Skocz do zawartości

Alfa 159 sportwagon opinie


deltabox

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli rozważasz klekota to ma swoje drobne wady jak padające klapy wirowe w kol. dolotowym, zapychające się dpf i egr - sprzęgło i dwumas raczej standard

Dodatkowo zdarzają się problemy z układem wspomagania - na forum widziałem też info o problemach z elektryką szyb

Poza tym całkiem udane i bardzo ładne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dodatkowo zdarzają się problemy z układem wspomagania - na forum widziałem też info o problemach z

O ile mi wiadomo, to tam był jakiś problem z przekładnią kierowniczą i zostało to wyeliminowane po lifcie.

Nie jestem pewny, czy tego nie wymieniali w trakcie gwarancji w egzemplarzach przedzmianowych, na przekładnie bez wady. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, ma ktoś?? Tak przymierzam się do kupna w tym roku i chciałbym usłyszeć jakieś opinie czy

> zacząć się rozglądać albo zmienić gust

P ok.gifogadaj z Marcinem z cinsoftu, ogarnia te auta smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, ma ktoś?? Tak przymierzam się do kupna w tym roku i chciałbym usłyszeć jakieś opinie czy

> zacząć się rozglądać albo zmienić gust

W ile osób jeździsz?

Używam od lipca alfę sedan, jeśli jeździsz w więcej niż 2 osoby naprawdę odradzam, z tyłu wygoda nie istnieje smile.gif

Sam na początku myślałem ze gadają pierdoły 270751858-jezyk.gif Ale po kilku m-c jazdy. Wiem jedno to jest 2 osobowe auto grinser006.gif

Ja używam autko sam, czasem 2 osoby wink.gif

Auto jest naprawdę ciężkie, więc nawet 2,4 jest jako tako dające radę w tej budzie oslabiony.gif

Ostatnio jechałem w 5 osób zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif waga z pasażerami grubo ponad 2 tony, więc nie ma szaleństw wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak...miałem do porównania BMW E91 318d 2008`, Forda Mondeo 2.0d 2010, i Alfę 159 1.9 JTD 2008` i....Jak bym mial z tych wybierać tak dla siebie ( nie mam dzieci jezdze zazwyczaj sam) to bezapelacyjnie Alfa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ile osób jeździsz?

> Używam od lipca alfę sedan, jeśli jeździsz w więcej niż 2 osoby naprawdę odradzam, z tyłu wygoda

> nie istnieje

> Sam na początku myślałem ze gadają pierdoły Ale po kilku m-c jazdy. Wiem jedno to jest 2 osobowe

> auto

Tez sie przymierzałem do 159 ale jak sie okazalo, ze po ustawieniu fotela kierowcy pod siebie miedzy oparcie a kanapa jest 5cm to odpuscilem no.gif

Nie wiem jak wlosi to zrobili, ze auto duze z zewnatrz jest tak ciasne w srodku no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez sie przymierzałem do 159 ale jak sie okazalo, ze po ustawieniu fotela kierowcy pod siebie

> miedzy oparcie a kanapa jest 5cm to odpuscilem

> Nie wiem jak wlosi to zrobili, ze auto duze z zewnatrz jest tak ciasne w srodku

Tak niestety jest frown.gif

Widać coś im się źle obliczyło wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.