Skocz do zawartości

Warta - likwidacja szkód, miał ktoś styczność


yasq

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tym ubezpieczycielem?

Jakieś problemy w przypadku AC lub assistance? Kończy mi się ubezpieczenie i zastanawiam się czy nie przejść pod ich skrzydła. Miałem do tej pory Hestię, ale po ostatniej wycenie szkody to mnie tak trochę na dudka wystrychnęli.

Siakieś Uwagi?? Sugestię hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siakieś Uwagi?? Sugestię

Miałem jedną całkę z warty, moja matka co chwilę robi jakieś szkody. Ogólnie bez problemu, kilka dni i kasa na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Likwidowalem z OC w wielu firmach, najszybciej poszło w Allianz, a najdluzej i najwiecej problemow

> stwarzala Warta.

Bierz tylko pod uwagę, że firma jak firma, ważniejszy jest likwidator, a ci różni są nie tyle w firmach co w oddziałach. W tym samym TU możesz mieć niebo ziemię w różnych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega właśnie dostał wycenę szkody całkowitej z OC w Warcie. Wartość auta przed szkodą wycenili w zasadzie OK, za to wartość wraku zawyżyli więc właśnie jest w trakcie załatwiania opinii rzeczoznawcy i będzie się odwoływał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tym ubezpieczycielem?

> Jakieś problemy w przypadku AC lub assistance? Kończy mi się ubezpieczenie i zastanawiam się czy

> nie przejść pod ich skrzydła. Miałem do tej pory Hestię, ale po ostatniej wycenie szkody to

> mnie tak trochę na dudka wystrychnęli.

> Siakieś Uwagi?? Sugestię

Likwiodowalem drobna szkode z OC i poszlo bardzo sprawnieok.gif

Nawet nie ogladali auta, a zaproponowana przez nich kwota w pelni mnie satysfakcjonowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tym ubezpieczycielem?

> Jakieś problemy w przypadku AC lub assistance? Kończy mi się ubezpieczenie i zastanawiam się czy

> nie przejść pod ich skrzydła. Miałem do tej pory Hestię, ale po ostatniej wycenie szkody to

> mnie tak trochę na dudka wystrychnęli.

> Siakieś Uwagi?? Sugestię

Znajomy dwa razy likwidował u nich szkodę, dwa razy się na sądzie skończyło. Już nawet z litości nie pytałem jak ostatecznie wyszło. Do tego to policjant biegly w procedurach a miał z nimi straszne przeboje. Lokalny likwidator to już była tragedia narodowa. Sprawy sprzed ok. 3 lat (jedno z OC, jedno z AC), może teraz już jest lepiej grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, czyli nie zastosowali nielegalnej amortyzacji w postaci "urealnienia" ileś tam procent, zwrócili za oryginalne elementy lub takie które producent dopuszcza na naprawy w autoryzowanym serwisie oraz za naprawę zgodną z technologią producenta? Jeśli tak to wręcz niesamowite, jeśli nie - jesteś kolejną osoba spośród 99% które niewiedza, co im się zgodnie z polskim prawem należy, na czym ubezpieczyciele pokroju Warty żerują, bo jak im jedna osoba na sto wytoczy proces to i tak im się opłaca, nawet zapłacić 2,4 mln zł kary.

Polecam lektury:

http://rzu.gov.pl/czesto-zadawane-pytani...iadajaca__20298

http://rzu.gov.pl/czesto-zadawane-pytani...ch_na_no__20294

http://rzu.gov.pl/czesto-zadawane-pytani..._czesci___20295

http://rzu.gov.pl/czesto-zadawane-pytani...na_warto__20299

Jest tylko jeden problem. Te instytucje pokroju RZU są tylko po to, żeby swoje istnienie uzasadniać mądrą gadką w mediach. W praktyce jedyna pomoc jaką się otrzymuje to wiedza jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maciej, czyli nie zastosowali nielegalnej amortyzacji w postaci "urealnienia" ileś tam procent,

> zwrócili za oryginalne elementy lub takie które producent dopuszcza na naprawy w autoryzowanym

> serwisie oraz za naprawę zgodną z technologią producenta? Jeśli tak to wręcz niesamowite,

> jeśli nie - jesteś kolejną osoba spośród 99% które niewiedza, co im się zgodnie z polskim

> prawem należy, na czym ubezpieczyciele pokroju Warty żerują, bo jak im jedna osoba na sto

> wytoczy proces to i tak im się opłaca, nawet zapłacić 2,4 mln zł kary.

NIe wiem co zastosowali bo nie wnikalem.

Juz na wstepnie zaproponowali kwote, ktora mnie w zupelnosci satysfakcjonowalaok.gif

Ale tak jak napisalem, szkoda byla naprawde niewielka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.