Skocz do zawartości

Jeśli kogoś interesuje nowy Passat


Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

> To mały przedsmak może mieć po tych chińskich rewelacjach.

> Premiera na jesień.

dla mnie wygląda praktycznie tak samo jak B7 - i w środku i na zewnątrz. Gdzie uważam, że już B7 było ewolucją B6 i to w moich oczach brzydszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie gadaj, bo linią bardziej do A7 będzie nawiązywał.

> Szkoda tylko że go całkiem z volkswagenują - żadnych V6 w ofercie etc... jak chcesz V6 to se kup

> audi.

A kogo dzis stac na V6. Wiesz ile to emituje CO2 i ile to w podatkach kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> The vehicle on the photos is the Chinese version with a ten centimeter longer wheelbase.

Dlatego piszę, że przedsmak, ogólny zarys auta może być podobny, a długość chociażby w paincie sobie zmniejszyć można zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Dzisiejsza premiera:

> Źródło

> Auti Bild

Srodek dosc konserwatywnie odmieniony, przed ok, tyl jak i srodek...

Poczekamy na ceny i wersje wyposazenia i tego nowego 2.0 TDI 240HP grinser006.gif i ocenimy wartosc zakupowa vs A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Srodek dosc konserwatywnie odmieniony, przed ok, tyl jak i srodek...

> Poczekamy na ceny i wersje wyposazenia i tego nowego 2.0 TDI 240HP i ocenimy wartosc zakupowa vs

> A4

Może poczekaj na nowego Superba, niedawno słyszałem, że ma być "petarda" właśnie spokrewniona z nowym Passatem, ale premiera chyba dopiero w 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może poczekaj na nowego Superba, niedawno słyszałem, że ma być "petarda" właśnie spokrewniona z

> nowym Passatem, ale premiera chyba dopiero w 2015.

2016... Wymieniam auto grudzien/styczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> popieram, w żadnym Passacie nie zobaczylem nic ciekawego, w tym takze

Mimo to sprzedają się jak świeże bułeczki, robią setki tysięcy km , a następnie przeżywają drugą młodość w krajach takich jak Polska....... Jeśli miałbym inwestować pieniądze w jakąś markę z myślą o zarobku byłby to VW , ale oczywiście nie każdemu może ba nawet powinien się podobać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A teraz zdejmijcie mu chromy, zmniejszcie felgi, nałóżcie na nie balony i dajcie jakiś zwykły

> kolor. Tak będzie wyglądał Passat na ulicach Polski, a nie ta wydumka na maxa doposażona.

cos ci sie z latami panowania Cinquecento pomyliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję, że nowy Superb będzie dużo ładniejszy.

> Passat z tych zdjęć wygląda koszmarnie.

gorzej niż obecny chyba nie może. Właśnie skończyłem trasę - jechałem na autostradzie dość długi kawałek za nowym passatem. Nie mogę wyjść z podziwu, co oni zrobili z tego auta. Z jednej strony firma, która zrobiła piękne CC, z drugiej pasek, który jest takim ogórem, że mam wrażenie, że ewoluuje w stronę Poloneza sedana. Czy komuś się to może podobać ? Jeszcze przód jak cię mogę, ale tył to normalnie lodówka na kołach facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe tylko czy równocześnie będzie premiera kombi,

Wg idnes.cz sedan i kombi mają być wprowadzone na rynek jednocześnie.

> no i czy do tego czasu zrobią poprawnie działające przez 400.000km 2.0 TDI

Tego nie napisali grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe tylko czy równocześnie będzie premiera kombi, no i czy do tego czasu zrobią poprawnie

> działające przez 400.000km 2.0 TDI

Nie, nie zrobia bo samochod nie jest projektowany na takie przebiegi. 200tys ma zrobic (lease time), a potem to nikogo nie obchodzi co sie z nim bedzie dzialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję, że nowy Superb będzie dużo ładniejszy.

> Passat z tych zdjęć wygląda koszmarnie.

