Skocz do zawartości

[kzak] sluzbowki za ok 35kpln albo mniej


sampek

Rekomendowane odpowiedzi

Niesmialo zapytam, skoro sluzbowki i 35kzl to masz na mysli netto czy brutto, bo to moze dac pewna roznice.

Co to jest umiarkowana ilosc kilometrow i jezdzic kolo komina czy na 2 koniec Polski (kazdy inaczej taki zwrot moze pojmowac)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niesmialo zapytam, skoro sluzbowki i 35kzl to masz na mysli netto czy brutto, bo to moze dac pewna

> roznice.

> Co to jest umiarkowana ilosc kilometrow i jezdzic kolo komina czy na 2 koniec Polski (kazdy inaczej

> taki zwrot moze pojmowac)?

brutto

ok 30kkm rocznie

skoda citygo to normalne male auto czy zde,ydowanie Miejska zabawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> brutto

> ok 30kkm rocznie

> skoda citygo to normalne male auto czy zde,ydowanie Miejska zabawka?

kup takie jakim Tobie sie bedzie jezdzilo wygodnie w zkladanej kasie.

Jak widze takie latajace pandy po kiladziesiat kkm rocznie to sam wpakowalbym za kierownice takiego madrale co kupil pande i niech pojezdzi przez rok i zrobi 70 kkm taka panda...

a kasy o jakiej piszesz poszukaj fabii, nawet taka 1.2 HTP ta mocniejsza bedzie ok, czasami dostaje takowa jako zastepcze jak oddaje do ASO swoje auto na przeglday i da sie tym jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktory producent daje 3-5lat gwar bez limitu lub z wysokim limitem km? nawet za jakas oplata.

Toyota na dobrych warunkach 3 lata/100000 km lub 5lat / 500000 km po przedłużeniu.

Ale w zakładanej kasie to tylko z Aygo byś się zmieścił, akurat to auto jest na tyle ekonomiczne że LPG nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktory producent daje 3-5lat gwar bez limitu lub z wysokim limitem km? nawet za jakas oplata.

nissan micra k13 - 3 lata lub 100 tys km, za bodajże 780pln mozna przedłużyć o kolejne 2 lata (do sprawdzenia info).

micra K13 w wersji visia z wyprzedazy 2012 za około 35 tys pln, na wyposazeniu klima, 6 poduszek, esp, abs,ebd, komp, elektryka , radio cd bluetooth itp, silnik 1.2 80KM 3 cylindrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> brutto

> ok 30kkm rocznie

> skoda citygo to normalne male auto czy zde,ydowanie Miejska zabawka?

Powiem szczerze, że nie jeździłem ale dość dokładnie przymierzyłem się do wnętrza i.... zabiłbym szefa który kupiłby mi takie auto służbowe do latania w trasy zlosnik.gif

Jak dla mnie to autko do miasta.

Jak powiedział jeden z kolegów; patrz na auto tak jakbyś sam miał nim jeździć jako np PH... dla takich ludzi to często drugi dom zlosnik.gif więc dla dobra firmy niech się dobrze w tych autach czują ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem szczerze, że nie jeździłem ale dość dokładnie przymierzyłem się do wnętrza i.... zabiłbym

> szefa który kupiłby mi takie auto służbowe do latania w trasy

> Jak dla mnie to autko do miasta.

> Jak powiedział jeden z kolegów; patrz na auto tak jakbyś sam miał nim jeździć jako np PH... dla

> takich ludzi to często drugi dom więc dla dobra firmy niech się dobrze w tych autach czują

Nie popadajmy w skrajności - moja pierwszą firmówką był sc 900. grinser006.gif

Jak ja się z niego cieszyłem. zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie popadajmy w skrajności - moja pierwszą firmówką był sc 900.

> Jak ja się z niego cieszyłem.

No może faktycznie patrzę trochę pod swoim kątem bo w firmie mam do dyspozycji mondki - wprawdzie już dość wiekowe bo mkIII ale jednak jest to zupełnie inna klasa niż typowe auta PH.

Taka fabianka jak wymieniona przez któregoś z kolegów to dla mnie jest minimum zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka fabianka jak wymieniona przez któregoś z kolegów to dla mnie jest minimum

Osobiście nie lubię Fabii ale u mnie w firmie jest ich kilkaset i większość osób jest zadowolona.

Na minus usterkowość 1.6TDI ale w założonym budżecie to i tak najtańsze benzyniaki będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście nie lubię Fabii ale u mnie w firmie jest ich kilkaset i większość osób jest zadowolona.

> Na minus usterkowość 1.6TDI ale w założonym budżecie to i tak najtańsze benzyniaki będą

ciekawe co za pracownikow kolega dostanie na takie cacka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wydawalo mi sie ze dla PH

Nie przesadzajmy, po 1-sze jezdzi tym masa PH (oceniam to po ilosci firmowych fabek na drogach), po 2-gie nie kazdy PH robi dziennie po 500km zeby Fabia nie mogl jezdzic, po 3-cie praca PH jest rozna i nie kazdy musi dostac przynajmniej kompakta.

Sa ludzie, ktorzy z pocalowaniem wezma robote z Fabia, a sa tacy ktorzy od malenkosci jezdzili MB i BMW tatusia ze wszystkimi bajerami na pokladzie, ktorzy na Fabke co najwyzej zwymiotowac moga.

Tak, jezdzilem Fabia 1 i 300-500km (co prawda nie codziennie) nie robilo na mnie ani na niej wrazenia.

Do Fabki 2 nie chcialbym sie wbijac, bo jest dla mnie zwyczajnie za ciasna (ale jakby byla sluzbowa to nie ma kocham, nie kocham, siadam i jade).

Firmowe auto ma dowiezc na miejsce i wrocic, w robocie czesto potrafia dac mi Logana (1,4 benzyny nie lubie, 1,5 diesla juz tak), ale nie strzelam focha, tylko siadam i zaiwaniam (no ale nie jestem PH i nie mam wymagan).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.