Skocz do zawartości

RBT - juz 2 miliony w 4 miesiace..


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie pamietam kto to chcial[...], ale pls wkoncu z ikonka_photo2.gif

A wiec, RBT - Random Breath Test ... od 1/Jan/2013 do 30/Apr/2013 - 2 miliony testow w ciagu 4 miesiecy... pare lat temu ... mialem tak, ze przynajmniej raz na miesiac dostawalemzlosnik.gif. wynik zawsze ponize 0.05skromny.gif[...]

Czas sie ustawiclizak.gif[...]

Zjezdza sie lokalny Highway Patrolbusted.gifbusted.gif[...]

86159053549ab2c90524c.jpg

8614800653a619070c5dc.jpg

Wszystko widoczne z dalekalizak.gif - ma byc widacfoch.gifadmin.gif, busted.gif jest wszedzie, jedziesz ponad limit - kara.gif, pub2.gif = kara.gif, zlosnik.gif

8614809551cd07a747d9c.jpg

Machamy tablicazlosnik.gif[...]

86159182442a883fde30c.jpg

Raz, dwa i cala linia zjezdzalizak.gif[...] na lizanie jezyka - drugs i pssssss = piwo.gif

8615918788aba94a2afdb.jpg

I mamy pierwszych klientowzlosnik.giflizak.gif

8614811411bde6b3a9c1b.jpg

Z przodu zawsze jest "pursuit car", czyli nie zatrzymasz sie, albo probujesz zawrocic to za toba...

86147963791f07291778c.jpg

Boczne ulice tez sa obstawionelizak.gif, czyli widzisz czerwono-niebieskobusted.gif i nagle skrecasz w lewo... a tu Kinder-suprisezlosnik.gif[...]

86147897354aebf05d66b.jpg

[...] o zawracapanic.gif, zanimchaja.gifbusted.gifbusted.gifpolicial.gif[...]

8614813767f82f2ba887c.jpg

A tu praktyczne wykonaniesmirk.gif - calosc zazwyczaj trwa ok 20 sec jesli tylko alkohol test, jesli jestesmy "czysci"zlosnik.gif

I to samo w nocnej sceneriizlosnik.gif

85011797621e82fa4413c.jpg

Male, lokalnie, z przodu znow pursuit car...lizak.gif[..]

85011768428d8d82f899c.jpg

I jak zawsze widoczneold.gif[...]

8501174154417faccc38c.jpg

8501156350177a62790ab.jpg

8500050519349289d56ac.jpg

Police-RBT-Drug-Test.jpg

A wiec aby pub2.gif i ganja.gif bylo mnie za drive.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Boczne ulice tez sa obstawione, czyli widzisz czerwono-niebiesko i nagle skrecasz w lewo... a tu

> Kinder-suprise[...]

> [...] o zawraca, zanim[...]

A tak narzekają wszyscy jacy to POlacy kombinatorzy a u kangurów tak samo . Nam się wydaje,że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a w praktyce jeden wuj... szanowni panowie i panie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak sprawdzają?

Tak jak w pracy, lizeszlizak.gif270747800-sex.gif a dokladnie wkladasz pod jezyk

random_drug_testing.jpg

drug_wideweb__430x243.jpg

r192911_728834.jpg

Jesli positywny, do krok drugi jak Lucek mowi budka z hotdogamizlosnik.gif[...], tam masz male laboratorium,

53b44498-751f-47e9-b644-c0f3ac7ed97b.jpg

603951-drug-test.jpg

Jesli drugi wynik lepszymi metodami jest pozytywny, to drive.gif = 30.GIF, auto zostaje na poboczu a ty uruchamiasz swoje nogi zlosnik.gif... 24h, nie wolnonono.gif ci drive.gif[...]

Twoje dwie probki ida do normalnego laboratorium, i jesli znow pozytywne, to kara.gif i sedzia chaja.gif[...]

124004-albert-and-logan-news.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak narzekają wszyscy jacy to POlacy kombinatorzy a u kangurów tak samo . [...]

Spoleczenstwo ma rozne przekroje wszedziehmm.gif, co jest inne to skala...

Wiekszosc ludzi robi wlasciwe rzeczy, i nie ucieka... zawsze jednak zdarzaja sie tacy co chca system przekroczyc.nono.gif[...]

Roznica jest taka, ze wiekszosc spoleczenstwa generalnie przestrzega prawa, a nie wola "oj, oj, oj jechalem 20km ponad limit, a zlapali sasiadazlosnik.gif"hahaha.gifwink.gif[...]

