Skocz do zawartości

Fabia 1.4 tdi 70km opinie


michalkl1

Rekomendowane odpowiedzi

> Chce sprawić sobie takie auto powiedzmy ten rocznik 2007. Jechałem testowałem podoba mi się ale

> czy to dobry wybór? Diesel i 3 gary. Nie jest mułowaty. Ani nie jest głośny jak to wszyscu

> piszą znawcy internetu.

> Zapraszam do dyskusji.

Mam taką służbówkę od listopada. Zrobiłem ponad 10tys km i jeszcze działa. Jak przejrzałem książkę serwisową to z wpisanych napraw miała raz wymieniany alternator na gwarancji, a tak to tylko filtry i oleje. Spalanie jeżdżąc po Wrocławiu i dojeżdżając codziennie do Oleśnicy 30km od Wrocławia oscyluje w granicach 5,5-5,7l (wg dystrybutora, nie komputera, choć ten wskazuje podobnie). Mocy w mieście wystarcza, jednak na trasie trzeba się mocno wysilić, żeby coś wyprzedzić.

Zdecydowanym plusem tego małego motorka jest to, że zimą sam się ze śniegu otrzepuje 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce sprawić sobie takie auto powiedzmy ten rocznik 2007. Jechałem testowałem podoba mi się ale

> czy to dobry wybór? Diesel i 3 gary. Nie jest mułowaty. Ani nie jest głośny jak to wszyscu

> piszą znawcy internetu.

> Zapraszam do dyskusji.

Jezeli uwazasz, ze nie jest glosny to ja nie mam wiecej pytan...

Zdecydowanie najgorsze auto i silnik, jakim mialem okazje jezdzic grinser006.gif

Ojciec mial przez jakis czas jako zastepcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezeli uwazasz, ze nie jest glosny to ja nie mam wiecej pytan...

> Zdecydowanie najgorsze auto i silnik, jakim mialem okazje jezdzic

> Ojciec mial przez jakis czas jako zastepcze.

też się zgodze... byłem ja jeździe próbnej nowej 1.4 70KM i jako nowe to to głośno chodziło... a co dopiero używane.. masakra no.gifno.gif

spalanie może i niskie ale to nie jest najwazniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twoje pytanie brzmi czy się nie będzie psuć to raczej nie - oczywiście zależy jaki egzemplarz trafisz.

Poczytaj sobie opinie na autocentrum jeszcze.

Samo auto moim zdaniem kiepskie tak jak i silnik podwzględem osiągów i przedewszystkim kultury pracy.

Ale jak tobie się podoba to kupuj smile.gif

Choć moim zdaniem jak do miasta to lepiej kup Benzyna + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też się zgodze... byłem ja jeździe próbnej nowej 1.4 70KM i jako nowe to to głośno chodziło... a co

> dopiero używane.. masakra

> spalanie może i niskie ale to nie jest najwazniejsze

Kolega radio podgłośni i będzie git grinser006.gif

Mnie właśnie najbardziej boli ten hałas, jak się przesiądę do służbówki. To jest pierwszy samochód, który wyłączam, kiedy na kogoś czekam, bo wstyd siedzieć w aucie i generować takie dźwięki oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce sprawić sobie takie auto powiedzmy ten rocznik 2007. Jechałem testowałem podoba mi się ale

> czy to dobry wybór? Diesel i 3 gary. Nie jest mułowaty. Ani nie jest głośny jak to wszyscu

> piszą znawcy internetu.

chyba jezdziłeś do tej pory maluchem albi jakims innym rupciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno jest oszczędny

I to jest jego jedyny, ale to jedyny plus. Wolałbym chyba jednak stary PKS hehe.gif Mam do tej pory tiki nerwowe po przejechaniu trasy Kraków-Warszawa-Kraków ładnych parę lat temu. To było wyjątkowo traumatyczne przeżycie. Nie jedzie (przy czym nie jedzie nieliniowo - raz nie jedzie bardziej, raz mniej, po wciśnięciu pedału gazu zachowuje się jak asmatyk biegnąc maraton), klekocze (za mało powiedziane... klekocze to diesel V6, a ten po prostu rozwala uszy), wibruje (bałem się o plomby w zębach). To ma 3 cylindry! pad.gif Diesel! facepalm%5B1%5D.gif Moim zdaniem jazda czymś takim powinna być za karę - zabicie kogoś czy coś. Owszem, mało pali, ale naprawdę nie warto tak się męczyć no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to jest jego jedyny, ale to jedyny plus. Wolałbym chyba jednak stary PKS Mam do tej pory tiki

> nerwowe po przejechaniu trasy Kraków-Warszawa-Kraków ładnych parę lat temu. To było wyjątkowo

> traumatyczne przeżycie. Nie jedzie, klekocze, wibruje. To ma 3 cylindry! Diesel! Moim

> zdaniem jazda czymś takim powinna być za karę - zabicie kogoś czy coś. Owszem, mało pali, ale

> naprawdę nie warto tak się męczyć

Dużo lepszy pod względem kultury pracy, jest równie mały 1.4HDi od PSA. Jednak ten jeden cylinder robi drastyczną różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dużo lepszy pod względem kultury pracy, jest równie mały 1.4HDi od PSA. Jednak ten jeden cylinder

> robi drastyczną różnicę.

Oczywiście ok.gif Małe diesle potrafią być całkiem przyjemne (jak na diesla), ale trzycylindrowy diesel facepalm%5B1%5D.gif Za coś takiego powinni bić nogami, naprawdę. To kpina z użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.