Skocz do zawartości

Jeszcze mniejszy test- Alfa Romeo 4C


koyotee

Rekomendowane odpowiedzi

Auto piękne i bez sensu. Jeśli kogoś stać na zrobienie z niego ozdoby garażu to czemu nie? Bo do jeżdżenia najlepiej używać czegoś innego. Najlepiej będzie mu w takim garażu.

desain-garasi-beton-terbaru-2014.jpg

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez przesady...

Jeśli spojrzeć na to szerzej to tak, masz rację. Jednak MR2 i inne podobne z zespołem napędowym od FWD zamontowanym centralnie są dużo dalej od Elise. Mają albo rurowe ramy albo klasyczne nadwozie samonośne. 4C naśladuje go w każdym calu poza zawieszeniem i materiałem ramy a właściwie lepiej pasowałoby określenie: "skrzyni".

Coś sobie przypominam, że w 4C z tyłu są chyba kolumny McPherson-a? Nie wiem co z przodu ale to mogłoby tłumaczyć różnicę w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli spojrzeć na to szerzej to tak, masz rację. Jednak MR2 i inne podobne z zespołem napędowym od

> FWD zamontowanym centralnie są dużo dalej od Elise. Mają albo rurowe ramy albo klasyczne

> nadwozie samonośne. 4C naśladuje go w każdym calu poza zawieszeniem i materiałem ramy a

> właściwie lepiej pasowałoby określenie: "skrzyni".

> Coś sobie przypominam, że w 4C z tyłu są chyba kolumny McPherson-a? Nie wiem co z przodu ale to

> mogłoby tłumaczyć różnicę w prowadzeniu.

Z przodu podwojne wahacze, z tylu tak jak mowisz. Mogli sie lepiej postarac z tym tylem bo jest troche nieprzewidywalny przy tej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto piękne i bez sensu. Jeśli kogoś stać na zrobienie z niego ozdoby garażu to czemu nie? Bo do

> jeżdżenia najlepiej używać czegoś innego. Najlepiej będzie mu w takim garażu.

IMO to kolejne auto w kolecji. Jezdzenie tym na codzien hmm.gif Kto bogatemu zabroni. Jest tylko jeden minus IMO. Nie chcialbym spotkac sie w serwisie z posiadaczem Ypsilon czy 159 nowki sztuki z Niemiec po lekarzu z wadliwymi klapami. Chyba, ze rozwiaza to jakos inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba jest jedna w PL i krąży rzeczywiście. Stamtąd ją zabrali od razu w kolejne miejsce i z

> zaciętością oglądali jedną rysę na zderzaku. A co do tego drugiego zdania to rozszyfruj

> proszę.

szkolenie dilerow, Fiat Chrysler Automobiles mozna dodac Poland zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym miłośnicy marki to raczej ludzie których nie stać na droższe produkty. To z reguły takie

> biedaki jak ja czy ty.

to bzdura, ja np jestem miłośnikiem marki Łada i Wołga, a stać mnie na droższe produkty. I cała teoria w łeb zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.