Na powiedzmy 10 spraw jakie mulher.gif ma w sadzie do ktorych jest wzywana, to moze 1 na 100 jest gdzie ktos uciekal z RBT.. 99 ludzi po prostu idzie i wpada jak w rzeznizlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie spokojnie około 100 w terenie zabudowanym, nagle lizaczek, już myślałem, że będzie mandacik, a miły pan policjant kazał tylko dmuchnąć w patyk. Zapaliła się zielona diodka i powiedział tylko - szerokiej drogi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam cieszę się że u nas tak nie ma - i to nie dlatego że lubię pić i jechać - wręcz przeciwnie. Po prostu wszechobecność Państwa narzucająca się w ten sposób byłaby dla mnie nie do zniesienia. Wolę już Ukrainę i jej "hulaj dusza piekła nie ma" 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po co hak holowniczy w radiowozie? No chyba, ze tylko do podtrzymywania tablicy

Odlegloscilizak.gif[...] jesli masz do patrolowania HWY o dlugosci 2,000 km lizak.gif i nic pomiedzy, to potrzebujesz czegos dlugiego270747800-sex.gifzlosnik.gif[...]

607as031.jpg

607as027.jpg

Mowiac krotko, w sedan bez bullbar nie masz innego mocnego punktu mocowania, gdzie mozna LRA zamontowacold.gif[...]

601as063.jpg

Czyli montujesz tow bar, dajesz flat bracket i masz miejsce na anteneold.gif i pewnosc, ze jak gogos busted.gif, to ci nie odlecizlosnik.gif

0506asba2xr6t05.jpg

[...] a pewnego dnia moze ci zycie uratowacshhh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja tam cieszę się że u nas tak nie ma - i to nie dlatego że lubię pić i jechać - wręcz

> przeciwnie. Po prostu wszechobecność Państwa narzucająca się w ten sposób byłaby dla mnie nie

> do zniesienia. Wolę już Ukrainę i jej "hulaj dusza piekła nie ma"

Popieram ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Po prostu wszechobecność Państwa narzucająca się w ten sposób byłaby dla mnie nie

> do zniesienia. Wolę już Ukrainę i jej "hulaj dusza piekła nie ma"

I dlatego zlosnik.gif, jest jak jest, hmm.gif - czyli patrzac statystycznie macie jeden z najgorszych wynikow czacha.gif na 1k ludahmm.gif[...]

-20 km/h ponad limit - PL - "ech kazdy tak jezdzi"lizak.gif

- "A to mnie %^&*( zlapali, a ja przeciez tylko drink.gif mialem - gdzie wolnosc i swobadaold.gif????

Widzisz, IMVHO ja mam generalnie gdzies, pardon glebokozlosnik.gif czy chcesz sie nawali i drive.gif czy nie[...]

[...] aleold.gif juz mnie to obchodzi, jesli jestes user-em drogi i masz szanse mnie zabic....nono.gif, jako czlonek spolecznestwa masz pewne obowiazki, a jedna z nich jest nie zrobienie MNIE krzywdy...hmm.gif[...]

Niestety, chcesz ta zasade lamac.. to powinienes ponies konsekwencjeadmin.gif, nie dlatego, ze pub2.gif, tylko dlatego, ze stanowisz DLA MNIE zagrozenielizak.gif[...]

A niuchronnosc kary wiarze sie z wykrywaniemhmm.gif, wiec widzisz, ja nie mam nic przeciwko, pub2.gif[...]

A w PL, coz, macie zle poczucie, tego co jest "wolnoscia" i podejscie, skoro to jest spoleczenstwa = niczyje = mozna zniszczyczlosnik.gif[...]

Czyli majac DL masz przywilej prowadzic auto, i z tym wiaza sie tez pewne obowiazki.....lizak.gif[...]

A jak pub2.gif to zawsze mozna wziasc Taxi, czy wyznaczyc jednego ktory nie pije...

Uffwink.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem wszystko to co piszesz, ale dla mnie brak swobody = coś nie do zniesienia, po prostu zlosnik.gif

Jeśli chodzi o tego typu problemy - jestem zwolennikiem pracy u podstaw, mocnego, europejskiego zakorzenionego w tradycji społeczeństwa samo-kontrolującego się.. - czegoś co posiadaliśmy jak byliśmy silni i znaczący w świecie - czegoś co było wbudowane w mocno-chcrześcijańskie korzenie Europy. Zabijając to i idąc w Waszym kierunku - zabijamy własną siłę i cofamy się. A Tobie pozostaje się z tego śmiać zlosnik.gif Upadek Europejskiego honoru i stopniowe zastępowanie go wszechobecną kontrolą to właśnie przyczyna kryzysu na tym kontynencie.

