Skocz do zawartości

Idzie luty podkuj buty, czas rozpocząć spamowanie


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

ja się uczę jeździć JTDkiem i spalanie w granicach 6,4...

W JTDkach jakie należy utrzymywać obroty, aby spalanie było jak najmniejsze. Bo coś mi sie obiło u uszy, że żeby nie męczyć dwumasy to trzeba mieć powyżej 1800obr/min...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi naajmniejsze spalanie jakie udalo sie na trasie uzyskac to 5,1l.

A moja się popsuła dzisiaj ... zlosnik.gif muszę kupić kanister i wężyk i odsysać ON bo mi zbiornik eksploduje hehe.gif

286674065-20130206294.JPG

No ale dzisiaj na Pomorzu straszna szklanka była więc trzeba było uważnie jechać...

post-15502-14352519077605_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moja się popsuła dzisiaj ... muszę kupić kanister i wężyk i odsysać ON bo mi zbiornik eksploduje

> No ale dzisiaj na Pomorzu straszna szklanka była więc trzeba było uważnie jechać...

no, a choopaki z gp robia zamieszanie fotami ze spalania 4.2 w gp zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

270635636-JUMP2.gif

zbyt dużo onanistów spalania na tym kąciku jest niestety, jeden pokaże 5.4, to zaraz następny 5.1, potem kolejny by nie być gorszym 4.4, pewnie będzie kolejny co pokaże poniżej 4 litrów spineyes.gif

po raz kolejny powtórzę: takie spalanie to sobie wiecie gdzie wsadźcie 033102bebe_1_prv.gif jaki to dystans 30, 60 czy 80km ??? Czy sądzicie że komputer liczący spalanie jest taki hiper dokładny ? Pokażcie takie spalanie jak się Wam świeci rezerwa, po przejechaniu 700km, a nie po 60-ciu...... screwy.gif

Krowa swoje waży i swoje wypić musi !!! Dla tematów typu "mnie croma pali 5.5 litra' powinien być osobny kącik ScienceFiction facepalm%5B1%5D.gif

Wszystkie wskazania komputera są zaniżone, realny wynik tylko po tankowaniu do pełna, powtórzone kilkanaście razy, zbiornik wyjeżdżony do rezerwy.

Proszę zatem o fotki takich wskazań......

I nie, nie napisałem tej odpowiedzi bo mi zazdrość że macie takie "wyniki", tylko po to by nie wprowadzać w błąd tych którzy czytają te brednie a potem jak sobie kupią Cromę to się żalą że "miała palić 5 a pali 7"..... rotfl.gif

Spalanie mojej Cromy wyliczone z 56 ostatnich tankowań (do pełna) to 7,02 litra/100km; spalanie maksymalne (znowu po całym zbiorniku) to 7,97 l/100km [powrót z wakacji, baaaardzo szybko]; spalanie minimalne (znowu po całym zbiorniku) 5,9 l/100km [ale to była jazda tak emerycka, że poboczem piesi mnie mijali; do tego długi odcinek]

panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zbyt dużo onanistów spalania na tym kąciku jest niestety, jeden pokaże 5.4, to zaraz następny 5.1,

> potem kolejny by nie być gorszym 4.4, pewnie będzie kolejny co pokaże poniżej 4 litrów

> po raz kolejny powtórzę: takie spalanie to sobie wiecie gdzie wsadźcie jaki to dystans 30, 60 czy

> 80km ??? Czy sądzicie że komputer liczący spalanie jest taki hiper dokładny ? Pokażcie takie

> spalanie jak się Wam świeci rezerwa, po przejechaniu 700km, a nie po 60-ciu......

> Krowa swoje waży i swoje wypić musi !!! Dla tematów typu "mnie croma pali 5.5 litra' powinien być

> osobny kącik ScienceFiction

> Wszystkie wskazania komputera są zaniżone, realny wynik tylko po tankowaniu do pełna, powtórzone

> kilkanaście razy, zbiornik wyjeżdżony do rezerwy.

> Proszę zatem o fotki takich wskazań......

> I nie, nie napisałem tej odpowiedzi bo mi zazdrość że macie takie "wyniki", tylko po to by nie

> wprowadzać w błąd tych którzy czytają te brednie a potem jak sobie kupią Cromę to się żalą że

> "miała palić 5 a pali 7".....

> Spalanie mojej Cromy wyliczone z 56 ostatnich tankowań (do pełna) to 7,02 litra/100km; spalanie

> maksymalne (znowu po całym zbiorniku) to 7,97 l/100km [powrót z wakacji, baaaardzo szybko];

> spalanie minimalne (znowu po całym zbiorniku) 5,9 l/100km [ale to była jazda tak emerycka, że

> poboczem piesi mnie mijali; do tego długi odcinek]

tak, to jest realne spalanie. Pokrywa się z moim wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trele morele ...

