Skocz do zawartości

znów pijany kierowca zabił 2 osoby w tym dziecko!


takijeden0007

Rekomendowane odpowiedzi

> znów mega dramat czy nie uważacie, że pijanym kierowcom trzeba zabierać samochody ?!

Konfiskata pojazdu jak i wyrok są "po fakcie", czyli najczęściej zbyt późno...

Jak dla mnie powinna zmienić się kwalifikacja prawna czynu: z wypadku ze skutkiem śmiertelnym na zabójstwo z premedytacją,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znów mega dramat czy nie uważacie, że pijanym kierowcom trzeba zabierać samochody ?!

> zerknijcie sami link do artykułu i zdjęć z Łodzi masakra z Łodzi z dziś

Pijani kierowcy moim zdaniem wcale nie sa gorsi od tych szybkich i bezpiecznych.

Owszem - jak ktos wsiada za kolko majac 2 promile, jestem za najwyzsza mozliwa kara.

Ale jak ktos na trzezwo jedzie 100km/h przez osiedle z ograniczeniem do 20km/h, to kara powinna byc taka sama jak dla tego co mial 2 promile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pijani kierowcy moim zdaniem wcale nie sa gorsi od tych szybkich i bezpiecznych.

> Owszem - jak ktos wsiada za kolko majac 2 promile, jestem za najwyzsza mozliwa kara.

> Ale jak ktos na trzezwo jedzie 100km/h przez osiedle z ograniczeniem do 20km/h, to kara powinna byc

> taka sama jak dla tego co mial 2 promile.

Wiesz - jest taki zakres promili (na oko tak około jednego) kiedy delikwent jedzie zgodnie z KAŻDYM przepisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na koncie zatrzymanie pijanego kierowcy w Warszawie, wyrwanie kluczykow i zastosowanie

> obywatalskiego zatrzymania.

> 2,2 prom ......

> Polecam kazdemu nie poddawac sie a dazyc do zatrzymania i ukarania.

Również zatrzymałem gościa który z przeciwka jechał moim pasem, wywaliłem go z auta i wezwałem policje.... miałem jakieś takie dziwne wyrzuty sumienia, że może gość był jedynym źródłem dochodu w rodzinie i stracił PJ i ma teraz problemy.... potem pomyślałem o tych co mógł zabić i zraz mi się lepiej zrobiło.

Osobiście jestem za tym aby zabierać auta pijanym kierowcą ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Również zatrzymałem gościa który z przeciwka jechał moim pasem, wywaliłem go z auta i wezwałem

> policje.... miałem jakieś takie dziwne wyrzuty sumienia, że może gość był jedynym źródłem

> dochodu w rodzinie i stracił PJ i ma teraz problemy.... potem pomyślałem o tych co mógł zabić

> i zraz mi się lepiej zrobiło.

> Osobiście jestem za tym aby zabierać auta pijanym kierowcą

I tak trzymac. Jedyny zywiciel rodziny mogl zabic inna rodzinę. Dla mnie nie ma wytłumaczenia. Zabrać kluczyki, zglebować i czekać na gliny.

Pzdr i szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na koncie zatrzymanie pijanego kierowcy w Warszawie, wyrwanie kluczykow i zastosowanie

> obywatalskiego zatrzymania.

> 2,2 prom ......

> Polecam kazdemu nie poddawac sie a dazyc do zatrzymania i ukarania.

Otóż to!. Sam ze 2-3 lata temu jechalem sobie w centrum PL droga E75 a nagle z jakiejś podporządkowanej drogi wyjechal koles przecinajac cala jezdnie - cale szczescie ze na przeciwnym pasie nic nie jechalo bo inaczej by mnie jako kierowcy, mojego kumpla i jego dziewczyny juz nie bylo. Zablokowalismy droga na pol godziny, powodujac korek w promieniu 2km (on sie zatrzymal na calym pasie w poprzek drogi). Dzialo sie sporo, m.in. ucieczka kolesia w szczere pole i gonitwa za nim, wyciagniecie kluczykow a silnik dalej pracowal :-|, ucieczka pasazerow tego czlowieka innym autem, wiesiek mieszkal blisko "akcji" to od razu zlecieli sie jego koledzy i zaczeli najpierw prosic - pozniej grozic, itd itd. Przy policji zostalem oskarzony przez tego czlowieka o pobicie - ktorego nie bylo, chyba ze mowa o rzucenie nim o maske jak zaczal ponownie uciekac (na policje ktora miala 5 km czekalismy ok 50min). Cztery godziny wyrwane z zycia ale wiem ze warto bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Otóż to!. Sam ze 2-3 lata temu jechalem sobie w centrum PL droga E75 a nagle z jakiejś

> podporządkowanej drogi wyjechal koles przecinajac cala jezdnie - cale szczescie ze na

> przeciwnym pasie nic nie jechalo bo inaczej by mnie jako kierowcy, mojego kumpla i jego

> dziewczyny juz nie bylo. Zablokowalismy droga na pol godziny, powodujac korek w promieniu 2km

> (on sie zatrzymal na calym pasie w poprzek drogi). Dzialo sie sporo, m.in. ucieczka kolesia w

> szczere pole i gonitwa za nim, wyciagniecie kluczykow a silnik dalej pracowal :-|, ucieczka

> pasazerow tego czlowieka innym autem, wiesiek mieszkal blisko "akcji" to od razu zlecieli sie

> jego koledzy i zaczeli najpierw prosic - pozniej grozic, itd itd. Przy policji zostalem

> oskarzony przez tego czlowieka o pobicie - ktorego nie bylo, chyba ze mowa o rzucenie nim o

> maske jak zaczal ponownie uciekac (na policje ktora miala 5 km czekalismy ok 50min). Cztery

> godziny wyrwane z zycia ale wiem ze warto bylo.

Uwierz na pewno warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A skad wiedziales jak go wywalales z auta, ze jest pijany?

normalny zdrowy człowiek jedzie po całej ulicy od prawego do lewego? prawie spowodował czołówkę właśnie ze mną, jak otworzyłem drzwi to tak śmierdziało alkoholem że chciało się wymiotować, miał coś ponad 2 promile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znów mega dramat czy nie uważacie, że pijanym kierowcom trzeba zabierać samochody ?!

> zerknijcie sami link do artykułu i zdjęć z Łodzi masakra z Łodzi z dziś

Auto powinno byc rekwirowany jako narzedzie przestepstwa i koniec.

jesli auto w leasingu, nalozenie na kierowce rownowartosci auta ktorym jechal wg cen rynkowych.

I mandat min 5000 zl

Utrata prawka do konca zycia, zwlaszcza jako recydywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spójrz na datę rejestracji autora wątku, nie ma szans na dostęp do elitarnych kącików, takich jak

> HP.

> Pozdrawiam BAS

Wiem, o czym piszesz, ale użycie wyrazu "elitarny" w kontekście HP jest nadużyciem grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.