Skocz do zawartości

Kara za nieprzerejstrowanie samochodu?


katorznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy wiece jaka jest możliwa kara/konsekwencje za niezmienienie blaszek na zakupione auto? (zakładam, że US załatwię w ciągu tygodnia + OC bym wykupił na blachy obecne (inne miasto, inny WK))

wartość fury niewielka, nie wiadomo ile tym będzie jeżdżone więc tak się zastanawiam czy można nie przerejstrowywać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kary nie ma żadnej, musisz mieć ważny przegląd i OC

do tego gdybyś sprzedawał auto dalej, to będziesz musiał dać nowemu właścicielowi swoją umowę K-S, żeby przy rejestracji zachować ciągłość umów

sam niedawno przerejestrowywałem auto po 3 m-cach po zakupie, wcześniej zrobiłem przegląd i ubezpieczyłem na starych blachach (inny powiat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, czy wiece jaka jest możliwa kara/konsekwencje za niezmienienie blaszek na zakupione auto?

> (zakładam, że US załatwię w ciągu tygodnia + OC bym wykupił na blachy obecne (inne miasto,

> inny WK))

> wartość fury niewielka, nie wiadomo ile tym będzie jeżdżone więc tak się zastanawiam czy można nie

> przerejstrowywać

skarbówkę opłać jak najszybciej ok.gif lubią przywalić za zwłokę- jak przerejestrowywałem to w kolejce był młodzian, który 2 stówki zapłacił za to, o czym dał upust każdemu kto był w kolejce wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, czy wiece jaka jest możliwa kara/konsekwencje za niezmienienie blaszek na zakupione auto?

> (zakładam, że US załatwię w ciągu tygodnia + OC bym wykupił na blachy obecne (inne miasto,

> inny WK))

OC to już masz, chyba że masz na myśli OC na kolejny rok.

Pamiętaj, że się nie odnawia z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OC to już masz, chyba że masz na myśli OC na kolejny rok.

> Pamiętaj, że się nie odnawia z automatu.

jeszcze fury nie ma zlosnik.gif obecne OC jest do maja (rozumiem ze TU muszę wysłać info że fura zmieniła właściciela + że dziękuję za ich usługi) i kupuję polisę tam gdzie mi pasuje skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze fury nie ma obecne OC jest do maja (rozumiem ze TU muszę wysłać info że fura zmieniła

> właściciela + że dziękuję za ich usługi) i kupuję polisę tam gdzie mi pasuje

Info wysyła sprzedający. OC przechodzi na Ciebie i czy je wykorzystasz do końca czy z miejsca wypowiesz zależy od Ciebie.

Ja bym wykorzystał do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.