> Tu masz realne spalanie mojej Cromy z ponad 40 tys km ...

Lisek, Ty jesteś wyjątkiem, poza tym tam u Ciebie to chyba jakieś inne środowisko jest, bo jak byłem w okolicach gościnnie, to też miałem okolice 6l/100 z baku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moja się popsuła dzisiaj ... muszę kupić kanister i wężyk i odsysać ON bo mi zbiornik eksploduje

> No ale dzisiaj na Pomorzu straszna szklanka była więc trzeba było uważnie jechać...

No konieczenie, bo zacznie ci ropy przybywac zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na kąciku nie dawno ktoś pytał o Cromę, ciemny kolor. Cecha charakterystyczna tej Cromy światła ledowe do jazdy dziennej zainstalowane super, bardzo fajnie u dołu zderzaka, obok przeciwmgielnych. Chcę odnaleźć zdjęcie tej Cromy. Szukajką nie daje rady. Czy ktoś pamięta gdzie było to zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z rok temu były do sprzedania Cromy chyba Włoskie taxi miały żółte drzwi a reszta samochodu czarna

> i cena ich była też dość niska.

W Holadnii tez takie Cromy jezdzily wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może to były Holenderskie, myślałem że Włosi takimi się wożą

to Holendry były, nawet Leon czy Toledo tez mieli w ofercie. A cena tych Crom jest adekwatna do przebiegu i stanu pewnie. A kto wie czy ze 200 000km nie mają odjęte wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to Holendry były, nawet Leon czy Toledo tez mieli w ofercie. A cena tych Crom jest adekwatna do

> przebiegu i stanu pewnie. A kto wie czy ze 200 000km nie mają odjęte

Kox siedziałeś sam w tym to wiesz jak jest smile.gif.Kupić auto to jest sztuka poprostu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zbyt dużo onanistów spalania na tym kąciku jest niestety, jeden pokaże 5.4, to zaraz następny 5.1,

> potem kolejny by nie być gorszym 4.4, pewnie będzie kolejny co pokaże poniżej 4 litrów

> po raz kolejny powtórzę: takie spalanie to sobie wiecie gdzie wsadźcie jaki to dystans 30, 60 czy

> 80km ??? Czy sądzicie że komputer liczący spalanie jest taki hiper dokładny ? Pokażcie takie

> spalanie jak się Wam świeci rezerwa, po przejechaniu 700km, a nie po 60-ciu......

> Krowa swoje waży i swoje wypić musi !!! Dla tematów typu "mnie croma pali 5.5 litra' powinien być

> osobny kącik ScienceFiction

> Wszystkie wskazania komputera są zaniżone, realny wynik tylko po tankowaniu do pełna, powtórzone

> kilkanaście razy, zbiornik wyjeżdżony do rezerwy.

> Proszę zatem o fotki takich wskazań......

> I nie, nie napisałem tej odpowiedzi bo mi zazdrość że macie takie "wyniki", tylko po to by nie

> wprowadzać w błąd tych którzy czytają te brednie a potem jak sobie kupią Cromę to się żalą że

> "miała palić 5 a pali 7".....

> Spalanie mojej Cromy wyliczone z 56 ostatnich tankowań (do pełna) to 7,02 litra/100km; spalanie

> maksymalne (znowu po całym zbiorniku) to 7,97 l/100km [powrót z wakacji, baaaardzo szybko];

> spalanie minimalne (znowu po całym zbiorniku) 5,9 l/100km [ale to była jazda tak emerycka, że

> poboczem piesi mnie mijali; do tego długi odcinek]

Pierdu pierdu, swoją Comą po wirusie spokojnie robiłem 5,1 z tankowania jadąc z nad morza, więc bez problemu się da, tylko trzeba umieć grinser006.gif

Moja Octavia teraz w zimę spala średnio 6,5 l/100 Pb, a jak się uprę to schodzę w okolice 5,5 bez większej ,,spinki,,

Ale oczywiście będziecie zaraz pisać, że się nie da... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, na kąciku nie dawno ktoś pytał o Cromę, ciemny kolor. Cecha charakterystyczna tej Cromy

> światła ledowe do jazdy dziennej zainstalowane super, bardzo fajnie u dołu zderzaka, obok

> przeciwmgielnych. Chcę odnaleźć zdjęcie tej Cromy. Szukajką nie daje rady. Czy ktoś pamięta

> gdzie było to zdjęcie?

