Skocz do zawartości

bryyy


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest przyjemnego przy kilku stopniach powyżej zera? Wczoraj jechałem do kumpla to na krzyżówce przykladalem rękawice do cylindrów zlosnik.gif

Ps.za rok to się zmieni i już Ci się nie będzie chciało jeździć przy tej temp. Wierz mi, rok temu byłem napalony jak Ty. Już mi przeszło smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co jest przyjemnego przy kilku stopniach powyżej zera? Wczoraj jechałem do kumpla to na krzyżówce

> przykladalem rękawice do cylindrów

np. to jest przyjemne że jest to więcej niż kilka stopni poniżej - jak dzisiaj rano smile.gif

ale i tak pojechalem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> np. to jest przyjemne że jest to więcej niż kilka stopni poniżej - jak dzisiaj rano

> ale i tak pojechalem

Tyle, że to już może być niebezpieczne - kiedyś jadac na uczelnię o mały włos bym szlifa nie machnął, jak w tunelu (Marymoncka/Pułkowa) wjechałem na zamarzniętą kałużę w zakręcie. panic.gif

A takich akcji może być sporo. Przykład z dzis - panowie od napraw wodociągowych pompowali sobie wodę na ulicę pomimo -2*C... spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle, że to już może być niebezpieczne - kiedyś jadac na uczelnię o mały włos bym szlifa nie

> machnął, jak w tunelu (Marymoncka/Pułkowa) wjechałem na zamarzniętą kałużę w zakręcie.

> A takich akcji może być sporo. Przykład z dzis - panowie od napraw wodociągowych pompowali sobie

> wodę na ulicę pomimo -2*C...

moze moze. tak samo - liscie, coraz wiecej ich jest... ale to był poranny przymrozek tylko, na słońcu już wszystko odtajało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> He he he dla mnie to jest środek lokomocji którym do roboty jak jadę moge 30 min wyjść później z

> domu no i wracam wcześniej jak autem więc jeździmy do oporu

Mam dokładnie tak samo - cieplej się ubieram (ci zajmuje mi troszkę więcej czasu), ale oszczędność jest i tak duża ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co jest przyjemnego przy kilku stopniach powyżej zera?

Uwierzył bym w Twoje słowa, gdyby nie to, że zaraz idę do garażu... grinser006.gifcfaniaczek.gif mamy piękne słońce i faktycznie kilka stopni, ale to wystarczy waytogo.gif

> Ps.za rok to się zmieni i już Ci się nie będzie chciało jeździć przy tej temp. Wierz mi, rok temu

> byłem napalony jak Ty. Już mi przeszło

Dla mnie sezon trwa cały rok, tylko musi być sucho. A w zimie sucho jest, gdy jest mroźno no i OK - ubranie zimowe i kask integralny i jedziemy dalej! waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja się już z tego wyleczyłem

149km w stronę zachodzącego słońca, gonienie horyzontu... slinka.gif bielizna termiczna (wierzch jeszcze letni), nawiewy puszczone na nogi, radio ustawione na 96,2FM - to jest to, co można robić najlepszego w ubraniu grinser006.gif

Taka zima może trwać 6 miesięcy biglaugh.gifwaytogo.gif choć już tylko dwóch zapaleńców dzisiaj mijałem - widać ludzie już zapadli w sen zimowy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też tak mam. Szanuję sobie jazdę na dobre i bardzo dobre warunki.

> PS: pamiętasz jak w zeszłym roku Tobie przygadywałem od młodych napalonych hihihi

> Przewiane zatoki i kark są nie do przecenienia...

Da się jeździć przy takich temperaturach.

Konkretny ciuch daje radę ok.gif

Ja wstawiam trampka do garażu wtedy, gdy spadnie śnieg (częściej z powodu, że trzeba serwis większy zrobić).

Nie ma złej pogody dla motocykla 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 149km w stronę zachodzącego słońca, gonienie horyzontu... bielizna termiczna (wierzch jeszcze

> letni), nawiewy puszczone na nogi, radio ustawione na 96,2FM - to jest to, co można robić

> najlepszego w ubraniu

> Taka zima może trwać 6 miesięcy choć już tylko dwóch zapaleńców dzisiaj mijałem - widać ludzie

> już zapadli w sen zimowy

Ja tylko 60 ale i tak zadowolony. ... 20.GIF

Ps

Kupiłem sobie dziś pas nerkowy.... super sprawa.

Taki zwykly i daje radę. Czuje się różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 149km w stronę zachodzącego słońca, gonienie horyzontu... bielizna termiczna (wierzch jeszcze

> letni), nawiewy puszczone na nogi, radio ustawione na 96,2FM - to jest to, co można robić

> najlepszego w ubraniu

> Taka zima może trwać 6 miesięcy choć już tylko dwóch zapaleńców dzisiaj mijałem - widać ludzie

> już zapadli w sen zimowy

Ja jedynie 80 km wczoraj przejechałem zlosnik.gif Rano, przy -5*C do serwisu, potem do pracy ale oczywiście nie najkrótszą lecz najdłuższą możliwą trasą a po pracy jeszcze rundka po okolicy przy +1,1*C hehe.gifgrinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Da się jeździć przy takich temperaturach.

