Skocz do zawartości

Nietuzinkowe auto dla kobiety, do 15 tys


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że znalazłem żyda na moją Alfę SW zaczynam poszukiwania auta dla zony. Potrzebne jest coś nietuzinkowego, o fajnym wyglądzie, dobrze wyposażone, klasy co najmniej kompakt.

Póki co zwróciłem uwagę na 3 modele: Toyota Celica, Hyundai Coupe i Alfa 147, kwestia tego czy uda mi się kupić któres z tych aut w miare przyzwoitym stanie. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O mercu myślałem, astra w sumie tez ale troche denerwuje mnie design lat 90-tych. Rav i New Beetle

> odpadają w przedbiegach

Astra Coupe ma piękną linię klasycznego Coupe, a części z AII więc tanio, co w samochodzie za 15kpln się raczej mocno liczy. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Astra Coupe ma piękną linię klasycznego Coupe, a części z AII więc tanio, co w samochodzie za

> 15kpln się raczej mocno liczy.

No tak, wiem coś o tym, 8 lat powoziłem się Calibrą wink.gif Niestety wnętrze Astry II trąci myszką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że znalazłem żyda na moją Alfę SW zaczynam poszukiwania auta dla zony. Potrzebne jest coś

> nietuzinkowego, o fajnym wyglądzie, dobrze wyposażone, klasy co najmniej kompakt.

> Póki co zwróciłem uwagę na 3 modele: Toyota Celica, Hyundai Coupe i Alfa 147, kwestia tego czy uda

> mi się kupić któres z tych aut w miare przyzwoitym stanie. Macie jeszcze jakieś pomysły?

alfa GTV, GT?

moze nowa tigra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No GT jest fajne, ale czy do 15 koła kupię nieulepa?

jezeli miales alfe to na pewno sam wiesz jak to z nimi jest. Malo kto dba na takim poziomie, zeby nie trzeba bylo na poczatku troche wlozyc. Niestety.

> Tigra II jest fajna i marzenie mojej zony, ale jest chyba dwumiejscowa?

Tak tigra jest 2 osobowa, ale auto calkiem sympatyczne no i co najwazniejsze nie jest ich duzo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, wiem coś o tym, 8 lat powoziłem się Calibrą Niestety wnętrze Astry II trąci myszką...

Wnętrze to prawda, mało udany aspekt tego samochodu, nawet w momencie premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezeli miales alfe to na pewno sam wiesz jak to z nimi jest. Malo kto dba na takim poziomie, zeby

> nie trzeba bylo na poczatku troche wlozyc. Niestety.

> Tak tigra jest 2 osobowa, ale auto calkiem sympatyczne no i co najwazniejsze nie jest ich duzo

Nasza rodzina jest już 3 osobowa więc awaryjne 3 miejsce by się przydało... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co fajnego jest w golfie?

Jeżeli chodziło o Golfa IV - dosyć prosty i solidny samochód i wszystko co na jego bazie latało i jako tako spisywało się...

Najlepszy przykład Octavia 1 - ile tego latało w firmach katowane i dawały radę...

Niestety "polotu" czy oryginalności to nie miało za wiele... dość nudno... ale solidnie...

Więc pewnie Leon, Audi A3 itp. może załapałyby się do wymagań autora wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.