Skocz do zawartości

Majówka, majówka...


Rekomendowane odpowiedzi

> Fajna - ale 2,4 po mieście lubi nieźle żłopnąć , musiałbyś nią jeździć tylko do PL i spowrotem

1,9 lepsze. ale jesli by nie bylo to nie pogardzil 2,4 zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od kilku dni nad morzem i zero Crom na widoku aż tu nagle...

Gdybym nie widział rejestracji to bym odrazu zapytał nad którym morzem byłeś grinser006.gif a tak to faktycznie wielkie zdziwienie spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obserwuj - oby to była nieszczelność na termostacie/wężu/zbiorniczku

Albo układ był w jakimś stopniu zapowietrzony, albo panowie mechanicy podczas niedawnej wymiany kolektora nalali za mało płynu. Dolałem ubytek, przejechałem się od piątku po trasie circa 250 km z postojem na nocleg i póki co jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No faaaajna tam gdzie kupowałem swoją też ostatnio pojawiły się dwie nowe i

> http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-2-4-20v-jtdm-must-fv-23-C33133826.html

> http://deft.otomoto.pl/fiat-croma-1-9-16v-jtdm-emotion-fv-23-C33061305.html

Ja tylko bezowe wnetrze chce zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawie jak moja ino szyberek ma i aftomat.

> Cenia sie cromki, a moja wycenili w AC na 24 tysie:( bo ....takiego modelu w bazie nie maja

Moją wycenili podobnie mimo iż 2 lata starsza...

Próbowałeś weryfikować wyposażenie podczas kalkulacji składki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moją wycenili podobnie mimo iż 2 lata starsza...

> Próbowałeś weryfikować wyposażenie podczas kalkulacji składki?

problem w rtym, ze wersja EMOTION wystepuje u nich tylko z silnikiem 150KM

Ze 120KM tylko dynamic max.

PZU 24 ale AXA jakas 28 jakos.

I o dziwo w kazdym towarzystkie (kalkulator) jest ten sam problem z moja wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problem w rtym, ze wersja EMOTION wystepuje u nich tylko z silnikiem 150KM

> Ze 120KM tylko dynamic max.

> PZU 24 ale AXA jakas 28 jakos.

> I o dziwo w kazdym towarzystkie (kalkulator) jest ten sam problem z moja wersja.

Faktycznie, Emotion jest tylko dla silnika 1.9 16V lub 2.4 (mowa o dieslach)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ten sam problem , w PL nie było takich cudów

Moze makarony placa jakies podatki od mocy???

Bo wersja moja na bogato 9 PP, krzesla w kazdej plaszczyznie krecone, roletki i takie pierdoly, bagazniki dwa i 120koniuf ino frown.gif

Ale klap nie ma za to:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze makarony placa jakies podatki od mocy???

> Bo wersja moja na bogato 9 PP, krzesla w kazdej plaszczyznie krecone, roletki i takie pierdoly,

> bagazniki dwa i 120koniuf ino

> Ale klap nie ma za to:)))))

Nie narzekaj, masz najlepszy silnik bez klapek w kolektorze! Zrób program w dobrej firmie i będzie jeździć lepiej niż fabryczne 150 koników, koszt to 1000 - 1200 zł i zdecydowanie warto wydać te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie narzekaj, masz najlepszy silnik bez klapek w kolektorze! Zrób program w dobrej firmie i będzie

> jeździć lepiej niż fabryczne 150 koników, koszt to 1000 - 1200 zł i zdecydowanie warto wydać

> te pieniądze.

Kusi takie rozwiazanie ale jako ze realnie to 85% to miasto z jakimis obwodnicami pare km, to i srednio mi to extra stadko potrzebne jest tak realnie patrzac, a i te 120 kucy niezle sie odpycha od podloza:)

Wolalbym uciszyc je nieco na wolnych ale chyba rasowe musza tak brzmiec:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Croma dostała wczoraj nowy olej, filtry, przeczyszczono jej zaciski, tarcze i okładziny hamulców, z czego jest wyraźnie zadowolona wink.gif W kolejce czeka montaż modułu do jazdy dziennej. Ksenonów szkoda. Już się nie mogę doczekać, bo myślałem od dawna, żeby się uporać z problemem świateł do jazdy dziennej. Poza tym na Podbeskidziu non stop leje deszcz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja Croma dostała wczoraj nowy olej, filtry, przeczyszczono jej zaciski, tarcze i okładziny

> hamulców, z czego jest wyraźnie zadowolona W kolejce czeka montaż modułu do jazdy dziennej.

