Skocz do zawartości

Przygotowania do następnego sezonu zaczęte


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Ha nabyłem dziś a tak naprawdę zamówiłem przewodziki hamulcowe - czerwone bedą wink.gif

Jeszcze w grudniu klameczki łamane też czerwone.

W styczniu nowe gumy smile.gif

W lutym przeglądzik wymiana płynów itd itp.

I będzie pięknie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ha nabyłem dziś a tak naprawdę zamówiłem przewodziki hamulcowe - czerwone bedą

HEL? smile.gif czy cos innego? tez szukam ale narazie cena mnie odrzuca :/

> Jeszcze w grudniu klameczki łamane też czerwone.

smile.gif

> W styczniu nowe gumy

tak jak i u mnie (w sensie ze w zimie zakupie) - na co sie zdecydowales? smile.gif bo ja narazie to sam juz nie wiem... Niby bylem napalony na Conti RoadAttac, ale ostatnio kumpel mi opowiada o swoich Michelin Pilot Activ i sam juz nie wiem wink.gif

> W lutym przeglądzik wymiana płynów itd itp.

> I będzie pięknie

heh, ja swojego (pewnie kolo grudnia) zostawiam na zime na kompletny przeglad i niezbedne remonty smile.gif sporo sie nazbieralo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> HEL? czy cos innego? tez szukam ale narazie cena mnie odrzuca :/

Ano helcie bedą myślałem jeszcze o Goodridge ale jakoś się nie zdecydowałem.

> tak jak i u mnie (w sensie ze w zimie zakupie) - na co sie zdecydowales? bo ja narazie to sam juz

> nie wiem... Niby bylem napalony na Conti RoadAttac, ale ostatnio kumpel mi opowiada o swoich

> Michelin Pilot Activ i sam juz nie wiem

Takie myślę ale jeszcze się do końca nie zdecydowałem Bridgestone Battlax BT-023

> heh, ja swojego (pewnie kolo grudnia) zostawiam na zime na kompletny przeglad i niezbedne remonty

> sporo sie nazbieralo

No no u mnie kompletny przegląd wymiana wszystkich płynów i świeczek, filtrów - napęd się jeszcze nie kwalifikuje, ale zawiecha przód oleum wymiana - bedzie się działo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez w ciągu ostatniego tygodnia został wymieniony napęd, olej, opony, płyn hamulcowy. zamówione nowe łamane klamki, naklejki białe na felgi wink.gif

ps. jestem na etapie poszukiwania tłumika do bandyty, ale ceny powalają: ixil, yoshumira czy leovince zaczynaja sie od 1100 zł icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To obadaj jeszcze Arrow

> http://moto.allegro.pl/nowy-tlumik-wydech-arrow-suzuki-gsf-gsr-gsx-f-600-i2731998441.html

> Ten zwykły jest tańszy.

> Arrow "tytanowy" to też ok 1500 - 1700 PLN

ta cena jeszcze jest przystępna, ale to i tak ponad 10% wartości motóra oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedna możliwość...

Ściągnij tłumik, i wyślij Edziowi - Edhaust

Gość przerabia tłumiki fabryczne - znakomita większość opinii brzmi pozytywnie.

jakiś tekst

Quote:

"EdHaust -Bo nie liczy się ilość a jakość decybeli".506436737,GG-7415448


Koszt ok. 300 zł (przeróbka + polerka komina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie musze dobrac do filtra powietrza. Niestety jest pod zbiornikiem, a ten zatankowany do pelna sick.gif. Moto na wtrysku z pompka paliwa w zbiorniku. Tak sie zastanawiam, czy bedzie jak w samochodzie, ze gdy odlacze wezyk od pompki to poleci paliwo ze zbiornika czy moze jednak jakims cudem nie bedzie lecialo hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja sie musze dobrac do filtra powietrza. Niestety jest pod zbiornikiem, a ten zatankowany do pelna

> . Moto na wtrysku z pompka paliwa w zbiorniku. Tak sie zastanawiam, czy bedzie jak w

> samochodzie, ze gdy odlacze wezyk od pompki to poleci paliwo ze zbiornika czy moze jednak

> jakims cudem nie bedzie lecialo

Nie da sie podniesc baku, trzeba go odkrecac/sciagac? yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie da sie podniesc baku, trzeba go odkrecac/sciagac?

Da sie podniesc, ale niewiele, bo krotki jest przewod paliwowy.

Obawiam sie, ze bedzie to za malo aby wymontowac filtr powietrza oslabiony.gif. Moze we dwie osoby jakos sie uda hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> one sa odblaskowe czy cos? a jesli odblaskowe to nie wiesz moze sa moze takie czerwone?

wlasnie odblask to był wymóg. przez to są nie do konca białe, tylko takie perłowe ok.gif

na tej aukcji masz czerwone. ja u tego gościa kupiłem i jestem zadowolony. mocna folia, dobrze klei ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Da sie podniesc, ale niewiele, bo krotki jest przewod paliwowy.

