum

Nie to normalnie wiatr szumi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary jak znajdziesz przyczyne daj znac. mam to samo. Sporo dały nowe uszczelki drzwi te na dole w

> drzwiach nie w otworze drzwiowym

U mnie wymienili wszystkie i bylo ciut ciszej przez 100km i teraz znow gwizdze. Jak nie naprawia to w przyszlym roku sprzedaje to padlo. Mam dosc tego samochodu, zawsze cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie wymienili wszystkie i bylo ciut ciszej przez 100km i teraz znow gwizdze. Jak nie naprawia to

> w przyszlym roku sprzedaje to padlo. Mam dosc tego samochodu, zawsze cos.

ja moje wyplakowałem, nawoskowałem i wystawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie opony ciche sa. Lacznie z tym, ze slysze lepiej odglosy z zewnatrz. Kiedys byly cichsze.

A masz oryginalne michelin? W pewnym momencie stają sie nieznosne. Po tym sezonie moje idą do kosza. Właśnie koło 80km je słychać, powyżej 120 jest tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A masz oryginalne michelin? W pewnym momencie stają sie nieznosne. Po tym sezonie moje idą do

> kosza. Właśnie koło 80km je słychać, powyżej 120 jest tragedia.

Mam goodyery tez szumia no ale bez przesady szum wiatru jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.