> Ksenonów szkoda. Już się nie mogę doczekać, bo myślałem od dawna, żeby się uporać z problemem

> świateł do jazdy dziennej. Poza tym na Podbeskidziu non stop leje deszcz....

We fiata nie ma co inwestować, zaraz i tak padnie alternator, albo rozrusznik jakiś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja rano spojrzałem w dokumenty i się zorientowałem że badanie techniczne jest ważne do dzisiaj;

> pojechałem więc na SKP i Cromcia bez problemu przeszła wszystkie próby diagnosty

Diagnosci nie sprawdzają Crom, tylko się przyglądają, co to takiego przyjechało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja rano spojrzałem w dokumenty i się zorientowałem że badanie techniczne jest ważne do dzisiaj;

> pojechałem więc na SKP i Cromcia bez problemu przeszła wszystkie próby diagnosty

Moja jakieś dwa tygodnie też przeszła wszystkie próby diagnosty i była sprawdzana dobre 40 minut. grinser006.gif

Wielkie było moje zdziwienie kiedy we wtorek pojechałem na wymianę hamulców i okazało się że mam pękniętą przednią sprężynę i na 99% ta sprężyna nie pękła w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Wychodzi z tego że Pan diagnosta jest ślepy i jestem ciekawy jakie samochody dopuszcza on do ruch skoro nie zauważa w samochodzie pękniętej sprężyny. czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja jakieś dwa tygodnie też przeszła wszystkie próby diagnosty i była sprawdzana dobre 40 minut.

40 minut, ileż można oglądać wnętrze i bawić się radiem? facepalm%5B1%5D.gif

> Wielkie było moje zdziwienie kiedy we wtorek pojechałem na wymianę hamulców i okazało się że mam

> pękniętą przednią sprężynę i na 99% ta sprężyna nie pękła w przeciągu ostatnich dwóch tygodni.

> Wychodzi z tego że Pan diagnosta jest ślepy i jestem ciekawy jakie samochody dopuszcza on do

> ruch skoro nie zauważa w samochodzie pękniętej sprężyny.

Sto zł które mu dałeś, pewnie dokładniej oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 40 minut, ileż można oglądać wnętrze i bawić się radiem?

W środku to siedział 5 minut i go wywaliłem żeby mi syfu nie narobił rotfl.gifrotfl.gif

Jeszcze mi uwalił świeżo nawoskowany samochód bo mu się spryskiwacze reflektorów umyślało sprawdzać angryfire.gif.

> Sto zł które mu dałeś, pewnie dokładniej oglądał?

Szybko schował, bał się żebym mu nie odebrał grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Croma brudna jest, jak umyję to cyknę fotkę

Może być brudna, jak chce tylko zobaczyć ten znaczek na masce jak wygląda bo nie wiem czy ma zamawiać. Przecież i tak połowa kierowców nie wie że istnieje taki samochód jak Fiat Croma więc będą myśleli że mam BMW Croma. hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jutro musze swojego zlomka umyc.

Nie myj tak często , bo ci potem reklamacji lakieru nie uznają zlosnik.gif

A moja była czysta niezbyt niedługo , bo już na drugi dzień zaczęło lać tongue.gif dobrze chociaż że zdążyłem wosk nałożyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie myj tak często ,

Ja muszę swoja w końcu umyć i nawoskować bo moje mulher.gifmulher.gif zażyczyły sobie, że do kościoła do komuni musza jechać Fiatem bo do auta z gwiazda nie będa się wciskać angryfire.gif Do kościoła to ja mam Mercedesa a nie fiata hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif co ludzie pomyślą jak fiatem podjadę mlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.