U Was zaś pseudowolność wyraża się w paradach homoseksualistów, a tak na co dzień Policja trzyma Was za jaja na każdym kroku - dla mnie tego typu podejście służb jest odczłowieczeniem, zakładaniem że każdy jest potencjalnym trybikiem-debilem. Tak wiem - jest to skuteczne, jak frytki w McDonalds. I podobnie super-sterylnie przyrządzone. Tylko co z tego niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem wszystko to co piszesz, ale dla mnie brak swobody = coś nie do zniesienia, po prostu

> Jeśli chodzi o tego typu problemy - jestem zwolennikiem pracy u podstaw, mocnego, europejskiego

> zakorzenionego w tradycji społeczeństwa samo-kontrolującego się.. - czegoś co posiadaliśmy jak

> byliśmy silni i znaczący w świecie - czegoś co było wbudowane w mocno-chcrześcijańskie

> korzenie Europy. Zabijając to i idąc w Waszym kierunku - zabijamy własną siłę i cofamy się. A

> Tobie pozostaje się z tego śmiać Upadek Europejskiego honoru i stopniowe zastępowanie go

> wszechobecną kontrolą to właśnie przyczyna kryzysu na tym kontynencie.

> U Was zaś pseudowolność wyraża się w paradach homoseksualistów, a tak na co dzień Policja trzyma

> Was za jaja na każdym kroku - dla mnie tego typu podejście służb jest odczłowieczeniem,

> zakładaniem że każdy jest potencjalnym trybikiem-debilem. Tak wiem - jest to skuteczne, jak

> frytki w McDonalds. I podobnie super-sterylnie przyrządzone. Tylko co z tego

Podpiszę się pod tym. Nawet wziąłem kartkę i podpis złożyłem zlosnik.gif

To co napisał OZI z naszym wskaźnikiem śmiertelności na drogach, to oczywiście prawda. Moim zdaniem taki zły wynik, to suma wszystkich czynników jakie tylko mogły się znaleźć:

- połączenie ruchu lokalnego z ruchem tranzytowym (brak autostrad)

- wielkość kraju (jedziesz 7 godzin przez wsie, a nadal jest to podróż krajowa)

- specyfika zabudowania (wzdłuż głównej drogi są domy)

- kraj tranzytowy (TIRY z Litwy/Białorusi/Ukrainy, jadą od wchodu do zachodu).

Każdy jeden Niemiec czy Australijczyk, jakby został PH w Polsce i miał do objeżdżania w tygodniu obszar 4 województw , jeździłby jak urodzony tutaj Polak już po miesiącu. Jestem tego pewien jak tego, że jutro wzejdzie słońce ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odleglosci[...] jesli masz do patrolowania HWY o dlugosci 2,000 km i nic pomiedzy, to potrzebujesz

> czegos dlugiego[...]

Z geografii zawsze byłem cienki, aż sobie z ciekawości popatrzę jak to u Ciebie z tymi odległościami

> Mowiac krotko, w sedan bez bullbar nie masz innego mocnego punktu mocowania, gdzie mozna LRA

> zamontowac[...]

sedan bez bullbar?

240px-Wartburg_Kolin_4716.JPG

17789.jpg

ale bullbar nie kojarzę niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem wszystko to co piszesz, ale dla mnie brak swobody = coś nie do zniesienia, po prostu

> Jeśli chodzi o tego typu problemy - jestem zwolennikiem pracy u podstaw, mocnego, europejskiego

> zakorzenionego w tradycji społeczeństwa samo-kontrolującego się.. -[...] mocno-chcrześcijańskie

> korzenie Europy.

To czego w PL nie dzialazlosnik.gif? Kraj wyznaniowy, a najwiecej ludzi giniepanic.gif, za slabo sie modlicie do tej sekty, albo..hmm.gif to nie dziala...zlosnik.gif[...]

T Zabijając to i idąc w Waszym kierunku - zabijamy własną siłę i cofamy się.

Przeciez jest postep, 4 cylindry sa zastapowane przez trzy, a nawet dwa - czyli mniej za wiecejzlosnik.gifwink.gif[...]

