Skocz do zawartości

[KzAK] Kombi do 15-20tys z pazurkiem :)


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam jakiegos taniego kombi, ale zeby nie byl to totalny dziadkowoz. Najlepiej 4cylindry, bo pojdzie do gazu. Moc 180-200KM i byloby dobrze, gdyby mial tak kolo 8sek do setki.

Narazie przegladam ogloszenia i wpadla mi w oko Octavia I RS 1.8T 180KM (zrobiloby sie wirusa i jest ponad 200KM). Przychodza Wam na mysl jakies podobne wozidla ? Nie chce V6, bo to ma byc tanie auto w eksploatacji smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Saab 9-3 2.0T lub 9-5 2.3T Chipować można i lpg łyka.

jeszcze jest volvo v40 T4 smile.gif

ale autor za moment sam sobie udowodni że szwedzi to drodzy w utrzymaniu, alfowe V6 to za dużo, bmw za stare i wróci na jedyną słuszną drogę - VAG. i wydumane 1.8T z 20 zaworami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze jest volvo v40 T4

> ale autor za moment sam sobie udowodni że szwedzi to drodzy w utrzymaniu, alfowe V6 to za dużo, bmw

> za stare i wróci na jedyną słuszną drogę - VAG. i wydumane 1.8T z 20 zaworami...

Widzę, Kolega myśli podobnie do mnie. Saaby i Volviacze nie sa drogie, trzeba tylko dobrze kupić i dbać. Wiadomo jednak, Vw to Vw są najlepsze i najtansze i nie psuja się ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Saab 9-3 2.0T lub 9-5 2.3T Chipować można i lpg łyka.

Bralem pod uwage, ale jakos nie moge sie przekonac do wygladu deski rozdzielczej. Sorki, ale mnie ona po prostu odrzuca.

Zastanawiam sie jeszcze nad V70, ale tam juz 5cyl, choc moge na to oko przymknac smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze jest volvo v40 T4

> ale autor za moment sam sobie udowodni że szwedzi to drodzy w utrzymaniu, alfowe V6 to za dużo, bmw

> za stare i wróci na jedyną słuszną drogę - VAG. i wydumane 1.8T z 20 zaworami...

Polecam smile.gif)

Mega frajda i możliwość kręcenia jak ktoś lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Narazie przegladam ogloszenia i wpadla mi w oko Octavia I RS 1.8T 180KM (zrobiloby sie wirusa i

> jest ponad 200KM).

Spotkałem zaledwie jedną na allegro i daję głowę, że jest ulepem. A jak będziesz się chciał wybrać po taką do Niemiec, to 25 tys zł musisz mieć w kieszeni na gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spotkałem zaledwie jedną na allegro i daję głowę, że jest ulepem. A jak będziesz się chciał wybrać

> po taką do Niemiec, to 25 tys zł musisz mieć w kieszeni na gotowca.

Cos slabo szukales, u mnie allegro wypluwa 7szt smile.gif

Quote:


jako link mi nie dziala niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jednak 6 cyl nie straszy?

> 325 to TYLKO 192 KM NA, czyli chipem nic nie zdziałasz. ale przynajmniej pędzone z właściwej

> strony.

Nie żebym się czepiał, ale gdzie widziałeś Zafirę V6? Tam same R4 były. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.