Skocz do zawartości

Podnośnik niskoprofilowy - wybór


FRS

Rekomendowane odpowiedzi

> jako że mam problem z niskim autem

> podnośnik żaba o wysokości 13cm nie wchodzi pod auto

> myślę nad niskoprofilowym w jazdem od 89mm

> ceny są od 140 w wzwyż...

> potrzebuję do użytku domowego a nie zarobkowego

Od ponad roku uzywam tego: http://allegro.pl/zaba-lewarek-podnosnik-2-5-tony-walizka-niski-i2744467133.html

Jak dotad wszystko ok, podnosilem rozne auta, od 850 do 1700kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jako że mam problem z niskim autem

> podnośnik żaba o wysokości 13cm nie wchodzi pod auto

> myślę nad niskoprofilowym w jazdem od 89mm

> ceny są od 140 w wzwyż...

> potrzebuję do użytku domowego a nie zarobkowego

używam zarówno do zglebionego CC, jak i do cywilnego C-klasse kombi - w obydwu przypadkach sprawdza się znakomicie, jest pancerny - ma udźwig 2T a jest ze dwa razy większy i cięższy od marketowych żabek za 69,99. Wielka zaleta - duże kółka i obrotowa dźwignia do podnoszenia, a także wyjmowane to kółko do podnoszenia, które można zastąpić czym się chce.

YT-1720.jpg

link do przykładowego opisu

w którymś sklepie internetowym wyrwałem za 169 zł zdaje się gdzieś 1,5- 2 lata temu, polecam waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam taki jak z waszych zdjęć, wszystkie wyglądają tak samo, różnią si e tylko naklejkami i mój

> opada, mam model co niby ma udzwig 3500 kg, chyba z biedronki lepiej by sie spisał.

masz YATO czy no-name ? ważna jest jakość

w sumie za tego pierwszego zapłace 200 a za noname 160 i zacznie mi opadać....to się wkurze bo chytry 2 razy traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Yato o ktorym koledzy pisza.

Moj podnosnik od nowosci delikatnie opada, zauwazylem ze jak jest zimno (latem przy 25*C opada, zima przy 5*C przestaje opadac) to przestaje opadac zlosnik.gif Wiec trzeba wlac gestszy olej albo przejrzec uszczelki (ja dostalem w kpl z podnosnikiem ale i tak kupie nowe w hurtowni). Podnosnik uzywam juz 2 lata do roznych aut i sie spisuje swietnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> używam zarówno do zglebionego CC, jak i do cywilnego C-klasse kombi - w obydwu przypadkach sprawdza

> się znakomicie, jest pancerny - ma udźwig 2T a jest ze dwa razy większy i cięższy od

> marketowych żabek za 69,99. Wielka zaleta - duże kółka i obrotowa dźwignia do podnoszenia, a

> także wyjmowane to kółko do podnoszenia, które można zastąpić czym się chce.

> link do przykładowego opisu

> w którymś sklepie internetowym wyrwałem za 169 zł zdaje się gdzieś 1,5- 2 lata temu, polecam

Do takiego podnośnika tylko topexowskiego dokupiłem jeszcze gumową nakładkę na stopkę za 11 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam Yato o ktorym koledzy pisza.

> Moj podnosnik od nowosci delikatnie opada, zauwazylem ze jak jest zimno (latem przy 25*C opada,

> zima przy 5*C przestaje opadac) to przestaje opadac Wiec trzeba wlac gestszy olej albo

> przejrzec uszczelki (ja dostalem w kpl z podnosnikiem ale i tak kupie nowe w hurtowni).

> Podnosnik uzywam juz 2 lata do roznych aut i sie spisuje swietnie

jaki olej proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wybór padł na Yato

> z ofert wybrałem zestaw z krążkiem gumowym na łapę podnśnika

> z przesyłką 239zł, teraz czekam na paczkę i mam nadzieje że posłuży mi

będziesz zadowolony - jedyny minus to jakośc plastiku skrzynki - mi na każdym narożniku już popękało od stawiania na betonie, ale dalej spokojnie spełnia zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnośnik przyszedł........

w porównaniu do normalnej marketowej zaby ktora mi nie wchdoziła pod auto to to yato 1720 jest jak czołg z gumą ślicznie wślizguje się

szkoda że nie ma rączki do przenoszenia, będę musiał z walizką podchodzić do auta, kawał dobrego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podnośnik przyszedł........

> w porównaniu do normalnej marketowej zaby ktora mi nie wchdoziła pod auto to to yato 1720 jest jak

> czołg z gumą ślicznie wślizguje się

> szkoda że nie ma rączki do przenoszenia, będę musiał z walizką podchodzić do auta, kawał dobrego

> sprzętu

a nie mówilimy zlosnik.gif

niech służy - cyz też miałeś w komplecie zestaw uszczelek na zapas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie mówilimy

> niech służy - cyz też miałeś w komplecie zestaw uszczelek na zapas?

musiales uzupelniac moze juz olej w nim ? mi po pol roku cos gdzies nie trzyma bo podnosi na 1/3 skoku

a to juz drugi egzemplarz bo pierwszy po doslownie jednym dniu poszedl na gwaancje, i wymienili

PS tak, oringi mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musiales uzupelniac moze juz olej w nim ? mi po pol roku cos gdzies nie trzyma bo podnosi na 1/3

> skoku

> a to juz drugi egzemplarz bo pierwszy po doslownie jednym dniu poszedl na gwaancje, i wymienili

> PS tak, oringi mam

nic a nic, jak go mam tak nie dolewałem żadnego oleju, a podnoszę do wymiany kół zarówno CC jak i Mercedresa, ostatnio też służył przy maździe 626, wysokości wystarcza z zapasem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy a powiedzcie,ktory z tych byscie wybrali?

http://allegro.pl/coval-podnosnik-hydrauliczny-2t-lewarek-zaba-gw10l-i2815984146.html

Czy

http://allegro.pl/podnosnik-hydrauliczny-zaba-geko-2-25t-solidny-i2813239950.html

Czy faktycznie ten 2.25tony ma max wysokosc 38,5cm?Czy to tak liczone ,,po chinsku" i jednak ma mniej?

Potrzebny bedzie do lanosa/seata i w niedalekiej przyszlosci do jakiegos suv-a typu Suzuki GV/rav4 itp (konrketnie nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tańsze podnośniki to jest jedno i to samo - jak trafisz udany egzemplarz to posłuży. Mam taki sam tylko z naklejkami Bass Polska. Co do wysokości nie pomogę, mi przy Lanosie spokojnie starczał. Przy Scenicu też nie ma problemu. Dobrze jest go tylko rozebrać na części i nasmarować ruchome elementy bo fabrycznie są prawie suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pare lat temu kupilem takie w markecie po 5 dyszek za sztuke, niezle cena skoczyla

> swoja droga nadal sa dostepne w cenie ok 100zl to i tak taniej niz w auckji i nie placisz wysylki

Tylko,ze tamte sa mniejsze i maja mniejsze mozliwosci podnoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko,ze tamte sa mniejsze i maja mniejsze mozliwosci podnoszenia.

Z 5 lat temu kupiłem w markecie taki jak te z linku z napisem topex. Podnoszę nim cały przód avensisa i zmieniam oba przednie koła. Od zakupu nic w nim nie smarowałem, nie zmieniałem. jedyne to dokupiłem gumowy krążek na ten talerzyk na końcu ramienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.