> Obawiam sie, ze bedzie to za malo aby wymontowac filtr powietrza . Moze we dwie osoby jakos sie

> uda

Daj znaksygnał to podjadę i zrobimy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mozna, ale specjalnie na zime zalalem do pelna, bo na wiosne bedzie drozsze .

> A tak na serio, to zatankowalem, bo tak lepiej dla zbiornika

Ja juz trzeci raz tankuje na zimę i wiecznie to przejezdzam. Wczoraj znow pod korek a dzis 15 stopni i chętna dziewczyna na plecak? Jak tu nie jechac? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja juz trzeci raz tankuje na zimę i wiecznie to przejezdzam. Wczoraj znow pod korek a dzis 15

> stopni i chętna dziewczyna na plecak? Jak tu nie jechac?

Nie mów, że to Ty wczoraj cały wieczór po Maczka na starym osiedlu w tą i spowrotem jeździłeś i moją żonę denerwował bo ona nie mogła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mów, że to Ty wczoraj cały wieczór po Maczka na starym osiedlu w tą i spowrotem jeździłeś i

> moją żonę denerwował bo ona nie mogła?

wieczor nie? w godz. miedzy 14-17 jakos. poza tym przez stare jechałem całe dwa razy moze. zobaczyc tą honde co chciala wjechac do monte przez drzwi grinser006.gif

ps. czemu nie mogła? niech nasłuchuje mnie kolo 13.30 bo jade po plecak i na złoty potok 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wieczor nie? w godz. miedzy 14-17 jakos. poza tym przez stare jechałem całe dwa razy moze.

> zobaczyc tą honde co chciala wjechac do monte przez drzwi

> ps. czemu nie mogła? niech nasłuchuje mnie kolo 13.30 bo jade po plecak i na złoty potok

Nie przez drzwi tylko obok.

Też dziś tam byłem z bajtlem, bo mój znajomy brał w tym udział.

Lawetą musieli ich stamtąd wyciągać bo nie szło wyjechać.

Kierowca nietrzeźwy ponoć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od zeszłego piątku:

- zawory wyregulowane

- filtr powietrza wyczyszczony

- napęd wyczyszczony, nasmarowany, naciągnięty

- weryfikacja stopnia dokręcenia wszystkich ogólnie dostępnych srób, nakrętek itd

Na ten tydzień gaźniki - przegląd, czyszczenie, regulacja, może w sobotę synchronizacja. Nowe tarcze hamulcowe, klocki, reperaturki zacisków, płyn hamulcowy na przód.

Usunięcie wycieku oleju z pod filtra oleju. Jakim cudem od stania się "rozszczelnił" to nie wiem :/

Pozostanie umycie, nawoskowanie, zatankowanie, przykrycie na zimę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBC w larrsonie ok 700 - 800 zł sztuka pad.gif

Potrzebujesz 2 270751858-jezyk.gif

Weź porzadną suwmiarkę i zmierz grubość tarczy - chyba minimum to 4,0 mm

Kufa, drogi ten sport...

Po tym jak, mi zaśpiewali w serwisie 500 za przeglad, pojawił się w warsztacie klucz dynamometryczny, szczelinomierz, 2 serwisówki i sporo chęci i zamozaparcia. Przede mną sprawdzanie luzów zaworowych i synchronizacja przepustnic. A jak luzy bedą rozjechane - wyciaganie wałków i wymiana płytek... crazy.gif

Auta się rozbierało to i motór poskładam - mam nadzieję zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne "w promocji" 1200zł/szt w serwisie.

Zamienniki od 600zł/szt. Coś sensownego w granicach 900zł/szt.

Oryginalne Suzuki na ebay z wysyłką do PL około 300 funtów/komplet palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej cienko..... u mnie tarcze miały już 3,5mm przy min 4,0mm sciana.gif

Teraz pójdą na Allegro spokojnie za 200-300zł. Z tego co widzę, chętnych nie brakuje na taki złom, zwłaszcza, że tarcze oryginalne, bez rowka ( zeszlifowany) a więc miód malina zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety - luz zaworowy regulowany płytkami

286446403-se2.jpg

Wyciagnać wałki i złożyć rozrzad to małe piwo...

Sen z powiek spedzają mi napinacze a konkretnie dojscie do nich...

O tu przykładowa robota z fotami - kobita robiła mechanikę !!!

post-80280-14352517936341_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciąganie wałków kompletnie nie ma sensu, zawory reguluje się jak cały rozrząd jest poskładany

W rzeczy samej, milordzie zlosnik.gif

286446420-se1.jpg

Ale jestem pełen optymizmu - 12 tyś od ostatniej regulacji, motór niepałowany pod czerwone - może luz bedzie w wartościach zalecanych... clown.gif

post-80280-14352517937016_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.