Skocz do zawartości

RSSSS


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

> mi się podoba

> Dzis widzialem na żywo gościa na czarnym gsxr i wyglądało to

obejrzyj recenzje online. rozpada się w rękach, jakość gorsza niż dno. włosy leją cie po plecach (zaleznie od motocykla ofc).

takze szału nie ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni temat zamknięty, więc napiszę w wątku o moim Nicku.

Przymierzyłem się dzisiaj do S1000RR w salonie we Wrocławiu i ...

... tak jak myślałem, wszystko pasuje! palacz.gif

Spuścili mi na dzień dobry (wspólni znajomi) 11 000 zł, powiedziałem, że jak dorzucą konćówkę Akrapovica za 3000zł to biorę.

Jest jedno ogromne ale, które jest moją kartą przetargową...

Nie ten kolor, co trzeba... crazy.gif

Ale i tak na żywo urywa 4 litery...

AlrWgyN.jpg

Full opcja- grzane manetki, quickshifter, dynamiczna kontrola trakcji.

Do zrobienia- klamki , mocowanie tablicy i crash-pady.

Ubezpieczenie w pakiecie wyszłoby jakieś 5% wartości, czyli ok. 3300zł i to jest największy argument za zakupem nowego sprzętu.

Ubezpieczenie AC używanego bez zniżek to pewnie będzie z 8000 zł.

Gwarancja 4 lata.

Orientuje się ktoś ile kosztują przeglądy gwarancyjne w bmw, bo pewnie sporo!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obejrzyj recenzje online. rozpada się w rękach, jakość gorsza niż dno. włosy leją cie po plecach

> (zaleznie od motocykla ofc).

> takze szału nie ma

Pamietam ten temat z innego Forum, pytanie tylko czy byl to helm oryginalny czy podroba oraz jak byl uzytkowany i orzy jakich predkosciach.

Dla mnie fajny bajer, ale nie stac mnie na niego - inne wydatki Maja priorytet biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duży dysonans, nie brałem innego koloru pod uwagę i boję się, że będę żałował...

Z drugiej strony już zakończyli produkcję 2014 i jeżeli nic się nie znajdzie w Polsce, czy Europie to na wiosnę już takiej ceny nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam duży dysonans, nie brałem innego koloru pod uwagę i boję się, że będę żałował...

> Z drugiej strony już zakończyli produkcję 2014 i jeżeli nic się nie znajdzie w Polsce, czy Europie

> to na wiosnę już takiej ceny nie będzie.

poszukaj po polsce

jak nie znajdziesz, to bierz

no i czy na następny rok interesujące Cie malowanie napewno będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tricolor idą jak ciepłe bułeczki, więc tego jednego raczej nie zmienią.

Dzisiaj mam mieć info, czy są tricolory w Polsce, jak nie będzie to muszę zaciskać zwieracz i podejmować męską decyzję, bo chętnych na ten egzemplarz nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale 10 kkm zrobię w 3 lata, więc pewnie jest jeszcze jakieś ograniczenie czasowe!?

> Kwota nie zabija.

pierwszy przegląd po 1000 km

dalej co 10kkm lub co rok

kwoty podobne do japonii, ale tam jakoś co 6kkm było (suzuki kiedyś miałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i nie będzie to gadżet jak do tej pory ale styl życia

Przebieg też o stylu życia może wiele nie powiedzieć wink.gif

Wystarczy pociąć raz do roku do Czarnogóry + delikatnie wokół komina i mamy ponad 3kkm w roku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg też o stylu życia może wiele nie powiedzieć

> Wystarczy pociąć raz do roku do Czarnogóry + delikatnie wokół komina i mamy ponad 3kkm w roku

pisząc styl życia miałem na myśli maniaków jeżdżących od +1 stopnia cały sezon gdziekolwiek się da

np. znajomy mówił o klubie vulcaneria, gdzie są goście co robią 30kkm co sezon

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale, że co mało? Jak zrobi te 3,3 rocznie to będzie i tak sporo

> Chyba, że złapie fazę

> i nie będzie to gadżet jak do tej pory ale styl życia

Nawet jak na gadżet 3000 km to bardzo mało. Rozumiem, że ludzie mają mało czasu i w ogóle, ale wtedy trzeba zapytać o sens posiadania moto. Ja mam ogólnie mało czasu na rozrywki i jazdę, ale 3000 km to ok. 10 dłuższych wyjazdów wokół komina. Nie używam moto do niczego innego, nie jeżdżę nim np. na zakupy, do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać, żeby motocykl stał w garażu to dlaczego miałby sobie zadawać jakiekolwiek pytania...!?

Dla kogoś, dla kogo motocykl jest środkiem transportu (lepsze pytanie o sens tego w naszych warunkach meteorologicznych) problemem jest włączenie myślenia,że to może być zabawka w stylu np. skutera wodnego, którego trzymamy cały rok, a pływamy na nim raz w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet jak na gadżet 3000 km to bardzo mało. Rozumiem, że ludzie mają mało czasu i w ogóle, ale

> wtedy trzeba zapytać o sens posiadania moto. Ja mam ogólnie mało czasu na rozrywki i jazdę,

> ale 3000 km to ok. 10 dłuższych wyjazdów wokół komina. Nie używam moto do niczego innego, nie

> jeżdżę nim np. na zakupy, do pracy.

Ja 3000km zrobiłem w 2 sezony. Jeżdżę tylko w weekendy i rzadko gdzieś dalej niż miasto.

I nie zamierzam moto się pozbywać, daje mi wiele radochy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kogoś stać, żeby motocykl stał w garażu to dlaczego miałby sobie zadawać jakiekolwiek

> pytania...!?

> Dla kogoś, dla kogo motocykl jest środkiem transportu (lepsze pytanie o sens tego w naszych

> warunkach meteorologicznych) problemem jest włączenie myślenia,że to może być zabawka w stylu

> np. skutera wodnego, którego trzymamy cały rok, a pływamy na nim raz w roku.

Masz rację, masz rację. W zasadzie zakup moto z każdego powodu jest bezsensowne. W dzisiejszych czasach można kupić za dychę całkiem sprawne auto, które przewiezie całą rodzinę na wakacje, jest ekonomiczniejsze i zawsze bezpieczniejsze:) Osobiście uważam, że gdyby zakup moto był wyborem tylko racjonalnym to już do dawna poupadaliby prawie wszyscy producenci motocykli tak jak od razu pokończyli się producenci np. monocykli i stanowią margines producentów jednośladów.

Tymczasem producenci moto mają się dobrze i - na szczęście - ich końca nie widać:)

Ale 3000 km rocznie to faktycznie naprawdę mało:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pucowanie jest pierwszoplanowe

Przyznaję się, pucuję 2oo po każdej jeździe (dlatego cały czas wygląda jak nówka z salonu) i to samo tyczy się kasku i skóry. wink.gif

Co do BMW to mam wstępne info od dealera, że będą mieli dla mnie tricolor, więc jeszcze w tym tygodniu powinno się udać dobić targu i wykorzystać ostatnie podrygi ładnej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze nie dorosłem do wydania 130koła na zabawkę, na razie oscyluję wokół 50% tej kwoty.

> Ale za 2-3 lata, kto wie..

Ja sobie powiedziałem, że jak wygram w totka (mimo, że nie gram wink.gif ) to zamawiam Superleggera nawet jeśli miałbym nim robić rocznie 1000 km zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.