A

> Tobie pozostaje się z tego śmiać Upadek Europejskiego honoru i stopniowe zastępowanie go

> wszechobecną kontrolą to właśnie przyczyna kryzysu na tym kontynencie.

hmm.gif - Ordnung muss seinzlosnik.gif, popatrz, ze Dziubek pisal o Swisshmm.gif, kary jeszcze wieksze niz u mnie w stanie, mAbz pisal o Sverigezlosnik.gif, dittoidea.gif[...], wiec czy aby ta wolnosc nie tyczy sie tej biednej czesci EUhmm.gif?

Okay nie wspomne Italia Amore mio bo to we krwiizlosnik.gif, a w PL, jak pisalem 10 lat temu, ze ikonka_photo2.gif przyjdzie do PL to mnie tu na tym kaciku co niektorzy wysmializlosnik.gif, a tu prosze, czytam dzisaj i czytam, i widze, ze Big Brother was szpeiguje jakies 100x wiecej niz u mniezlosnik.gif[...]lizak.gif[...]

> U Was zaś pseudowolność wyraża się w paradach homoseksualistów, a tak na co dzień Policja trzyma

> Was za jaja na każdym kroku - dla mnie tego typu podejście służb jest odczłowieczeniem,

Wole policial.gif ktora czlowiekowi pomagahmm.gif, przeciez busted.gif nie jest tylko, ze by cie kara.gif[...] Ile razy mi Highway Patrol pomogl, kiedys na totalnym zadupiu, podrzucil mnie 2h, prawie 300km do stacji, poczekal, i odwiozlskromny.gif, wskaznik paliwa byl wadliwy w Commodore... Wiec to nie jest tak..., ze tylko chaja.gif i kara.gif[...]

> zakładaniem że każdy jest potencjalnym trybikiem-debilem. Tak wiem - jest to skuteczne, jak

> frytki w McDonalds. I podobnie super-sterylnie przyrządzone. Tylko co z tego

Skuteczne z glowaold.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Moim zdaniem

> taki zły wynik, to suma wszystkich czynników jakie tylko mogły się znaleźć:

> - połączenie ruchu lokalnego z ruchem tranzytowym (brak autostrad)

> - wielkość kraju (jedziesz 7 godzin przez wsie, a nadal jest to podróż krajowa)

> - specyfika zabudowania (wzdłuż głównej drogi są domy)

> - kraj tranzytowy (TIRY z Litwy/Białorusi/Ukrainy, jadą od wchodu do zachodu).

Tylko nie patrzysz na jedno, czynnik ludzihmm.gif, zachowanie, edukacja, kara i jej nieuchronnoscidea.gif[...]

- zachowanie - well zobaczylem, jak sie wyprzedza na 3ciegozlosnik.gif

-edukacja = zero, przeciez BMW sa niesmiertelnezlosnik.gif,

-kara - zadna, 50km ponad limit i kara finansowahahaha.gif, to jest zartzlosnik.gif[...]

> Każdy jeden Niemiec czy Australijczyk, jakby został PH w Polsce i miał do objeżdżania w tygodniu

> obszar 4 województw , jeździłby jak urodzony tutaj Polak już [...]

3 tygodnie i niczlosnik.gif, nie jestem samobojcahmm.gif, owszem bez wpysk.gif pare rzeczy, ale nie walenie 30-50 km/h ponad limit, wyprzedzanie na 3gonono.gif, [...] Tego nigdyskromny.gif[...]

Co mnie przeraza, ze nikt sobie nie zdaje - pardon wiekszosc nie zdaje sobie sprawy, ze to sie kiedys musi skonczyc, jak nieczacha.gif ... to w koncu Big Brother zrobi ikonka_photo2.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z geografii zawsze byłem cienki, aż sobie z ciekawości popatrzę jak to u Ciebie z tymi

> odległościami

Popatrz np Ceduna, South Australia do Esparance... tu masz dokaldnie dwa ostatniebusted.gif[...]

> sedan bez bullbar?

> ale bullbar nie kojarzę

7117bj1_20.jpeg

Standardowo, antene montujesz na bullbar, jak ponizej, w Commodore nie masz jak bez...

3414400.jpg

6198435190_dbc6272254_z.jpg

6005399179_6dac0c0551_z.jpg

7155708338_3df6d35d9e_z.jpg

aurion_police_NSW.jpg

[...] stad z tylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.