Skocz do zawartości

Ranking 10 najbardziej zawodnych silników !


MarCo

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie ma. Sprawdzałem. Kanapa jest szersza, ale miejsca na nogi jest mniej.

Guzik sprawdzałeś. Delta ma większy rozstaw osi od lancera i mniej miejsca z tyłu? To gdzie się ono podziało?

Ja tam zakładam nogę na nogę bez problemu i jeszcze mam miejsce. Pomarzyć można o takim komforcie w lancerze.

26588428979f6683f269.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Guzik sprawdzałeś. Delta ma większy rozstaw osi od lancera i mniej miejsca z tyłu? To gdzie się ono

> podziało?

> Ja tam zakładam nogę na nogę bez problemu i jeszcze mam miejsce. Pomarzyć można o takim komforcie w

> lancerze.

Ale Delta chyba troche wiecej $$$ kosztuje? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Guzik sprawdzałeś. Delta ma większy rozstaw osi od lancera i mniej miejsca z tyłu? To gdzie się ono

> podziało?

> Ja tam zakładam nogę na nogę bez problemu i jeszcze mam miejsce. Pomarzyć można o takim komforcie w

> lancerze.

Popatrz na długość auta i wielkość bagażnika facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co ma długość auta do miejsca w środku jak o tym stanowi rozstaw osi?

Miejsce na nogi na na tylnej kanapie. Choćbys nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, ale Lancer jest dłuższy i miejsca na nogi jest więcej. To jest fakt. To, że Lancia jest całkiem fajnym autem, to też prawda, aczkolwiek w tej cenie sa dużo ciekawsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miejsce na nogi na na tylnej kanapie. Choćbys nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, ale Lancer jest

> dłuższy i miejsca na nogi jest więcej. To jest fakt. To, że Lancia jest całkiem fajnym autem,

> to też prawda, aczkolwiek w tej cenie sa dużo ciekawsze propozycje.

Zrozum, że długość auta nijak się ma do ilości miejsca w środku. Fizyki nie oszukasz - tylnej kanapy na kole nie ustawisz... Długość auta (a konkretniej tylnego zwisu) wpływa na pojemność bagażnika (patrz Octavia I vs Golf IV - identyczny rozstaw osi i taka sama ilość miejsca w środku, za to w dłuższej Octavii dużo większy bagażnik). Na ilość miejsca na tylnej kanapie głównie wpływa rozstaw osi (i konstrukcja foteli, no i ewentualnie ustawienie silnika), który w Lancerze jest faktycznie duży, jeden z większych w klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli awaryjność tego silnika to mit?

I tak i nie.

Ogólnie - jest to silnik "specjalnej troski".

Dużo zależy od tego kto / jak go serwisował.

Cały sęk tkwi w tym, że mało który warsztat ogarnia te silniki.

Oczywiście wszyscy twierdzą, że spoko - bez problemów, ale w rzeczywistości robią się później ulepy i jeśli tylko jeden element nie funkcjonuje do końca tak jak powinien to prosisz się o konkretne kwoty na naprawę zlosnik.gif

Moim zdaniem mit awaryjności narodził się w ten sposób, że większość tych aut ma przebiegi grubo powyżej 0,5 mln km, a na liczniku 150-200 tys. km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.