Skocz do zawartości

Dwutlenek węgla w sprayu - gdzie kupić?


mp79

Rekomendowane odpowiedzi

Naoglądałem się filmików o naprawach wgnieceń przy zastosowaniu tzw. suchego lodu w sprayu i chcę przetestować osobiście.

Problem polega na tym, że nie widzę opcji kupienia tego czegoś. spineyes.gif To jest dokładnie to samo, co w akwarystyce się stosuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

W sklepach z czesciami elektronicznymi dostaniesz zamrazacz albo powietrze w sprayu ktore w odwrotnej pozycji puszki dziala jak zamrazacz.

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naoglądałem się filmików o naprawach wgnieceń przy zastosowaniu tzw. suchego lodu w sprayu i chcę

> przetestować osobiście.

> Problem polega na tym, że nie widzę opcji kupienia tego czegoś. To jest dokładnie to samo, co w

> akwarystyce się stosuje?

Ten sam, akwarystyka, sklepy z artykułami spawalniczymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest dokładnie to samo, co w

> akwarystyce się stosuje?

Gdzieś ktoś kiedyś mówił, że powietrze w spraju do czyszczenia komputerów będzie lepsze. Do dostania w każdym dobrym sklepie komputerowym wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sklepach z czesciami elektronicznymi dostaniesz zamrazacz albo powietrze w sprayu ktore w odwrotnej pozycji puszki dziala jak zamrazacz. Krawiec

zasadniczo masz rację - tylko że sprężone powietrze to najczęściej sprężony propan-butan. Dowiedziałem się o tym wybuchowo chcąc przedmuchać stary prostownik, który iskrzył. Było małe buum i wnioski na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mogę tak tym....teściową....zamrozić?

zależy tylko od ilości zużytych opakowań zlosnik.gif

a tak całkiem poważnie to bardzo fajnie zamraża z tego co wiem oparte właśnie na CO2 i kilku olejkach zapachowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zasadniczo masz rację - tylko że sprężone powietrze to najczęściej sprężony propan-butan.

> Dowiedziałem się o tym wybuchowo chcąc przedmuchać stary prostownik, który iskrzył. Było małe

> buum i wnioski na przyszłość

smrodu nie czułem, więc uważam, ze się mylisz. skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naoglądałem się filmików o naprawach wgnieceń przy zastosowaniu tzw. suchego lodu w sprayu i chcę

> przetestować osobiście.

> Problem polega na tym, że nie widzę opcji kupienia tego czegoś. To jest dokładnie to samo, co w

> akwarystyce się stosuje?

filmik

Szukając zamrażaczy znalazłem taki - cena chyba z lekka przesadzona? zlosnik.gif Więc może coś z tego? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> filmik

> Szukając zamrażaczy znalazłem taki - cena chyba z lekka przesadzona? Więc może coś z tego?

Niezłe yikes.gif wypróbuję na clio, ono składa się z wgniotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niezłe wypróbuję na clio, ono składa się z wgniotek.

tylko ze na forum

Quote:

Udało mi się naprawić to wgniecenie ale trochę inaczej, ale z wykorzystaniem CO2 i suszarki poniekąd... zrobiłem tak jak na filmie i nic. Przy drugiej próbie lekko uderzałem w błotnik od drugiej strony i odbił.. lakier nie ucierpiał, ogólnie to normalnie nie rzuca się w oczy, że coś było robione tylko pod odpowiednim kątem można coś zauważyć... Ale ogólnie metoda nie jest zła...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> filmik

> Szukając zamrażaczy znalazłem taki - cena chyba z lekka przesadzona?

dlaczego przesadzona?

ICEMix jest polski od początku do końca, z założenia miał być tani i jest.

Z racji prostoty składu cena w zasadzie przez 10lat się nie zmieniła wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> filmik

> Szukając zamrażaczy znalazłem taki - cena chyba z lekka przesadzona?

Eee, ja zainwestowałem dzisiaj w taki o. Cena? Pff... 67 z groszami. I to "po rabacie". hahaha.gif

Myślę - a kij tam - niczego innego nie znalazłem, to wypróbuję.

No i co?

A gówno, moi mili. Opalarka, zamrażacz... A wgniot na masce jak był, tak jest. no.gif Żeby nie było - nie jest to jakiś krater po potrąconym pieszym, lecz skutek oparcia się o maskę podczas jej domykania. Normalnie masakra... facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.