Skocz do zawartości

FCA: Bye, bye Lancia ... RIP 2018


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo ze na zywo ich malo widzialem to zawsze mialem slabosc ... do Lanciagay.gif[...]

lancia-fulvia-coupe-fsv.jpg

Wyglada ze Lancia No Morebuu.gif, patrze na ppt FCA i Jeep, Dodge, Chrysler, Alfa, Fiat, Ferrari & Maserati - same wzrosty ... Lancia zostala skazana na czacha.gif[...]

-Delta30.GIF,

-Thema 30.GIF- chociaz Chrysler je bedzie klepal do facelift (2015?)

-Voyager30.GIF[...]

Zostaje Ypsilon, ktorego cykl konczy sie w 2018 - ergo FCA zwija marke ... Szkodabuu.gif

I to wszystko wasza wina!chaja.gif, dlaczego kupujecie jakies VeeDub, Skoda a Lancia nieangryfire.gif? Kawal historii znikabuu.gif[...]

I kto mi teraz znaczek Lancia przysle do mojego 300panic.gif????

618_2011-lancia-thema-live-in-geneva.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancia znikła dawno temu. My już po żałobie.

To co teraz klepią to IMO jest wyłącznie żałosne - bravo w niby lepszej oprawie, albo jakiś chromowany amerykański chrysler z logiem lancii - pasuje jak świni siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lancia znikła dawno temu. My już po żałobie.

> To co teraz klepią to IMO jest wyłącznie żałosne - bravo w niby lepszej oprawie, albo jakiś

> chromowany amerykański chrysler z logiem lancii - pasuje jak świni siodło.

ano niestety trudno się nie zgodzić... Jak ktoś chce kupić Bravo to kupuje Fiata (w końcu wciąż go oferują praktycznie bez zmian od... 2007r.), a jak 300C czy Voyagera to kupuje Chryslera... Więc kto ma kupować Lancię i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lancia znikła dawno temu. My już po żałobie.

zlosnik.gif Myslalem ze to sie jakos w EU jescze trzyma, ppt prezentuje 80,000 sztuk sprzedazy na 2015zlosnik.gif[...]

[...] albo jakiś

> chromowany amerykański chrysler z logiem lancii - pasuje jak świni siodło.

Alez on jest Made in Canadazlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myslalem ze to sie jakos w EU jescze trzyma, ppt prezentuje 80,000 sztuk sprzedazy na 2015[...]

pewnie sama Ypslon z Tychów im tą sprzedaż robi i ten chrysler - odkąd go wprowadzili poza jedną demówką widziałem 2 na drodze.

> [...] albo jakiś

> Alez on jest Made in Canada

jak na lancie przystało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mimo ze na zywo ich malo widzialem to zawsze mialem slabosc ... do Lancia[...]

> Wyglada ze Lancia No More, patrze na ppt FCA i Jeep, Dodge, Chrysler, Alfa, Fiat, Ferrari &

> Maserati - same wzrosty ... Lancia zostala skazana na [...]

Lancia i tak skonczyla sie juz kilka lat temu .. tongue.gif

> I to wszystko wasza wina!, dlaczego kupujecie jakies VeeDub, Skoda a Lancia nie?

no wiesz co, ja w ramach wspierania Lancii, kupilem miesiac temu jedna wink.gif, jak dla mulher.gif idealne autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano niestety trudno się nie zgodzić... Jak ktoś chce kupić Bravo to kupuje Fiata (w końcu wciąż go

> oferują praktycznie bez zmian od... 2007r.), a jak 300C czy Voyagera to kupuje Chryslera...

> Więc kto ma kupować Lancię i po co?

300C czy Voyager to sie zgodze, ale koncept lepiej wyposazonych i lepiej wykonczonych Lancii vs blizniaczy Fiat to sie nei zgodze, jest pewna grupa ludzi, ktora woli kupic z jednej storny proste auto a z drugiej wygodniejsze i lepiej wykonczone. To ze to de facto Fiat - tych ludzi nie interesuje, a dla mnie osobiscie jest to nawet zaleta wink.gif. Natomiast jak sie porowna takie dwa blizniacze auta to szczegolnie w srodku to dwa inne samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że koncern FCA ma wizję i plany dla każdej swojej marki poza Lancią. Albo zamkną całkiem, albo zredukują do lokalnej włoskiej marki klepiącej 1-2 modele.

