Skocz do zawartości

Jak krótka, poza tym że bardzo krótka


lepo78

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknij sobie: nowe tiuny Lepa smile.gif

jak wybierzesz abartha, to pierwsze 5 biegów sa takie same jak w p1, z tego co pamiętam... będziesz miał pogląd przynajmniej.

W domu na dysku mam dokładniejszy program, gdzie jest ta skrzynia. Jak będziesz chciał, to wrzucę.

z własnego doświadczenia: 6p ze stilo + lekkie koło i robi robote ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zerknij sobie: nowe tiuny Lepa

> jak wybierzesz abartha, to pierwsze 5 biegów sa takie same jak w p1, z tego co pamiętam... będziesz

> miał pogląd przynajmniej.

> W domu na dysku mam dokładniejszy program, gdzie jest ta skrzynia. Jak będziesz chciał, to wrzucę.

> z własnego doświadczenia: 6p ze stilo + lekkie koło i robi robote

To wrzuć, dzięki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zerknij sobie: nowe tiuny Lepa

> jak wybierzesz abartha, to pierwsze 5 biegów sa takie same jak w p1, z tego co pamiętam... będziesz

> miał pogląd przynajmniej.

> W domu na dysku mam dokładniejszy program, gdzie jest ta skrzynia. Jak będziesz chciał, to wrzucę.

> z własnego doświadczenia: 6p ze stilo + lekkie koło i robi robote

Skrzynka Abarth ma takie same biegi jak pierwsze 5 biegów skrzynki STILO 6b.

Miałem u siebie 6 Stilo i robiło robotę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta skrzynia z p1 6 speed włazi p&p czy coś trzeba modzić? Co z półosiami?

Dajcie znać dobrzy ludzie, macie jakiekolwiek uwagi do tej skrzyni - piszcie ok.gif

> jest skrzynia 6 z p1?

> Jakie to ma ograniczenie prędkości maksymalnej przy niedłubanym limiterze?

> Może ktoś ujeżdża - nadaje się to na codzień?

>

> Ten się ładnie napędza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź wreszcie na jakiś spot to Ci pokaże jak jeździ 6 ze stilo, moim zdaniem już ta skrzynia jest za krótka na trasę, 6 bieg 200-205 i prawie łapie odcinke, 1 bardzo krótka brakuje trakcji, 2 lekko lepiej już jest chociaż też ładnie się uślizguje pomimo 195/45 r14, jaszczd krótsza skrzynia to moim zdaniem pomyłka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podjedź wreszcie na jakiś spot to Ci pokaże jak jeździ 6 ze stilo, moim zdaniem już ta skrzynia

> jest za krótka na trasę, 6 bieg 200-205 i prawie łapie odcinke, 1 bardzo krótka brakuje

> trakcji, 2 lekko lepiej już jest chociaż też ładnie się uślizguje pomimo 195/45 r14, jaszczd

> krótsza skrzynia to moim zdaniem pomyłka

no ale przecie jest zainteresowany p1!!!

na stilo bedzie oddzielny watek smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podjedź wreszcie na jakiś spot to Ci pokaże jak jeździ 6 ze stilo, moim zdaniem już ta skrzynia

> jest za krótka na trasę, 6 bieg 200-205 i prawie łapie odcinke, 1 bardzo krótka brakuje

> trakcji, 2 lekko lepiej już jest chociaż też ładnie się uślizguje pomimo 195/45 r14, jaszczd

> krótsza skrzynia to moim zdaniem pomyłka

To jest tak jak: mając podobne moce i ogólnie setupy jak Ty powiedzmy od startu jak Ty będziesz jechał 80 na trójce ja w tym momencie będę jechał 110 na piątce i dystans będzie się powiększał.

Machania więcej, ale warto.

Jak n/a ma się napędzać, musi skrzynia być krótka.

