Skocz do zawartości

AC w BENEFIA


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

> dealer zachwala i mowi ze nie mają z tym TU problemów (tzn ładnie sciagają sobie kasę za naprawę)

> - szukajac w necie trafiłem na negatywne opinie

> jakiś tekst

> - jakie są Wasze doświadczenia z ta firmą ?

> prosiłbym aby osoby z bezszkodową jazdą sie nie wypowiadałąy

Chyba rok czasu walczyłem, żeby łaskawie się ruszyli i zrobili regres z OC sprawcy (naprawiłem ze swojego AC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dealer zachwala i mowi ze nie mają z tym TU problemów (tzn ładnie sciagają sobie kasę za naprawę)

> - szukajac w necie trafiłem na negatywne opinie

> jakiś tekst

> - jakie są Wasze doświadczenia z ta firmą ?

Wymieniałem szybę z AC w Benefii. Żeby przyspieszyć sprawę, sam podjechałem na likwidację szkody do Grass Savoy i później do ASO. Żadnego problemu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem szkodę parkingową (wgnieciony błotnik delikatnie), nie znałem sprawcy, ani szczegółów zdarzenia. Po dwóch dniach przyjechał rzeczoznawca, podpisaliśmy protokół, nikt nie zadawał zbędnych pytań. Przelew dostałem po 30 dniach. Dostałem tyle ile podejrzewałem, że dostanę (~700zł). Moja opinie jest pozytywna, , ale nie oszukujmy się, szkoda była na tyle mała, że ani mi ani TU nie chciałoby się walczyć na noże zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wszystkie firmy spod szyldu "Vienna Insurance Group" zaliczam do zwykłych złodzieji, ale to nie tak.

To nie logo firmy likwiduje szkodę tylko ten pan, który robi wycenę. Jak się trafi na sensownego i uczciwego człowieka to i Link4 potrafi być w porządku. A jak się trafi na takiego jakiego ja trafiłem to PZU też jest do spalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidowałem drobną szkodę z AC - obcierka błotnika, zderzaka i drzwi.

Pierwsza wycena im wyszła poniżej 500 PLN ? więc mnie wysłali na drzewo.

Pomogła dopiero wizyta w ASO i dodatkowe oględziny,łaskawie dołożyli do kwoty 890 PLN.

Zmieściłem się w tej kwocie z naprawą ale wszystko było robione przez nich z wielką łaską i odwlekane w czasie jak długo się da.

Nie polecam !!!

Miałem wykupiony pakiet dilerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przez zakupem OC/AC w Benefii poprzez Mbank.

Chciałem coś załatwić to mbanku powiedzieli żeby dzwonić do Benefii a w Benefii powiedzieli żeby dzownić do Mbanku oslabiony.gifoslabiony.gifoslabiony.gifoslabiony.gif

Wkurzyłem się że nie można nic załatwić i rozwiązałem umowę no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przestrzegam przez zakupem OC/AC w Benefii poprzez Mbank.

> Chciałem coś załatwić to mbanku powiedzieli żeby dzwonić do Benefii a w Benefii powiedzieli żeby

> dzownić do Mbanku

> Wkurzyłem się że nie można nic załatwić i rozwiązałem umowę

Z kim podpisałeś umowę? Ja daję przy takich okazjach tolerancję na jedno przekierowanie - jak nie działa, to oficjalnym kanałem do strony umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z kim podpisałeś umowę? Ja daję przy takich okazjach tolerancję na jedno przekierowanie - jak nie

> działa, to oficjalnym kanałem do strony umowy.

Umowę podpisałem z Benefią.

Poprzez Mbank

Szlag mnie trafiał jak jakiś cfaniaczek na infolinii Benefii wogóle nie chciał gadać. Jego przekaz był jasny dzwoń se głąbie do mbanku.

W końcu to co chciałem (chodziło o zgłoszenie sprzedaży samochodu) załatwiłem w BRE Ubezpieczenia yikes.gifzlosnik.gif

Powiedziałem że nigdy więcej , skoro mają taki burdel organizacyjny to nie będę współpracował. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - szukajac w necie trafiłem na negatywne opinie

> jakiś tekst

Praktycznie zawsze są te negatywne opinie, bo szkodowość jest u nas bardzo duża a wypłaty tną ile się da żeby jak najwięcej zarobić na tym.

Ja np. 2 razy robiąc szkody w Allianz na nic narzekac nie mogę bo wszystko było wręcz idealnie, ale znajomy miał już mniej szczęścia i chcieli mu grosze dać. Wszystko zależy od tego czy masz zamiar robić bezgotówkowo w ASO (o ile się da) czy brać kasę i radzić sobie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykupisz u nich opcję bez naprawy bezgotówkowej w warsztacie - robią ostro w konia, do tego stopnia, że nie zmieścisz się z naprawą auta nawet na używanych częściach.

Raz miałem okazję się z nimi ciąć. Wysyłałem 3 reklamacje i skutkowało to dopłatami rzędu kilkudziesięciu pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ubezpieczenia dealerskie Skody chyba w 12 samochodach z Benefii. Szkód kilka w roku. Oględziny odbywają się na miejscu w warsztacie dealera jeżeli taką umowę mają. Szybko i sprawnie. Nigdy nie maiłem zastrzeżeń (w tym zlikwidowana jedna szkoda całkowita)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dealer zachwala i mowi ze nie mają z tym TU problemów (tzn ładnie sciagają sobie kasę za naprawę)

> - szukajac w necie trafiłem na negatywne opinie

> jakiś tekst

> - jakie są Wasze doświadczenia z ta firmą ?

> prosiłbym aby osoby z bezszkodową jazdą sie nie wypowiadałąy

Pojechałem do carserwisu na 1-go sierpnia, zostawiłem kluczyki do swojego, wziąłem od zastępczego.

Po tygodniu to samo tylko w druga stronę.

Oczywiście parę podpisów musiałem złożyć.

Ogólnie bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja nie polecam.

Kierują na oględziny do jakiegoś VIG Ekspert, zgłaszałem dwie szkody. Po kilku dniach po moim telefonicznym przypomnieniu dostałem kosztorys na jedną szkodę, o drugiej "panienka" (z VIG E. )nic nie wie, żadnej informacji uznano, nieuznano.

Proponuje zgłosić po raz drugi lub skontaktować się rzeczoznawcą, który oceniał szkodę.

A telefon do Benefii to jakbym rozmawiał z kilulatkiem.

PEŁNA ŻENADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.