Skocz do zawartości

PIG Subaru na innej marce - wiocha?


bratPit

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Tak w świątecznym nastroju wpadło mi do głowy pytanie - otóż, podobają mi się świnki Subaru... na Subaru, a czy będzie to wiocha nakleić na Oplu na tylnej klapie taką świnkę? biglaugh.gif

Wiem, że może powinienem pytać na skośnookich ale liczę na Wasze opinie ok.gif

brat

Ps. Pomijam oczywiście całe filozoficzne rozważania czy kleić cokolwiek na aucie czy nie kleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Tak w świątecznym nastroju wpadło mi do głowy pytanie - otóż, podobają mi się świnki Subaru... na

> Subaru, a czy będzie to wiocha nakleić na Oplu na tylnej klapie taką świnkę?

> Wiem, że może powinienem pytać na skośnookich ale liczę na Wasze opinie

> brat

> Ps. Pomijam oczywiście całe filozoficzne rozważania czy kleić cokolwiek na aucie czy nie kleić.

Widziałem wielokrotnie na różnych autach, sam takowego nie posiadam (choć miałem na poprzednim aucie - był to wyróżnik forum Subaru).

Za to z chęcią bym sobie zapodał emblemat 1.4i czy 1.5i grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Tak w świątecznym nastroju wpadło mi do głowy pytanie - otóż, podobają mi się świnki Subaru... na

> Subaru, a czy będzie to wiocha nakleić na Oplu na tylnej klapie taką świnkę?

> Wiem, że może powinienem pytać na skośnookich ale liczę na Wasze opinie

> brat

> Ps. Pomijam oczywiście całe filozoficzne rozważania czy kleić cokolwiek na aucie czy nie kleić.

Proponuję poznać genezę "świnki subaru" bo chyba nie do końca łączy się tylko z subaru . grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Tak w świątecznym nastroju wpadło mi do głowy pytanie - otóż, podobają mi się świnki Subaru... na

> Subaru, a czy będzie to wiocha nakleić na Oplu na tylnej klapie taką świnkę?

> Wiem, że może powinienem pytać na skośnookich ale liczę na Wasze opinie

> brat

> Ps. Pomijam oczywiście całe filozoficzne rozważania czy kleić cokolwiek na aucie czy nie kleić.

Na Oplu imho wiocha, ale na każdej marce JDM jak najbardziej pasuje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Tak w świątecznym nastroju wpadło mi do głowy pytanie - otóż, podobają mi się świnki Subaru... na

> Subaru, a czy będzie to wiocha nakleić na Oplu na tylnej klapie taką świnkę?

> Wiem, że może powinienem pytać na skośnookich ale liczę na Wasze opinie

> brat

> Ps. Pomijam oczywiście całe filozoficzne rozważania czy kleić cokolwiek na aucie czy nie kleić.

Jako posiadacz subaru mam też na drugim aucie BMW

I tak najczęściej jest. Jeśli jest świnka na "innej" marce to właściciel ma drugie auto subarulub miał subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proponuję poznać genezę "świnki subaru" bo chyba nie do końca łączy się tylko z subaru .

No ale tak się przyjęło ze (przynajmniej w naszym kraju) jest to znak rozpoznawczy forumowiczów z forum subaru i jak ktoś ma świnkę znaczy jest miłośnikiem marki a nie poprostu użytkownikiem. I stąd częste "kiwki" oświniaczonych.

Podobnie jak złośnik - jasne że jak ktoś bardzo chce to niech sobie przyklei, jak się podoba to nawet z napisem "autokacik.pl" - zakazu nie ma ale jednak dla większości ludzi takie naklejki cośtam znaczą

Więc odpowiadając na pytanie zawarte w temacie - imho jest to wiocha zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiochy wielkiej nie będzie, lepsza taka świnia niż jakiś napis Pioneer na tylnej szybie...

Ogólnie do Opla to średnio pasuje jakakolwiek naklejka. Marka sama w sobie jest jakaś taka...obojętna/nudna (niepotrzebne skreślić) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiochy wielkiej nie będzie, lepsza taka świnia niż jakiś napis Pioneer na tylnej szybie...