Ich polityka, nie ma co się przejmować ani przywiązywać do znaczków zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 300C czy Voyager to sie zgodze, ale koncept lepiej wyposazonych i lepiej wykonczonych Lancii vs

> blizniaczy Fiat to sie nei zgodze, jest pewna grupa ludzi, ktora woli kupic z jednej storny

> proste auto a z drugiej wygodniejsze i lepiej wykonczone.

mówisz o Musa vs... no właśnie Idea? Punto? Tu faktycznie jest sens ok.gif Ja pomyślałem bardziej o Bravo vs Delta... Sorry... To są bardzo podobne auta, także w środku, oczywiście Delta wygląda w środku nieco lepiej, z zewnątrz już niekoniecznie (no i Delta jest przedłużona bodaj o 10cm). Z tych dwóch, jeśli ma być dobrze wykończone wybieram Giuliettę (mowa o grupie Fiata).

> To ze to de facto Fiat - tych ludzi

> nie interesuje, a dla mnie osobiscie jest to nawet zaleta . Natomiast jak sie porowna takie

> dwa blizniacze auta to szczegolnie w srodku to dwa inne samochody.

j.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wygląda na to, że koncern FCA ma wizję i plany dla każdej swojej marki poza Lancią. Albo zamkną

> całkiem, albo zredukują do lokalnej włoskiej marki klepiącej 1-2 modele.

> Ich polityka, nie ma co się przejmować ani przywiązywać do znaczków

Juz chyba jakis czas temu potwierdzili, ze zostaja z jednym modelem na rynek wloski grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]), a jak 300C czy Voyagera to kupuje Chryslera...

> myslalem ze Chrysler nie ma w EU poza UK???

chyba tak jest. Z tym, ze nie są to modele popularne jako nowe w EU, więc jeśli ktoś je kupuje, to bierze używkę sprowadzoną z US. Zwłaszcza, że ceny nowych Lancio-Chryslerów też nie zachęcają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnie sama Ypslon z Tychów im tą sprzedaż robi i ten chrysler - odkąd go wprowadzili poza jedną

> demówką widziałem 2 na drodze.

ja za to widze codziennie, jest jeden voyager na zakładzie, ze 2 themy, oprócz tego mój prezes ma theme zlosnik.gif

Tylko nie wiem czy liczy się codzienne oglądanie tego samego auta czy nie zlosnik.gif

Ale swoją drogą, kilka them rzeczywiście widziałem, nawet ostatnio w jednym polskim filmie była i to nie przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda bo to fajna marka. Delta mi się bardzo podobała. Gdyby nie tandeta w środku to bym się nad

> nią zastanawiał.

Czyli masz ten sam problem co ja z VeeDubhehe.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli masz ten sam problem co ja z VeeDub

VeeDub nie jest w środku tandetny. VeeDuba się boję, że mi się popsuje. Albo ukradną. Albo jedno i drugie (co by jeszcze chyba nie było takie złe).

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VeeDub nie jest w środku tandetny. VeeDuba się boję, że mi się popsuje. Albo ukradną. Albo jedno i

> drugie (co by jeszcze chyba nie było takie złe).

VeeDub nie kradna - zepsuje sie - nigdzie nie ucieknahahaha.gifhehe.gifwink.gif[...]

Okayzlosnik.gif, zle sie wyrazilem:

-ma niewygode siedzeniapanic.gif,

-Q poskladania swietna - trwaloschehe.gifspineyes.gif - powiedzmy ze Lotto - i to pewnie Powerballhehe.gif[...]

60-million-powerball.jpeg

Ale szczerze przyznaje - patrze na VeeDud na zasadzie potrzymac do konca gwarancji i uciec tuz przed koncem- nie spieszy mi sie, moze byc ten rok, moze byc przyszlyidea.gif, moze byc dwa lata - ale przeraza mnie to ze patrzehehe.gif[...]

Jak narazie - mam dealera - ktory jest cierpliwy i ... zna sztuke walkichaja.gif[...] mam oferte, cene - 12% na dzien dobry [...] Nie wiele, ale i nie jest zle. Jednak za kazdym razem jak ide poczytac lokalne forum , to ilosc gremlins w tej marce mnie przeraza panic.gif, przeraza mnie customer service- ostatni na liscie, chociaz widac wg userow wyrazna poprawewaytogo.gif...

Czyli de facto jak z Lancia ... Ladne ale czy zjadliwezlosnik.gif??

mold-make-bread-uneatable_-800x800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda bo to fajna marka. Delta mi się bardzo podobała. Gdyby nie tandeta w środku to bym się nad

> nią zastanawiał.

A cena tez Ci sie podobala? Bo IMO jest z kosmosu jak za lepsze Bravo/Alfe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...) Jednak za kazdym razem jak ide poczytac

> lokalne forum , to ilosc gremlins w tej marce mnie przeraza , (...)

To ja tak mam z Subaru. Kusi mnie, ale jestem przekonany że to będzie wielka pomyłka która odbije się czkawką.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A cena tez Ci sie podobala? Bo IMO jest z kosmosu jak za lepsze Bravo/Alfe.

