Skocz do zawartości

sprawozdanie z A2 Warszawa Poznań


cezar55

Rekomendowane odpowiedzi

> cytując Ciebie:

> Na MOP'ach jest parking, toaleta, automat z napojami i snacks'ami oraz stoliki gdzie możesz zjeść

> swoje kanapki(czy jak wolisz swoje słoiki ), na tą chwilę IMO wystarczy.

AAAA ok.

> po prostu nie kupuję w automatach

Też nie, ale jak masz niski cukier albo bardzo chce Ci się pić to jest wystarczające rozwiązanie.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można zjechać z A2 na Błonie i po 3km jest w miejscowości Radonice BP.

Nie o to chodziło.

Zjechać to można i na Pruszków, albo i wcześniej na S8 Węzeł Wawa Zachód i tam też się coś znajdzie w promieniu 5km.

Bas podał to o co mi chodziło - stacja ulokowana w pasie drogi A2 - bo tego od Wawy jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie - MOPY nie działają, a nawet jak działają to stacji nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli lepiej A2 i A1 niż pchac się 7-ką bo tam chyba nadal budowa goni budowę

Ja jechałem w ubiegły czwartek do Gdańska.

Legionowo 7:55 - Gdańsk, Budowlanych 11:40

Jadąc szybko, ale nie szalejąc.

Ja bym jechał tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie tydzień temu jechałem 2,5 h od wjazdu na A2

> Błonie/ Grodzisk Maz. do pierwszego zjazdu na Poznań z tankowaniem LPG.

> Na liczniku 140-160.

> Cała traska do Chrzypska Wielkiego -355km zajęła mi 3h 25min

a na chrzypsko w ktorym miejscu zjezdzalez z autostrady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - praktycznie bez ograniczeń prędkości typu np do 60 km

> ze względu na jakieś remonty czy naprawy

Między Warszawą a Łodzią jest ok 20 km ograniczenia do 100 zlosnik.gif270751858-jezyk.gif

Ktorego zasadniczo nikt nie respektuje i pewnie dlatego prawie za każdym razem widzę, jak ktoś sobie ogląda obwoźne kino niskobudżetowe busted.gifpolicial.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe na kim się wzorowali. We Włoszech pod Bolzano pobrałem bilet a zapłaciłem za niego dopiero

> siedemset kilometrów dalej pod Rzymem.

Jest taka nadzieja, że jak już autostrady powstaną to pobierzesz bilet np w Pruszkowie i zapłacisz za niego 400km dalej pod Trójmiastem.

Na CAŁYM świecie obwodnice dużych miast są bezpłatne dlatego na A2 są bramki na wlocie i wylocie z Poznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można też spróbować 7, 10 i A1

3 razy jechałem tak w wakacje - wychodzi czasowo na to samo, ale A1 musiałem ostro (>200) nadganiać.

I jeszcze 30 PLN dodatkowo.

A chciałem zobaczyć ten nowy odcinek S7 Nidzica-Olsztynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest taka nadzieja, że jak już autostrady powstaną to pobierzesz bilet np w Pruszkowie i zapłacisz

> za niego 400km dalej pod Trójmiastem.

> Na CAŁYM świecie obwodnice dużych miast są bezpłatne dlatego na A2 są bramki na wlocie i wylocie z

> Poznania...

Hmmm....chyba się nie da.

Obecny odcinek A1 (Toruń-Gdańsk) jest pod prywatnym zarządem.

A2 od W-wy do Konina jest "państwowa".

Więc chyba nie da się przejechać A2 i potem A1 na jednym bilecie.

Aczkolwiek zatrzymanie na bramce nie jest chyba problemem jak czytam te wypowiedzi jak to na 100 km autostrady (40 minut spokojnej jazdy) brakuje stacji benzynowych (bo współczesne auta nie pozwalają oszacować zużycia paliwa i zasięgu) czy paśników (40 minut bez michy to faktycznie dorosły człowiek nie wytrzyma devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aczkolwiek zatrzymanie na bramce nie jest chyba problemem

Jest problemem, jak regularnie latasz Łódź<->Poznań to jest mocno irytujące, musisz się zatrzymać, zapłacić itd. a kulczykowe bramki są co kilka minut jazdy.

> jak czytam te wypowiedzi jak to na 100 km

> autostrady (40 minut spokojnej jazdy) brakuje stacji benzynowych (bo współczesne auta nie

> pozwalają oszacować zużycia paliwa i zasięgu) czy paśników (40 minut bez michy to faktycznie

> dorosły człowiek nie wytrzyma

To bez przesady, jedzenie jest a na zbiorniku obracam spokojnie Łódź->Poznań->Łódź->Poznań a jak pojadę trochę wolniej to spokojnie wrócę do Łodzi.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.