Czy chodzi Ci o czarnę z 5-punktowymi ledami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierdu pierdu, swoją Comą po wirusie spokojnie robiłem 5,1 z tankowania jadąc z nad morza,

Czyli pod górę jechałeś oink.gif

jako żeby podrażnić się trochę to dziś wypad po żonę i dziecko odebrać z chorzowa i wychodzi 5,5 devil.gif

a tak już na luzie to wreszcie weekend w domu i z całą rodziną yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli pod górę jechałeś

> jako żeby podrażnić się trochę to dziś wypad po żonę i dziecko odebrać z chorzowa i wychodzi 5,5

> a tak już na luzie to wreszcie weekend w domu i z całą rodziną

Tydzień temu udało się zrobić równiutkie 5.0 ale taka jazda to nie jazda. Droga praktycznie pusta bo w nocy nie przekraczane 120. Ale na dłuższą metę takiej jazdy bym nie wytrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tydzień temu udało się zrobić równiutkie 5.0 ale taka jazda to nie jazda. Droga praktycznie pusta

> bo w nocy nie przekraczane 120. Ale na dłuższą metę takiej jazdy bym nie wytrzymał.

potwierdzam,

a każda dłuższa podróż patrząc na komfort rodzinki na tylnej kanapie powoduje banana z zakupu cromy a już niedługo rocznica zakupu, dziś żonie brakowało składanego przedniego prawego oparcia i byłby full wypas co by nogi wyciągnąć

a tak w ogóle to zauważalny spadek zużycia na diesel v-power 4 razy już zatankowany pod tzw. korek, równa praca, lepiej odpala niż po zakupie gdzie tankowany na bp

a całkowicie z innej beczki, macie jakieś dotykowce na adroidzie? Są jacyś maniacy smartphonów? Tak mi chodzi po głowie, bo żonce wziąłem używanego lg gt540 i fajnie to działa a co dopiero jakieś nowsze zabawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> potwierdzam,

> a każda dłuższa podróż patrząc na komfort rodzinki na tylnej kanapie powoduje banana z zakupu cromy

> a już niedługo rocznica zakupu, dziś żonie brakowało składanego przedniego prawego oparcia i

> byłby full wypas co by nogi wyciągnąć

> a tak w ogóle to zauważalny spadek zużycia na diesel v-power 4 razy już zatankowany pod tzw. korek,

> równa praca, lepiej odpala niż po zakupie gdzie tankowany na bp

> a całkowicie z innej beczki, macie jakieś dotykowce na adroidzie? Są jacyś maniacy smartphonów? Tak

> mi chodzi po głowie, bo żonce wziąłem używanego lg gt540 i fajnie to działa a co dopiero

> jakieś nowsze zabawki

Mam Htc Wildfire s według mnie jest za słaby do bardziej rozbudowanych aplikacji natomiast Sony Xperia J dosyć fajnie śmiga ale bez szaleństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Xperia J dosyć fajnie śmiga ale bez szaleństw.

tak mi chodzi właśnie po głowie ale zacząłem czytać takie różne opinie no i są lepsze ale też cena wyższa i tak dumam i pytam posiadaczy crom czym dzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak mi chodzi właśnie po głowie ale zacząłem czytać takie różne opinie no i są lepsze ale też cena

> wyższa i tak dumam i pytam posiadaczy crom czym dzwonią

Wiadomo najczęściej jest tak, że im więcej wydasz to masz coś lepszego ale nie zawsze. Ta Xperia według mnie jest dość dobra i w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo najczęściej jest tak, że im więcej wydasz to masz coś lepszego ale nie zawsze. Ta Xperia

> według mnie jest dość dobra i w przystępnej cenie.

motorola razr mi się marzy ale defy plus dostępna dla mnie, xperie mi pasują najlepiej sola a lg to wyglądowo wszystkie ale tak czytam i czytam i minimum to lg7 albo jakieś starsze optimus ale cena wysoka nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zależy ile chciałbyś przeznaczyć i czy miałaby być to nówka czy nie...

żonie kupiłem na hecę 2-letnią lg gt 540 za 130zł za komplet, miałem trochę czasu ostatnio i bawiłem się i android mi pasuje no i tak szukam czegoś na gwarancji najlepiej z 4 calami wyświetlacz no i jako tako bateria żeby była, nie chciałbym przekraczać budżetu 500zł no chyba, że jakaś ekstra okazja się trafi to bym przemyślał budżet.