Superb ma jedna wade w porownaniu do Passata - wyciszenie kabiny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, nie zrobia bo samochod nie jest projektowany na takie przebiegi. 200tys ma zrobic (lease

> time), a potem to nikogo nie obchodzi co sie z nim bedzie dzialo...

Zobaczę za dwa lata co się będzie działo.

IMHO - najwyżej kupię jakiegoś benzyniaka (Euro 4) i tyle.

Może powrót do Skody Superb Mk 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczę za dwa lata co się będzie działo.

> IMHO - najwyżej kupię jakiegoś benzyniaka (Euro 4) i tyle.

> Może powrót do Skody Superb Mk 1.

Kup nowy, przejedz 200kkm albo 5 lat ï nie odczujesz zadnych awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup nowy, przejedz 200kkm albo 5 lat ï nie odczujesz zadnych awarii.

Za duża strata na wartości no i przyzwyczajam się do aut.

Wolę 1 auto - 400kkm. Po 10 latach utrata wartości mnie nie będzie bolała tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Superb ma jedna wade w porownaniu do Passata - wyciszenie kabiny...

Czy są gdzieś w sieci wiarygodne dane odnośnie poziomu hałasu w kabinie przy wyższych prędkościach dla różnych samochodów celem porównania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za duża strata na wartości no i przyzwyczajam się do aut.

> Wolę 1 auto - 400kkm. Po 10 latach utrata wartości mnie nie będzie bolała tak bardzo.

Wszystko kwestia ile warta jest twoja godzina...wiec faktycznie biznescase moze byc pozytywny w tych dwoch przypadkach dla dwoch roznych osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy są gdzieś w sieci wiarygodne dane odnośnie poziomu hałasu w kabinie przy wyższych prędkościach

> dla różnych samochodów celem porównania?

Podaja w autoswiecie glosnosc przy 100km/h i o ile sie nie myle jest taka sama.

Co innego przejechac sie betonowym autobahnem Paskiem i Superbem. Superb jest glosniejszy, bardziej przemyca stuki opon do srodka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko kwestia ile warta jest twoja godzina...wiec faktycznie biznescase moze byc pozytywny w

> tych dwoch przypadkach dla dwoch roznych osob.

IMHO

Wypożyczalnie aut są.

Samoloty są.

Taksówki są.

Nawet nowe auto nie daje żadnej gwarancji dojazdu bezawaryjnie za każdym razem - nawet nówka z wypożyczalni.

Pół roczny Hyundai zepsuł mi się na (asfaltowej) drodze na pustyni - tylko 400km od Kairu. Pchałem ten badziew 5 km razem z kierowcą na najbliżą "stację". Przyjechali po mnie Toyotą wink.gif

Niemniej na codzień nie kupię sobie Hi-luxa, za dużo pali a na autostradzie można łatwo wylecieć z drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podaja w autoswiecie glosnosc przy 100km/h i o ile sie nie myle jest taka sama.

> Co innego przejechac sie betonowym autobahnem Paskiem i Superbem. Superb jest glosniejszy, bardziej

> przemyca stuki opon do srodka itd.

IMHO

Nie wiem jak dwójka.

Jedynka Platinum zapewnia fajny komfort akustyczny smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> strasznie wygląda , bez zastanowienia wybrałbym nadchodzące mondeo mk5 , lub mazdę 6

Nie wiem jak Mondeo nowe, ale Mazda za bardzo technologicznie nie jest zaawansowana.

Zobacz ze do nowego Passata mozesz zamowic asystenta cofania przyczepa. Operujesz gaz/hamulec - reszte robi samochod grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze takim inwalidą nie jestem żebym nie potrafił cofać z przyczepą , zbędny gadżet

Bardzo przydatny. Jak przyczepe podpinasz raz na 2 lata to jak znalazl.

BTW; ja uwielbiam te wszystkie nowe gadgety (ktore notabene za 5-10 lat beda wyposazeniem standardowym) typu aktywny tempomat, line assist, navi polaczona z google maps czy chocby trywialne zamykanie klapy przyciskiem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.