Tylko ceny zaporowe - 6 stilo-600, 6p1-1300 zlosnik.gif

A na skrzynce abartha przejeździłem pół życia, a 6 stilo to jedno i to samo grinser006.gif

Edit: trakcja będzie, koło 15'' plus toyki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest tak jak: mając podobne moce i ogólnie setupy jak Ty powiedzmy od startu jak Ty będziesz

> jechał 80 na trójce ja w tym momencie będę jechał 110 na piątce i dystans będzie się

> powiększał.

> Machania więcej, ale warto.

co do tych różnic to nie byłbym taki pewien, moim zdaniem nie odczujesz aż tak wiekiej różnicy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do tych różnic to nie byłbym taki pewien, moim zdaniem nie odczujesz aż tak wiekiej różnicy

roznica pomiedzy 6b ze stilo a 6b z p1 to przepasc....fakt ze w punto trzeba sie namachac ale przyspieszenie to bajka....do tego lekki zamach przy 16V i jest pieeekna wiertarka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> roznica pomiedzy 6b ze stilo a 6b z p1 to przepasc....fakt ze w punto trzeba sie namachac ale

> przyspieszenie to bajka....do tego lekki zamach przy 16V i jest pieeekna wiertarka

no dobrze, ale przy 1.4 następuje już problem z trakcja, więc 1 i 2 to i tak będzie uślizg, a przy następnych biegach nie wywalczy już takiej różnicy, bynajmniej tak mi się wydaje, choć mogę się mylić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobrze, ale przy 1.4 następuje już problem z trakcja, więc 1 i 2 to i tak będzie uślizg, a przy

> następnych biegach nie wywalczy już takiej różnicy, bynajmniej tak mi się wydaje, choć mogę

> się mylić

Mylisz się bo mając krótką 6kę nikt normalny nie startuje z jedynki.

Strzał ze sprzęgła i walisz z dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mylisz się bo mając krótką 6kę nikt normalny nie startuje z jedynki.

> Strzał ze sprzęgła i walisz z dwójki.

ok, w takim razie macie racje, oddaje honor, aczkolwiek mi wyobrażam sobie jak bardzo jest krótka bo ja przy 6 ze stilona czasem narzekam na przełożenia jak mam gdzieś dalej jechać smile.gif

To teraz nie wątpię, że ta z p1 przy 1.4 to jest ostra szlifiera smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobrze, ale przy 1.4 następuje już problem z trakcja, więc 1 i 2 to i tak będzie uślizg,

z trakcja jest jak z dzifffka , bez dobrej gumy nie podchodz zlosnik.gif ruszasz z 2 jak ci bardzo zalezy i na 3 juz ciagnie jak wsciekly... spineyes.gif

>a przy następnych biegach nie wywalczy już takiej różnicy, bynajmniej tak mi się wydaje, choć mogę

> się mylić

na kazdym biegu bedzie odchodzic bo o to wlasnie chodzi....moze na 6 juz tak nie bedzie czuc ale ja jak jezdze po miescie to ma 4 moge nawet z zakretu wychodzic , dodaje gazu i odrazu auto jedzie , bez redukcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobrze, ale przy 1.4 następuje już problem z trakcja, więc 1 i 2 to i tak będzie uślizg, a przy

> następnych biegach nie wywalczy już takiej różnicy, bynajmniej tak mi się wydaje, choć mogę

> się mylić

Nie sądzę, że będę miał jakiekolwiek problemy z trakcją devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj Bóg to teraz załóż chociaż żeby te wypociny chłopaków miały sens i weź zacznij na jakieś

> spoty jeździć bo to Twoje Cento to jak statek widmo, wszyscy słyszeli nikt nie widział

Kto miał widzieć to widział grinser006.gif, teraz sejek "się dłubie" pod Radomiem, ja nim będę latał na wiosnę, nawet kółek nie mam na zimę hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ta skrzynia z p1 6 speed włazi p&p czy coś trzeba modzić? Co z półosiami?

> Dajcie znać dobrzy ludzie, macie jakiekolwiek uwagi do tej skrzyni - piszcie

> > Ten się ładnie napędza

d CC weszla p&p .ale AFAIR ma tylko przednie mocowanie pod lape z CCSa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.