> Konkretny ciuch daje radę

> Ja wstawiam trampka do garażu wtedy, gdy spadnie śnieg (częściej z powodu, że trzeba serwis większy

> zrobić).

> Nie ma złej pogody dla motocykla

no. a potem na starość kolana już przestaną się zginać i wstanie z krzesła będzie wyczynem na miarę sukcesów Evela Knievela zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj też było fajne słoneczko ; no i 140 kilometrów nawinięte

Ano, też się skusiłem. Coś ok. 150 nakręciłem. Tyko byłem przezorniejszy, niż ostatnio i zabezpieczyłem szyję szalem.

Chyba jednak poczekam z zakończeniem sezonu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżdżę od ponad 20 lat. bujać to my a nie nas

Może i tak grinser006.gifzlosnik.gif Ja muszę zainwestować w jakieś ocieplacze kolan, bo po dzisiejszej wycieczce przez godzinę wracałem do temperatury pokojowej hahaha.gifzlosnik.gif Nie zdecydowałem się na założenie swoich portek wędkarskich i to był błąd hehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeee nie jest tak źle - w kupie raźniej...

Wiadomo w towarzystwie inna jazda, ale w terenie ciągle coś się dzieje, a jak w sobotę jechałem po kilkukilometrowej pustej prostej drodze to z nudów środkowe linie slalomem brałem przez kilka minut. Fajne ćwiczenie, wyrabia automatyzm przeciwskrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, takie numery się zdarzają, święci nie jesteśmy...

Potwierdził, że na filmie to [siusiakowato] wygląda.

Na usprawiedliwienie - nie jeździł blisko 2 miesiące bo włoskie padło czekało na części.

Wsiadł i troszkę mu rozum przyćmiło.

Stateczny ojciec i mąż lat 36.

Ale przecież dalej nawet grzecznie jedziemy 10:45 - vectra z wideo-rejestratorem - widać "bomby" za szybą 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - kamerka + tzw "cycki mount"

Niestety - kamerka do takich zastosowań się nie nadaje - ma [siusiakowatą] matrycę. Ale dźwięk wyszedł nawet - nawet.

Kamerka to Samsung HMX W200

O wiele lepiej z obrazem radzi sobie Kodak Playsport ZX3 lub ZX5, ale z kolei dźwięk... facepalm%5B1%5D.gif

Ideałem to oczywiście byłoby GoPro Hero - ale mój budżet tego nie wytrzyma... sad but true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak - kamerka + tzw "cycki mount"

> Niestety - kamerka do takich zastosowań się nie nadaje - ma [siusiakowatą] matrycę. Ale dźwięk

> wyszedł nawet - nawet.

> Kamerka to Samsung HMX W200

> O wiele lepiej z obrazem radzi sobie Kodak Playsport ZX lub ZX, ale z kolei dźwięk...

> Ideałem to oczywiście byłoby GoPro Hero - ale mój budżet tego nie wytrzyma... sad but true.

ano go pro wymiata smile.gif zamowilem wlasnie przedłużkę na kask, coby takie ujęcia montować:

gopole-the-arm-gopro-helmet-extension-photo-3_1.jpg

coprawda temat bardizej na narty niż na moto (montaż przeszkadza otwieraniu szybki), ale efekciarskie to jest smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heh, brakuje troche startu SVce

Motór ok - kierownik dupa - nie lubię tego wrażenia odpływającej krwi, a potrafię tak ruszyć z 1 czy 2

> jednak w trasie

Na prostych widać to bezlitośnie.

Oni jadą a moja dychwicy dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Motór ok - kierownik dupa - nie lubię tego wrażenia odpływającej krwi, a potrafię tak ruszyć z 1

> czy 2

> Na prostych widać to bezlitośnie.

> Oni jadą a moja dychwicy dostaje.

dlatego ja jezdze sam wink.gif ale byc moze zmienie moto na przyszły sezon, na cos mocniejszego smile.gif

tak czy siak - fajna ekipa, kulturalne latanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle - jak widać 20 min filmu / 150 km realnie wszyscy razem.

Prowadził gość na BMW - jechał dostojnie, tylko pozycję ma jak na haźlu,

a w zakrętach wygląda, jakby się po rolkę schylał zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

A indywidualista na Aprilli krążył wokół nas jak elektron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jeszcze jeździłem "czynnie", to w grupie zawsze prowadził najwolniejszy.

niekiedy zle sie na tym wychodzi. Bo mój kumpel ktory posiada cbr-ke woli jak ja jade pierwszy bo to go motywuje do szybszej jazdy. Jak on prowadzi to zapomnij o wyprzedzaniu za podwójnej czy zakazie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajna wycieczka. Szkoda ze nie pisałes wczesniej na forum o niej bo przejezdzaliście dosłownie

> 500m od mojej chałupy

Ekhem ...

http://forum.autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=287203087&an=&page=0&vc=1

Potem jeden szepnął drugiemu i tak się jakoś pozbierało...

> ps. gdzie zalecieliscie za Lubliniec? trzeba było przystanąć w Kaletach przy zalewie "Zielona" i

> pozwiedzac okolice

Szczerze - jechałem za ekipą nie patrząc na drogowskazy.

Andrzej prowadził - a my jak owieczki za nim.

Z grubsza miało być coś takiego

http://tiny.pl/qh4zw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.