> Ogólnie do Opla to średnio pasuje jakakolwiek naklejka. Marka sama w sobie jest jakaś

> taka...obojętna/nudna (niepotrzebne skreślić)

oj tam oj tam... ja mam na oplu taką

i-am-the-stig-decal.jpg

zdjęcie przykładowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem wielokrotnie na różnych autach, sam takowego nie posiadam (choć miałem na poprzednim

> aucie - był to wyróżnik forum Subaru).

> Za to z chęcią bym sobie zapodał emblemat 1.4i czy 1.5i

odpowiem tak trochę zbiorczo w temacie,

otóż, jestem fanem marki, szukając samochodu pierwsze poszukiwania skierowałem na Legacy, szybko się jednak okazało, że ładny Legac to cena dobrze >30kzł więc musiałem odpuścić, nie zmienia to faktu zamiłowania do marki (Honda zresztą też jest bliska memu sercu).

I stąd właśnie pomysł świnki - jako oznacznika miłośnika marki, a że na innym aucie? cóż, życie oslabiony.gif

brat

Ps. Na mojej A-H 1.8 zapewne zagości napis 1.4 hahaha.gif

Zresztą takie zmyłki mają długą tradycję - kiedy w 94r robiłem prawo jazdy jeździłem Polonezem tzw. akwarium z napisem na klapie 1.5 tymczasem pod maską siedziało fordowskie 2.0 ze Sierry, a że jazda mi dobrze szła to czasem instruktor pozwalał mi nieco ponieść wodzy fantazji i zrobić małego piska ze skrzyżowania, po jednym takim incydencie na kolejnych światłach podjechał ktoś - zatrzymał się po prawej stronie i pyta instruktora "panie! jaki tam macie silnik, że to tak jeździ? a instruktor na to: normalne 1.5 tylko dobrze wyregulowany hahaha.gif"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trzeba mieć fantazje

ok.gif ja tam lubię jajcarskie nalepki u ludzi na autach, oczywiście o ile nie jest nimi cały wytapetowany tył,

ale hasła w stylu "lewy pas to nie kółko różańcowe", albo rekin zjadający rybkę wywołują u mnie poprawę nastroju wink.gif

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A -całkiem serio pytając- w jakim celu? Żeby ludzie Cię nie pośpieszali klaksonem?

Żeby ambitni właściciele 1.4 próbowali za mną nadążyć ;-)

Lepsza zabawa byłaby mając 2.0T jednak nie znalazłem ładnego egzemplarza w rozsądnych pieniądzach no.gif

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przez 3 lata na dupowozie miałem świnie. I jakoś nie czułem się z tym źle. Nawet kiedyś podszedł do

> mnie gość z The Forum pogadać.

> PS Świnia ma być na lusterku

czyli mogę kleić ok.gif

wiem, że prosiak powinien być na lusterku, obawiam się jednak, że na lusterku to tylko przy Subaru, bo inaczej jakiś wkurzony forumowicz plejad mógłby wziąć naklejkę z całym lusterkiem i ogłosić na forum, ze jest do odebrania hahaha.gif

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tam lubię jajcarskie nalepki u ludzi na autach, oczywiście o ile nie jest nimi cały

> wytapetowany tył,

> ale hasła w stylu "lewy pas to nie kółko różańcowe", albo rekin zjadający rybkę wywołują u mnie

> poprawę nastroju

> brat

Ciekawe co powiedziałbyś na takie oklejenie?

IMAG0124.jpg

pozdro

wookash84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli mogę kleić

> wiem, że prosiak powinien być na lusterku, obawiam się jednak, że na lusterku to tylko przy Subaru,

> bo inaczej jakiś wkurzony forumowicz plejad mógłby wziąć naklejkę z całym lusterkiem i ogłosić

> na forum, ze jest do odebrania

> brat

No co Ty... wiadomo, że to forumowicz a bryka może być dupowozem... nie trzeba być przecież właścicielem aby być miłośnikiem marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przez 3 lata na dupowozie miałem świnie. I jakoś nie czułem się z tym źle. Nawet kiedyś podszedł do

> mnie gość z The Forum pogadać.

> PS Świnia ma być na lusterku

ja mam na tylnym zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co ten świński ryj oznacza?

logo jakiegos japonskiego magazynu o nastolatkach dla sprosnych facetow. Juz nie pamietan, czy sponsorowalo Solberga, czy po prostu mu sie spodobalo i sobie obkleil wurca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.