Skocz do zawartości

Fotka ze smietnikowego fotoradaru SM ?


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wlasnie dzis dostalem info, ze przekroczylem predkosc w terenie zabudowanym i dolaczona fotka z fotoradaru umieszczonego w smietniku. Doskonale pamietam ten moment, bo to byly godziny szczytu i jechalem praktycznie w korku. Pytanie, czy traf chcial i tylko ja z calego tlumu dostalem fotke, czy tez moze wszyscy kierowcy, ktorzy jechali w mojej okolicy. Skad mam miec pewnosc, ze to moja predkosc pokazuje fotopstryk, a nie np auta jadacego po mojej prawej stronie ? Nie to zebym chcial sie wylgac, ale nie chcialbym tez zaplacic za nieswoje przewinienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skad mam miec

> pewnosc, ze to moja predkosc pokazuje fotopstryk, a nie np auta jadacego po mojej prawej

> stronie ? Nie to zebym chcial sie wylgac, ale nie chcialbym tez zaplacic za nieswoje

> przewinienie.

A na fotce jest tylko Twoje auto czy na sąsiednim pasie też coś jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest przekroczenie uprawnień albo niedopełnienie obowiązków służbowych - nijak ma się to do

> wymuszenia

A wystawienie mandatu z niewłaściwego pomiaru to nie przekroczenie uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a gdzie i kto stwierdził niewłaściwy pomiar?

Jeśli na fotce są dwa samochody obok siebie, typ urządzenia wyklucza pomiar w takiej sytuacji, a przysłali wykadrowane zdjęcie to nie jest to nadużycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli na fotce są dwa samochody obok siebie, typ urządzenia wyklucza pomiar w takiej sytuacji, a

> przysłali wykadrowane zdjęcie to nie jest to nadużycie?

ale tutaj wszystko się opiera na założeniu autora wątku- jak faktycznie to wygląda w papierach nawet on sam nie wie. Dlatego szkoda prądu na gdybanie i straszenie prokuraturą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale tutaj wszystko się opiera na założeniu autora wątku- jak faktycznie to wygląda w papierach

> nawet on sam nie wie. Dlatego szkoda prądu na gdybanie i straszenie prokuraturą

No to jest przecież oczywiste. Założyłem pewien wariant, a czy to akurat ten wariant to już inna historia.

Mam zapisane jedno nagranie jak przejeżdżałem obok SMśmietnika a obok śmignął drugi samochód. Jeśli mi przyślą papier to będę prosił o wyjaśnienia bo jechałem przepisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całe fotoradary SM to jedna wielka parodia. Gdyby to całe polowanie na kierowców wyglądało normalnie tzn. widoczny i dobrze ustawiony fotoradar, a potem pełne zdjęcie to jestem jak najbardziej za, ale w takich sytuacjach to kpina. Nie przyjmuj mandatu i niech przysyłają pełną fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> wlasnie dzis dostalem info, ze przekroczylem predkosc w terenie zabudowanym i dolaczona fotka z

Jest tam napisany może typ fotoradaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.