Deltę 1.4 turbo 150KM można było wyrwać za ok. 65K po rabatach. Cena z cennika faktycznie od czapy ale byli skłonni do negocjacji a demówki to już z uśmiechem można było kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja tak mam z Subaru. Kusi mnie, ale jestem przekonany że to będzie wielka pomyłka która odbije

> się czkawką.

To jest ciekawe. Dlaczego?

U mnie sprzedaz Subaru masz wysoka od latidea.gif[...] wiekszych problemow nie maidea.gif, ba ostatnio sam rekord. W samym zeszlym miesiacy opchneli 700 sztuk WRXzlosnik.gif - lud doslownie sie rzucilpanic.gif i wszystko wykupilpanic.gif[...]

ocvw.png

Ergo masz wieksze stado aut do badaniazlosnik.gif i stwierdzenie jest ze z Subaru nie ma problemuold.gif

Teraz VeeDub - niewiem.gif, ale chyba sie ze u mnie sprzedaje sie wiecej niz w PL???? I masz same problemy , gdzie w PL nie wolno o nich mowic, albo klient jest przyzywczajony do 270747800-sex.gif i nie bedzie sie upominal, badz stado nowych z problemami jest male bo malo nowych sie sprzedaje...

Czyliidea.gif[...] mamy dwa stadacow.gif

Jedno gdzie jest duzo - 50,000 sztuk na rok -Subaru i nie ma problemu... duzo uzywanych, i tez sie nie slyszy... a przy malym stadzie w PL sa...

Drugie - tez duze 60,000 na rok i duzo problemow - VeeDub. W PL stado bardzo duze ale to juz nie mlode krowy tylko ledwo zyjacezlosnik.gif - i % nie ma takich problemow jak u mnie ...

Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest ciekawe. Dlaczego?

> U mnie sprzedaz Subaru masz wysoka od lat[...] wiekszych problemow nie ma, ba ostatnio sam rekord.

> W samym zeszlym miesiacy opchneli 700 sztuk WRX - lud doslownie sie rzucil i wszystko

> wykupil[...]

> Ergo masz wieksze stado aut do badania i stwierdzenie jest ze z Subaru nie ma problemu

Twoje stado nie jeździ dieslami. A problemem Subaru jest właśnie diesel. W Europie inny silnik nie wchodzi w grę a ten diesel może się bardzo kosztownie i upierdliwie psuć.

> Teraz VeeDub - , ale chyba sie ze u mnie sprzedaje sie wiecej niz w PL???? I masz same problemy ,

> gdzie w PL nie wolno o nich mowic, albo klient jest przyzywczajony do i nie bedzie sie

> upominal, badz stado nowych z problemami jest male bo malo nowych sie sprzedaje...

Po pierwsze mało sprzedaje się nowych a po drugie jesteśmy przyzwyczajeni do arogancji serwisów i producentów. To co u Ciebie jest oburzające to u nas jest po prostu normą.

crazy.gif

> Czyli[...] mamy dwa stada

> Jedno gdzie jest duzo - 50,000 sztuk na rok -Subaru i nie ma problemu... duzo uzywanych, i tez sie

> nie slyszy... a przy malym stadzie w PL sa...

Jak wyżej, słowo klucz to diesel.

> Drugie - tez duze 60,000 na rok i duzo problemow - VeeDub. W PL stado bardzo duze ale to juz nie

> mlode krowy tylko ledwo zyjace - i % nie ma takich problemow jak u mnie ...

> Dlaczego?

VeeDub jest w Polsce obiektem kultu. Choćby się psuł ile wlezie to i tak będzie uwielbiany i kupowany a nabywcy często nie mają kontaktu z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mimo ze na zywo ich malo widzialem to zawsze mialem slabosc ... do Lancia[...]

> Wyglada ze Lancia No More, patrze na ppt FCA i Jeep, Dodge, Chrysler, Alfa, Fiat, Ferrari &

> Maserati - same wzrosty ... Lancia zostala skazana na [...]

> -Delta,

> -Thema - chociaz Chrysler je bedzie klepal do facelift (2015?)

> -Voyager[...]

> Zostaje Ypsilon, ktorego cykl konczy sie w 2018 - ergo FCA zwija marke ... Szkoda

> I to wszystko wasza wina!, dlaczego kupujecie jakies VeeDub, Skoda a Lancia nie? Kawal historii

> znika[...]

> I kto mi teraz znaczek Lancia przysle do mojego 300????

o przepraszam: ja miałem lancię:

o taką (tylko srebrną) - więc nie przyczyniłem się do upadku marki biglaugh.gif

Lancia_lybra_profil.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.