Skocz do zawartości

Hyundai coupe


Rylu

Rekomendowane odpowiedzi

Ten z pierwszych lat produkcji i po lifcie (który jest brzydszy) silnik 1.6 najlepiej zagazowany. Znajomy się napalił na takie auto a ja nie mam zielonego pojęcia o tym samochodzie. 1.6 pochodzi z mitsubishi?

Opinie na temat tego auta mile widziane.

Podesłał mi ten egzemplarz hultaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten z pierwszych lat produkcji i po lifcie (który jest brzydszy) silnik 1.6 najlepiej zagazowany.

> Znajomy się napalił na takie auto a ja nie mam zielonego pojęcia o tym samochodzie. 1.6

> pochodzi z mitsubishi?

> Opinie na temat tego auta mile widziane.

> Podesłał mi ten egzemplarz hultaj

Kiedyś miałem pomysła dla małżonki kupić. Oczywiście te nowsze modele, bo ten to straszny ogór. Ale jak wsiadłem - w środku to wygląda dramatycznie - mnie po prostu odrzuciło. Takie wczesne deawoo. Nawet już nie chciałem jeździć ani nic - od razu zrezygnowałem z pomysłu.

Teraz starsznie mi się podoba jako auto dla żony Peugeot RCZ - niestety trochę drogawe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś miałem pomysła dla małżonki kupić. Oczywiście te nowsze modele, bo ten to straszny ogór. Ale

> jak wsiadłem - w środku to wygląda dramatycznie - mnie po prostu odrzuciło. Takie wczesne

> deawoo. Nawet już nie chciałem jeździć ani nic - od razu zrezygnowałem z pomysłu.

Koleżanka ma takiego z 2007r i moim zdaniem w środku jest nieporównywalnie lepiej niż w P206 i Oplu Vectra zlosnik.gif Wygodne, dobrze trzymająca siedzenia (skóra z czerwonymi przeszyciami), nieźle spasowane plastiki o akceptowalnym wzornictwie -a ze spraw technicznych- fajny układ kierowniczy, niezawodna myśl techniczna (w tamtym przypadku motor 2.0), tani serwis. Generalnie powiedziałbym, że jest całkiem przyzwoicie. No i poza tym - jak to Hyundai - te auta się nie psują ...nigdy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wsiadłem - w środku to wygląda dramatycznie - mnie po prostu odrzuciło. Takie wczesne

> deawoo. Nawet już nie chciałem jeździć ani nic - od razu zrezygnowałem z pomysłu.

Miałem dokładnie tak samo biglaugh.gif

A "skóry" to nigdy nie widziałem tak kiepskiej jak w tych coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten z pierwszych lat produkcji i po lifcie (który jest brzydszy) silnik 1.6 najlepiej zagazowany.

> Znajomy się napalił na takie auto a ja nie mam zielonego pojęcia o tym samochodzie. 1.6

> pochodzi z mitsubishi?

> Opinie na temat tego auta mile widziane.

> Podesłał mi ten egzemplarz hultaj

Cena powiedzmy tak na styk, bez lpg trzeba ok 8 dać po opłatach, do tego jakiś zarobek...Tutaj niby użytkuje go prywatnie...Bezwypadkowości nie obiecuje więc warto przyjrzeć się dokładnie żeby sztrucla jakiegoś nie nabyć. Silniki nie są problemowe, miałem w Getzie ten silnik, jeździ żwawo, najczęstsza usterka to pasek klinowy, co jakieś 20-30 tyś zaczyna piszczeć-ale nie tak jak w polonezach tylko przez parę chwil po odpaleniu , ja płaciłem całe 8zł za nowy smile.gif Trzeba uważać na takie auta, żeby nie było rozbite, bo ktoś pseudo sportową jazdę mógł uskuteczniać. Aczkolwiek w Getzie ten silniczek bardzo fajnie sobie radził, tutaj bida cięższa ale myślę, że do normalnej jazdy z powodzeniem wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koleżanka ma takiego z 2007r i moim zdaniem w środku jest nieporównywalnie lepiej niż w P206 i Oplu

> Vectra Wygodne, dobrze trzymająca siedzenia (skóra z czerwonymi przeszyciami), nieźle

> spasowane plastiki o akceptowalnym wzornictwie -a ze spraw technicznych- fajny układ

> kierowniczy, niezawodna myśl techniczna (w tamtym przypadku motor 2.0), tani serwis.

> Generalnie powiedziałbym, że jest całkiem przyzwoicie. No i poza tym - jak to Hyundai - te

> auta się nie psują ...nigdy

tak jak piszę, miałem dokładnie odmienne odczucia. Ale nie ma sensu rozpętywać dyskusji i porównywać do moich aut, bo to bez sensu. Vectra też mi się w środku strasznie nie podobała, jak ją kupowałem, ale miała mnóstwo innych zalet ok.gif

Jest też prawdopodobieństwo, że i rocznik i wersja wyposażenia była całkowicie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma prawa jeżdzić

> miałem dwólitrówkę i szału nie było.

> ale sympatyczne autko. Miło wspominam

nie ma to być auto do szaleństw smile.gif alternatywą dla niego jest astra II bertone 1.8 lpg.

Czytałem na temat tych hultaji i w miarę pozytywne opinie krążą w sieci smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chłopak ma dylemat bo albo ten coupe z linka z pierwszego postu albo ta bertone

> Mnie osobiście bardziej podchodzi astra

a i tu jest dylemat spory zlosnik.gif

albo auto hmm.gif nietuzinkowe

albo astra jakich miliony grinser006.gif

ale biorac pod uwage to ze oba te auta beda "jechac" jak lanos 1.6 skromny.gif

to chyba wzial bym astre hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a i tu jest dylemat spory

> albo auto nietuzinkowe

> albo astra jakich miliony

> ale biorac pod uwage to ze oba te auta beda "jechac" jak lanos 1.6

> to chyba wzial bym astre

wystarczy mu to zdecydowanie ok.gifzlosnik.gif ale też chyba bym się skłaniał ku astrze w tym przypadku a i 1.8 ma dobre opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.