Skocz do zawartości

Częstochowa... kto był dziś?


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

> Pomijając ideologię, to kilka ciekawostek byyyyło

> Kilka migawek z kieszonkowego tostera

Byłem, byłem zlosnik.gif

iiii stwierdzam, że było więcej motocykli niż rok temu.

A pogoda chyba była podobna grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie mały OFF TOP sobie popełnię bo ilektoć patrzę na tą mechaniczną husarię to śmiać mi się

> chce... przepraszam może kogoś urażę ale co oni ku...wa sobie myślą??? Że są jakimiś

> wojownikami? rycerzami?

to chyba ta najbardziej "katyńska" ekipa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie mały OFF TOP sobie popełnię bo ilektoć patrzę na tą mechaniczną husarię to śmiać mi się

> chce... przepraszam może kogoś urażę ale co oni ku...wa sobie myślą??? Że są jakimiś

> wojownikami? rycerzami?

Ja po prostu ignoruję.

Osobiście jeżdżę tylko na imprezy w rodzaju motomikołajki, dzień dziecka, motoserce.

Żadne rozpoczęcia/zakończenia sezonu/święcenia.

A ci może mają potrzebę pokazania, że są patriotami? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ci może mają potrzebę pokazania, że są patriotami?

to że piórka se na plecy przyczepili że niby patrioci? Chyba mam zupełnie inne pojęcie patriotyzmu...

Po tych szopkach które zrobili - upoltycznienie tego zlotu, zraziłem się do Częstochowy raz na zawsze. Inna sprawa wolę jeździć sam i nie bawi mnie stanie w korku i słuchanie politycznych kazań panów w sukienkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to że piórka se na plecy przyczepili że niby patrioci? Chyba mam zupełnie inne pojęcie

> patriotyzmu...

> Po tych szopkach które zrobili - upoltycznienie tego zlotu, zraziłem się do Częstochowy raz na

> zawsze. Inna sprawa wolę jeździć sam i nie bawi mnie stanie w korku i słuchanie politycznych

> kazań panów w sukienkach

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Przyczepili sobie skrzydła no i w czym Ci to przeszkadza?

Niektórzy se przyczepiają skuknksy.mc a niektórzy skrzydła...

Co do Częstochowy to ona nigdy nie była polityczna a zawsze Katolicka więc tez nie wiem czego nie rozumiesz... Jadąc tam mozna sie spodziewać kazania zakonników z klasztoru chyba... facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do Częstochowy to ona nigdy nie była polityczna a zawsze Katolicka więc tez nie wiem czego nie

> rozumiesz... Jadąc tam mozna sie spodziewać kazania zakonników z klasztoru chyba...

Ci którzy byli 3 lata temu wiedzą jakie bzdury gadał gość z ambony podczas kazania... i to nie było kazanie katolickie ale obrzydliwa agitacja polityczna nawet gdzie nie gdzie pojawiły się głosy oburzenia zresztą nawet tutaj było to dość szeroko komentowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ci którzy byli 3 lata temu wiedzą jakie bzdury gadał gość z ambony podczas kazania... i to nie było

> kazanie katolickie ale obrzydliwa agitacja polityczna nawet gdzie nie gdzie pojawiły się głosy

> oburzenia zresztą nawet tutaj było to dość szeroko komentowane

Byłem, ale to akurat wypadała 1 rocznica katastrofy pod Smoleńskiem i niestety masz rację, poniosła księdza fantazja.

Natomiast to zdarzyło si.ę raz na te kilkanaście więc proszę nie generalizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, byl nad rejestracja. Ja jechalem lewym psem z kolezanka, ona czerwonym gpz, ja za nia ciemno

> niebieskim gpz. Zobaczylem zlosnika na prawym pasie, zatrabilem i pomachalem. To byli w drodze

> powrotnej.

to byłem ja, kojarzę akcję grinser006.gif

Lecieliśmy z kolegą z powrotem, trochę mnie zaskoczyłeś tym trąbieniem, bo się trochę rozmyśliłem grinser006.gifzlosnik.gif

Ja leciałem hondzią waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.