Skocz do zawartości

Pamiętacie akcję z kartami rabatowymi na stacjach Lotos?


Dyrman

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny kawał czasu temu bodajże klub Seata organizował zbiórkę kasy na karty rabatowe ważne ztcp na stacjach paliw Lotos. W zależności od ilości sprzedanego łącznie na wszytskie karty paliwa, miała byc odpowiednia zniżka.

Tak sobie siedzę przy piwku i mi się właśnie przypomniało że wpłacałem chyba 15 zł i po dziś dzień cisza, kasa przepadła jak kamień w wodę.

Pamiętam że byli jacyś userzy AK którzy również brali w tym udział. Wiem, że pewnie już rychło w czas grinser006.gif ale może jest ktoś, kto coś wie na ten temat. Dostaliście jakieś karty? Było jakieś odwołanie akcji?

Czuję się oskubany na 15 peelenów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwiedz forum seata, oddają pieniądze,

może zmieniłeś nr konta.

ja zmieniłem nr konta i po prostu podarowałem im te 15 złotych. zapewniam cię że nie chciałbyś być organizatorem tej akcji. Mam kartę orlenu też z forum seata. obecnie nie przydaje mi sie bo na 1 2 3 cena gazu 2,35 a na orlenie po drodze 2,41 z rabatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czas ale może jest ktoś, kto coś wie na ten temat. Dostaliście jakieś karty? Było jakieś

> odwołanie akcji?

> Czuję się oskubany na 15 peelenów

akcja nie wypaliła, bo lotos się rozmyślił

kasę oddawali, więc pisanie o oskubaniu to lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To do kogo trzeba napisać zeby kase odzyskać ?

http://www.klubseatibiza.pl/forum/rabaty-paliwo/karty-lotos-zwrot-pieniedzy-t42328.html

te 2 osoby:

cobreti lub misiaczek12

i jeśli ktoś się sensownie podpisał nickiem (lub z imienia i nazwiska) to myślę że identyfikacja wpłaty to czysta formalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> akcja nie wypaliła, bo lotos się rozmyślił

ok.gif

> kasę oddawali, więc pisanie o oskubaniu to lekka przesada

Emotki nie widział? Skoro akcja nie wypaliła i zwracali kasę, to już wszystko jest dla mnie jasne. Nawet się nie będę upominał o moje 15 zł, pewnie organizator stracił nerwy i czas warte wiele więcej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Emotki nie widział? Skoro akcja nie wypaliła i zwracali kasę, to już wszystko jest dla mnie jasne.

> Nawet się nie będę upominał o moje 15 zł, pewnie organizator stracił nerwy i czas warte wiele

> więcej

napisz, może zamienią na orlenowską

mi się ona zwróciła po 5 tankowaniach alien.gif

nerwów rzeczywiście trochę chłopaki stracili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystarczy podejść i powiedzieć poproszę kartę rabatową z rabatem 8gr/l ? Czy odtańczyć jeszcze

> taniec hula do tego ?

Mowisz, ze chcesz kartę BiznesTank. Pani wypełnia kwity na Twoją firmę i po problemie. No może poza jednym - musisz zatankować bodajże 800l w miesiącu by utrzymać rabat (do 3 miesięcy stały). Startujesz z 4gr/l:)

Shell ma fajny program dla malych firm (4gr na wybranej stacji) ale wprowadzili zabezpieczenia na przyszłe rachunki - ode mnie chcieli 5kzł przy zadeklarowanej ilości paliwa miesięcznej 200l...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie jesteśmy sami

Ja też wpłaciłem... Nawet odzywałem się do cobrettiego - miałem dostać za to kartę Orlenu... niestety.....:-(

do dziś już nawet o tym zapomniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mowisz, ze chcesz kartę BiznesTank. Pani wypełnia kwity na Twoją firmę i po problemie. No może poza

> jednym - musisz zatankować bodajże 800l w miesiącu by utrzymać rabat (do 3 miesięcy stały).

> Startujesz z 4gr/l:)

>

Karta z forum Seata ma 8gr/litr na stałe (bo użytkownicy utrzymują wysoki limit tankowań). Jedyny minus to że nie można brać faktury na własną firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Karta z forum Seata ma 8gr/litr na stałe (bo użytkownicy utrzymują wysoki limit tankowań). Jedyny

> minus to że nie można brać faktury na własną firmę.

Wiem wiem, ale pytanie dotyczyło wzięcia samemu karty z Orlenu. Sam mam od Cobretiego i nie narzekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja też wpłaciłem... Nawet odzywałem się do cobrettiego - miałem dostać za to kartę Orlenu...

> niestety.....:-(

> do dziś już nawet o tym zapomniałem...

Ja też przypominalem się dla niego, także chciałem wymienić tę kartę na Orlenową i zero odzewu frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.