Z moich założeń wychodzi że xperia j by pasowała bo bateria niezła i wyświetlacz 4'' a na innych sprawach się nie znam swiety.gif

Tak to jest ja się ma za dużo czasu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie jesteś w stanie wybrać coś dobrego w tym budżecie... przy czym niestety smartfon 4" plus android to z reguły codzienne ładowanie...

z moich typów używek sprawdź sobie HTC Desire HD, HTC Desire S i ew Galaxy ACE 2 na pierwszy kontakt z androidem spokojnie wystarczy a samo urządzenie nie zrazi Cie do korzystania z systemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak mi chodzi właśnie po głowie ale zacząłem czytać takie różne opinie no i są lepsze ale też cena

> wyższa i tak dumam i pytam posiadaczy crom czym dzwonią

Synuś - SGS III

Ja - LG L9

zona.gif - SGS Advance

cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jojo81 miałem moto Razr, świetny telefon, b.dobre bebechy, pozwalające na "przyzwoitą" pracę na androidzie, bez większych problemów (co na androidzie, na słabszych fonach się zdarza-restarty, zamulenia itp). Razr bierz w ciemno, a jak byś brał to pisz pw to Ci napiszę co dokładnie sprawdzić (minus wycofanie Motoroli z Polski). Co do Xperii J to moim skromnym nie warto... słowo klucz pamięc 512 Mb na Androidzie 4.0.4 to za mało ( a tyle ma X J)... będziesz się wkurzać. Moja przygoda z androidem : Sam Galaxy Spica zlosnik.gif, SG Ace, Xperia ARC S (fajny, ale tylko 2.3.6 android),SGS III , Motorola Razr (mój faworyt~ 800 zł cena allegro). Jednak po kontakcie z kumpla Lumia 820 Windows Phone 8, zdecydowałem się na HTC 8S. Działa od razu, ma pełnosprawnego MS Office (działa prawie jak na kompie, co dla mnie ważne), no i bateria... ładuje dużo rzadziej niż Razr. Oczywiście dalej mu daleko do Androida, ale nadrabia szybkością i niezawodnością.

Sorki za dłuższy wpis, ale może za jakiś czas porzucę Stilo, dla Cromy.

Ps jojo81 często widzę Cromę srebrną z złośnikiem w okolicach Makro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam SE Xperia Arc S i jest w porządku, ale jako drugi mam 6310i 270751858-jezyk.gif i jako telefon do dzwonienia jest ok grinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> @jojo81 miałem moto Razr, świetny telefon, b.dobre bebechy, pozwalające na "przyzwoitą" pracę na

> androidzie, bez większych problemów (co na androidzie, na słabszych fonach się

> zdarza-restarty, zamulenia itp). Razr bierz w ciemno, a jak byś brał to pisz pw to Ci napiszę

> co dokładnie sprawdzić (minus wycofanie Motoroli z Polski).

niestety przekracza budżet, kolega posiada i bardzo chwali no ale wciąż kasa gra rolę frown.gif

> Co do Xperii J to moim skromnym

> nie warto... słowo klucz pamięc 512 Mb na Androidzie 4.0.4 to za mało ( a tyle ma X J)...

jakby niższa cena to wtedy można pomyśleć ale 600zł za nufkę z tymi parametrami to chyba odpuszczę

> będziesz się wkurzać. Moja przygoda z androidem : Sam Galaxy Spica , SG Ace, Xperia ARC S

no właśnie arc s, sola, lg optimus mi chodzi po głowie ale używki jeszcze na gwarancji 600zł a czasem i więcej frown.gif

> Sorki za dłuższy wpis, ale może za jakiś czas porzucę Stilo, dla Cromy.

przynajmniej poznałem kolejną opinię a i kącik ruszył devil.gif

> Ps jojo81 często widzę Cromę srebrną z złośnikiem w okolicach Makro.

jak z czarnymi tylnymi szybami i na felgach z gm to pewnie ja bo d pracy popylam koło makro swiety.gif

tablica,aledrogo i lokalne ogłoszenia obecnie na tapecie brakuje tylko drink.gif przy sobocie ale to wieczorem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>no i bateria... ładuje dużo rzadziej niż Razr. Oczywiście dalej mu daleko do Androida, ale nadrabia

> szybkością i niezawodnością...

To trzeba bylo brac Moto Razr MAXX - akumulator 3300mAh wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To trzeba bylo brac Moto Razr MAXX - akumulator 3300mAh

yikes.gif

a może jednak w tego szajsunga iść, 4'' ma galaxy s plus i za pińset można coś wyrwać grinser006.gif grzebiąc dalej ace 2 ma 3,8 i też w kręgu zainteresowania, dobrze że 3x przeczytałem post kox'a, bo bym mu zawracał głowę devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może jednak w tego szajsunga iść, 4'' ma galaxy s plus i za pińset można coś wyrwać

Ja wczoraj wlasnie sprzedalem jednego SGS Advance za 600. Drugi zostal i uzywa zona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wczoraj wlasnie sprzedalem jednego SGS Advance za 600.

no cóż, temat "adroidowy" zaczął się niedawno, siedząc w szpitalu z nudów bawiłem się żonki dotykowcem i tak mnie wzięło, że ja też chcę zlosnik.gif ,

zostaje cierpliwe czekanie a nóż coś się trafi , nic na siłę, tak samo jak szukałem kombi i zajęło mi to tak w sumie rok ale już wcześniej zaglądam na kombiki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.