Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe po raz n'ty


_ArtuR_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tarcze brembo max'y nacinane, jakie klocki do tego założyć zeby to fajnie hamowalo? Teraz mam zalozone klocki brembo. Kupic sprawdzone ferodo premier czy jest cos nowego? W miejscowym sklepie polecają mi TRW (jak one sie sprawdza?). Fajnie by bylo jakby za bardzo nie pylily ok.gif

Co koledzy polecaja do jazdy po miescie?

Pozdoo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja do tych tarcz miałem Ferodo i sprawdzało się to super, ale musisz się nastawić na spore pylenie.

> Nacinane tarcze tną klocki jak ser

to wiem, ale z tego co wyczytałem w archiwum to piszą że niektóre pylą extra zlosnik.gif

Ciekawi mnie jak się te tarcze sprawują z tymi klockami TRW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to wiem, ale z tego co wyczytałem w archiwum to piszą że niektóre pylą extra

> Ciekawi mnie jak się te tarcze sprawują z tymi klockami TRW...

dobrze się zachowują... tzn dobrze piszczą smile.gif

ze swojego doświadczenia odradzam trw....

Ferrodo pylą to fakt - przynajmniej tarcze na dłużej starczą bo szybciekj klocek zdzierasz bo jest miękki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to na razie mamy 1:0 dla ferodo

> to może ktoś co innego jeszcze poleci?

> edit:

> co powiecie na temat klocków ATE o takie oo ?

Ja ferodo premierów nie polecam, miałem już różne klocki od jakichś najtańszych, po textary, trw, bosche, ferodo ds performance, ferodo ds 2000 i w żadnych nie odkleiła się okładzina poza ferodo premier, ponad połowa okładziny odpadła.

No ale każdy ma swoje doświadczenia, mnie bynajmniej to zraziło i więcej premierów nie kupię czerwona.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oo akurat kupowałem u tego gościa 2-3 lata temu-klocek wg. mnie i Twoich założeń najlepszy do gładkich tarcz/z nacinanymi nawiercanymi nie mam opinii.

Ferrodo premiery, TRW, brembo, itd. trochę odstają.(trwałość, skuteczność.) Trochę pyli ,ale nie to co ferrodo premier...nie pęka jak bosch, i nie odkleja się jak premier. grinser006.gif

Przy okazji warto zadbać o tył, bo samo przód top marks, nawet na wentylach będzie gorszy od sprawnej serii P+T dowolnego znanego producenta. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Tarcze brembo max'y nacinane, jakie klocki do tego założyć zeby to fajnie hamowalo? Teraz mam

> zalozone klocki brembo. Kupic sprawdzone ferodo premier czy jest cos nowego? W miejscowym

> sklepie polecają mi TRW (jak one sie sprawdza?). Fajnie by bylo jakby za bardzo nie pylily

> Co koledzy polecaja do jazdy po miescie?

> Pozdoo

miałem ferodo i byłem zadowolony

a to, że pylą to normalne hamują zdzieraja się i pyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam do tych tarcz klocki Ferodo Premier i jestem BARDZO zadowolony

> hamuje to to lepiej od serii, co lepsze.. wg. mojej skromnej opinii pyli też mniej od serii! A na

> dodatek są w przystępnych pieniądzach.

no to kolejny głos na ferodo zlosnik.gif

hmmm gdyby ktoś miał porównanie tych ferodo i ATE na brembo max`ach było by super ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.