Skocz do zawartości

Do oglądaczy - Corolla Verso 1.8


Lukass186

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koleżanka szuka auta. Takie jest blisko i jej się podoba http://allegro.pl/toyota-corolla-verso-1-8-vvt-i-sol-7os-krajowa-05r-i4002322072.html

Jak wypadają silniki? Wiem, że silnik jest na łańcuchu. Do LPG się nada?

Może ktoś coś zauważy smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, jak zawsze nic do roboty, elementy eksploatacyjne na bieżąco, jeździła żona. Malowany zderzak tył, nadkole tylne lewe. Auto ściągnięte z Warszawy po firmie jako Van. Zarej. na 4 osoby z tyłu kratka. Obecny właściciel oddał auto do zakładu przerabiającego i dołożyli pasy i rząd siedzeń z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, koleżanka szuka auta. Takie jest blisko i jej się podoba

> http://allegro.pl/toyota-corolla-verso-1-8-vvt-i-sol-7os-krajowa-05r-i4002322072.html

> Jak wypadają silniki? Wiem, że silnik jest na łańcuchu. Do LPG się nada?

> Może ktoś coś zauważy

> Pozdrawiam

Jak znasz kogoś w toyocie to weź od gościa vin, albo jak masz nie daleko to podjedź do toyoty z właścicielem może coś będzie w bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to norma ze w PL wymienia sie klocki, tarcze, wszystkie plyny po czym wystawia auto na

> sprzedaz?

Po własnym doświadczeniu wiem, że różnie w życiu bywa i czasami tak może się zdarzyć. Raz sprzedawałem auto niecałe dwa miechy po wymianie rozrządu za 1600 zł, teraz będę sprzedawał Almere choć wpakowałem tysiaka na przekładnię i coś tam jeszcze. Sam jak ją kupowałem to była dwa tygodnie po pełnym przeglądzie i wymianie klocków. Tak więc, może też tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po własnym doświadczeniu wiem, że różnie w życiu bywa i czasami tak może się zdarzyć. Raz

> sprzedawałem auto niecałe dwa miechy po wymianie rozrządu za 1600 zł, teraz będę sprzedawał

> Almere choć wpakowałem tysiaka na przekładnię i coś tam jeszcze. Sam jak ją kupowałem to była

> dwa tygodnie po pełnym przeglądzie i wymianie klocków. Tak więc, może też tak być.

Ja serwisuję na bieżąco. Jest coś do wymiany to wymieniam. Więc najczęściej w sprzedawanym przeze mnie aucie jest sporo elementów nowych. W Toyocie nie długo przed sprzedażą były wymieniane klocki i tarcze, świece żarowe i akumulator. Trochę wcześniej sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to norma ze w PL wymienia sie klocki, tarcze, wszystkie plyny po czym wystawia auto na

> sprzedaz?

narodowe hobby zlosnik.gif

jezdzilem troche tym autem i faktycznie jest ciezkie a silnik mulowaty, jak zaczyna jechac to do pracy wkracza odcinka crazy.gif. Ma dosc dziwny dzwiek - ciagle mi sie wydawalo ze ma za wysokie obroty i trzeba wrzucic wyzszy bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki 1,8 VVTI mają wadę olejową która została poprawiaona

od 08.2005 r. Trzeba na http://www.toyodiy.com/parts/q.html sprawdzić VIN i wyjdzie miesiąc i rok produkcji !

Witam, koleżanka szuka auta. Takie jest blisko i jej się podoba

> http://allegro.pl/toyota-corolla-verso-1-8-vvt-i-sol-7os-krajowa-05r-i4002322072.html

> Jak wypadają silniki? Wiem, że silnik jest na łańcuchu. Do LPG się nada?

> Może ktoś coś zauważy

> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwoniłem, jak zawsze nic do roboty, elementy eksploatacyjne na bieżąco, jeździła żona. Malowany

> zderzak tył, nadkole tylne lewe. Auto ściągnięte z Warszawy po firmie jako Van. Zarej. na 4

> osoby z tyłu kratka. Obecny właściciel oddał auto do zakładu przerabiającego i dołożyli pasy i

> rząd siedzeń z tyłu.

Jeżeli po firmie to pewnie silnik od nowości zalewany minerałem ! wink.gif

Po zakupie zmienili na syntetyk food.gif i zaczął się pobór oleju rzędu 1 litra na tysiąc kilometrów palacz.gif i auto idzie na sprzedaż ! rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli po firmie to pewnie silnik od nowości zalewany minerałem !

> Po zakupie zmienili na syntetyk i zaczął się pobór oleju rzędu 1 litra na tysiąc kilometrów i

> auto idzie na sprzedaż !

Zwykle rodzaj (gęstość) oleju nie ma znaczenia przy takim jego poborze.

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Orientujesz się ile te 1,8 wykopci? Auto będzie w większości jeździć dookoła komina. Bez sensu

> diesla kupować.

Tu masz realny pogląd na zuzycie paliwa tego modelu.

Każdy jeden wpis, po otwarciu daje informację, w jaki sposób użytkowny jest samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy auto, 3 pruchle na dachu i to takie poważne, ranty nadkoli z nalotem rudej ale podłoga świeżo zakonserwowana zlosnik.gif Fotel kierowcy przetarty, ogólne wrażenie... średnie. Auto odpada bo nie wchodzi specjalny wózek inwalidzki specjalny z duzymi kołami). A propos wózka do którego musimy kupić auto to do Corolli wchodzi na chama. Do Galaxy yikes.gif nie wchodzi w szerz na szerokość tym bardziej. Do Vectry C, Astry H, Zafiry B, Scenica II, to samo zlosnik.gif

Zaskoczenie wózek luzem wskoczył do Xary picasso na szerokość. Po przymiarce do Focusa I zdziwienie bo wózek wszedł. Tak samo do Focusa II. I wychodzi na to, że Focusa takiego będzie trzeba poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądaliśmy auto, 3 pruchle na dachu i to takie poważne, ranty nadkoli z nalotem rudej ale podłoga

> świeżo zakonserwowana Fotel kierowcy przetarty, ogólne wrażenie... średnie. Auto odpada bo

> nie wchodzi specjalny wózek inwalidzki specjalny z duzymi kołami). A propos wózka do którego

> musimy kupić auto to do Corolli wchodzi na chama. Do Galaxy nie wchodzi w szerz na szerokość

> tym bardziej. Do Vectry C, Astry H, Zafiry B, Scenica II, to samo

> Zaskoczenie wózek luzem wskoczył do Xary picasso na szerokość. Po przymiarce do Focusa I zdziwienie

> bo wózek wszedł. Tak samo do Focusa II. I wychodzi na to, że Focusa takiego będzie trzeba

> poszukać...

A Berlingo, Kangoo i podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem, niestety to ma być samochód dla koleżanki, z resztą jej pierwsze auto i ze względu na niepełnosprawną siostrę musi wybrać coś gdzie wejdzie takowy wózek ale o takich autach jak piszesz nie chce słyszeć... crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.