Skocz do zawartości

Pierwsza wizyta w serwisie.


amazaque

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód odebrany z zeszłą środę miał dzisiaj pierwszą naprawę gwarancyjną zlosnik.gif. Wymiana pompki spryskiwacza przedniej szyby panic.gif. Leciały po trzy stróżki do wysokości 20 cm na postoju, teraz lecą do 25cm facepalm%5B1%5D.gif Wycieraczki robią trzy/cztery ruchy zanim poleci płyn. Podobno TTTM i tak ma być hehe.gif. Porażka facepalm%5B1%5D.gif. No i ładnie się zaczyna ooniee.gif. Witam w klubie grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód odebrany z zeszłą środę miał dzisiaj pierwszą naprawę gwarancyjną . Wymiana pompki

> spryskiwacza przedniej szyby . Leciały po trzy stróżki do wysokości 20 cm na postoju, teraz

> lecą do 25cm Wycieraczki robią trzy/cztery ruchy zanim poleci płyn. Podobno TTTM i tak ma

> być . Porażka . No i ładnie się zaczyna . Witam w klubie .

witam, mimo wszystko bezawaryjności życzę. Moze to być jedyna pierdolka jaka Cinsie przytrafi w tym, bardzo fajnym, aucie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze to być jedyna pierdolka jaka Cinsie przytrafi w

> tym, bardzo fajnym, aucie

Co ciekawe, poza małymi upierdliwościami samochód robi się z dnia na dzień coraz fajniejszy grinser006.gif. Wszystkie poprzednie jakie miałem, nowe czy używane były fajne od razu, ten jak by się cały czas rozkręca. Dopiero dzisiaj wyczytałem w instrukcji, że trzeba docierać silnik ooniee.gif, przez pierwsze 1000 km nie przekraczać 3500 obrotów silnika i 130 km/h hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znowu jakiś mit

Już widzę, że to nie jest mit zlosnik.gif.

> napisz co dokładnie masz, 1.2 16v czy coś mocniejszego?

1,2/16V (kurde jak to brzmi hehe.gif). Ale nie jest źle, plusy zaczynają przysłaniać minusy grinser006.gif. Fajnie jest stanąć z boku na parkingu pod marketem czy blokiem i obserwować, jak ludzie oglądają się za samochodem i komentują serduszka.gifbiglaugh.gif. Z niepokojem czekam na dzień, w którym z rana zastanę samochód bez kołpaków hehe.gif. A kolor czerwony "flamme" nawet fachowcy w robocie skomentowali jako (<ocenzurowano> "bardzo ładny") grinser006.gif.

Wymiana pompki w serwisie biglaugh.gif

287389546-Przechwytywanie.JPG

Swoją drogą - mają rozmach... grinser006.gif

post-103354-14352522655605_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód odebrany z zeszłą środę miał dzisiaj pierwszą naprawę gwarancyjną . Wymiana pompki

> spryskiwacza przedniej szyby . Leciały po trzy stróżki do wysokości 20 cm na postoju, teraz

> lecą do 25cm Wycieraczki robią trzy/cztery ruchy zanim poleci płyn. Podobno TTTM i tak ma

> być . Porażka . No i ładnie się zaczyna . Witam w klubie .

Wstaw na własną rękę zaworek zwrotny do układu i powinno pomóc ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wymiana pompki, a auto trzeba dźwigać

Dźwigać? facepalm%5B1%5D.gif Zdjęli koło, nadkole, wymontowali przedni zderzak ooniee.gif. Serce mi się kroiło jak na to patrzyłem ooniee.gif. Nie pamiętam jak było przed naprawą, ale teraz linia błotnika nie pokrywa się ze zderzakiem. Ale jako że to jest auto żony mam to gdzieś, jak wszystko inne w tym samochodzie. Zabieram kochaną Kijankę grinser006.gif i zapominam o sprawie. To Clio jest tylko ładne, nic poza tym. Do droższego o 5 czy 6 tysięcy Cee'da dzieli to auto przepaść!!! Dosłownie ogromna, nawet trudno mi jest to opisać hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego 20? Z porównywalnym wypasem?

Przejedź się jednym i drugim. Clio ZEN "Alize" - Cee'd "M". Przepaść jest nieprawdopodobna! Materiały, wykonanie, komfort, jazda, audio itp. Zaczynam żałować, że nie mogę oddać tego samochodu. Liczę, że wezmą go w cenie białego golasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiedzą jaką jakość sprzedają, więc wiedzą też na ile stanowisk budować warsztaty ASO

> Żartowałem

Coś w tym jest bo w Nissanie serwis pracuje 9-16 i nigdy nie czekałem w kolejce a do Renault mogę jechać 6-22 i zawsze ktoś będzie przede mną zlosnik.gif

Do tego mam lekkie obawy bo większość klientów wydaje się być lekko spoufalona z pracownikami serwisu, widać widują się często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód odebrany z zeszłą środę miał dzisiaj pierwszą naprawę gwarancyjną . Wymiana pompki

> spryskiwacza przedniej szyby . Leciały po trzy stróżki do wysokości 20 cm na postoju, teraz

> lecą do 25cm Wycieraczki robią trzy/cztery ruchy zanim poleci płyn. Podobno TTTM i tak ma

> być . Porażka . No i ładnie się zaczyna . Witam w klubie .

Mój typ tak chyba nie ma albo za bardzo po macoszemu go traktuję i nie zwróciłem na to uwagi. A poza tym zauważ pozytywne aspekty kupna Renault. Ja na przykład przez pół roku nie zapłaciłem ani grosza za myjnie bo ciągle mi myli samochód w serwisie. Do tego poznałem całą gamę samochodów zastępczych dostępnych w moim ASO smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejedź się jednym i drugim. Clio ZEN "Alize" - Cee'd "M". Przepaść jest nieprawdopodobna!

> Materiały, wykonanie, komfort, jazda, audio itp. Zaczynam żałować, że nie mogę oddać tego

> samochodu. Liczę, że wezmą go w cenie białego golasa.

Przecież Clio to niższa klasa, czego się spodziewałeś? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> . Fajnie jest

> stanąć z boku na parkingu pod marketem czy blokiem i obserwować, jak ludzie oglądają się za

> samochodem i komentują . Z niepokojem czekam na dzień, w którym z rana zastanę samochód bez

> kołpaków . A kolor czerwony "flamme" nawet fachowcy w robocie skomentowali jako ( "bardzo

> ładny") .

mam ten sam kolor ok.gif

bialy ani czarny nie wygladaja tak efektownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież Clio to niższa klasa, czego się spodziewałeś?

Spodziewałem się, że po 15-tu latach motoryzacja pójdzie chociaż trochę do przodu i kupując nowy samochód dostanę coś więcej niż dawał Lanos z 98 roku. A widzę krok wstecz facepalm%5B1%5D.gif. Fakt że auto nowe, pachnące i ładne, ale to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.