Skocz do zawartości

Klamki BMW?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie wolno mi , stoi jak byk w umowie kredytowej, że nie mogę bez zgody banku użyczać osobom

> trzecim

> A jak wiadomo ja szanuję wszelakie normy i przepisy...

w którym banku? Na pewno kogoś mamy tam z AK i coś poradzi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pogratulować, gdybym lubił ścigi pewnie bym na takim pomykał a ja po emerycku wolę endurowatego

> turystę... ale nie zmienia to faktu że moto piękne i chyba dobrze że uparłeś się na tą wersję

> trójkolorową

Cieszę się, że mimo tego, że jestem w gorącej wodzie kąpany, to jednak poczekałem kilka dni i nie kupiłem tego egzemplarza co stał w salonie, bo bym bardzo żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cieszę się, że mimo tego, że jestem w gorącej wodzie kąpany, to jednak poczekałem kilka dni i nie

> kupiłem tego egzemplarza co stał w salonie, bo bym bardzo żałował.

zdecydowanie się zgadzam, spotkałem ostatnio takiego nad jeziorem Żywieckim... wygląda baaaardzo rasowo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina "0" dzisiaj o 15:30! wink.gif

Z ciekawostek, salon BMW jest jakieś 100 metrów od salonu HD, gdzie kupowałem R6 (jakieś 4 km ode mnie).

Jadę po odbiór z tym samym kolegą, na tym samym jego skuterku, z tą różnicą, że dzisiaj już w pełnym rynsztunku motocyklowym, a wtedy były to kask samochodowy,jeansy i adaszki, za które mi się obrywało. hehe.gif

W czerwcu 2013 wyglądało to tak:

QzIqaTe.jpg

Trzymajcie kciuki, żeby nie było tak:

hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Godzina "0" dzisiaj o 15:30!

> Z ciekawostek, salon BMW jest jakieś 100 metrów od salonu HD, gdzie kupowałem R6 (jakieś 4 km ode

> mnie).

> Jadę po odbiór z tym samym kolegą, na tym samym jego skuterku, z tą różnicą, że dzisiaj już w

> pełnym rynsztunku motocyklowym, a wtedy były to kask samochodowy,jeansy i adaszki, za które mi

> się obrywało.

> W czerwcu 2013 wyglądało to tak:

> Trzymajcie kciuki, żeby nie było tak:

popros zeby opony przetarli drobnym papierem sciernym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... i od razu poproszę, żeby mi slajdery "przejechali"

> Planowałem pytać o te opony pomny tej dyskusji o filmiku z brand new gixxerem.

> Choć mój nie stał w salonie, więc raczej żadnymi nabłyszczaczami nie był traktowany!?

nowe opony maja delikatna warstwe silikonu ktora jest sliska jak cholera, sciara sie dosc szybko ale pierwsze kilometry moga byc nieciekawe, zwlaszcza w przypadku przedniej gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Nie da się tego opisać słowami...

Przeżyłem dzisiaj popołudniu wielokrotny orgazm motoryzacyjny... icon_rolleyes.gif

Dalej bym to przeżywał, ale trzeba było zjechać na bazę.

Napiszę jedno- strzały z wydechu przy zmianie biegów bez odpuszczania gazu... slinka.gif

Wycieczka na Piaggio ala "głupi i głupszy"...

rD6pJ9w.jpg

Nie sikałem podczas jazdy... hehe.gif

Chwila przed odbiorem:

qTWOkax.jpg

i znajome rewiry u kolegi:

mtm50LA.jpg

W salonie nie starli opon papierem ściernym, więc zrobiłem to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wrażeń to bałem się większej wagi o 20kg od R6, ale czuję się na nim dokładnie tak samo.

Co do osiągów to czuć moment z dołu, ale zabawa kończy się na razie przy 9000 rpm, więc nie można za dużo powiedzieć.

Największą zajawką jest quick-shifter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie! Nie da się tego opisać słowami...

> Przeżyłem dzisiaj popołudniu wielokrotny orgazm motoryzacyjny...

> Dalej bym to przeżywał, ale trzeba było zjechać na bazę.

> Napiszę jedno- strzały z wydechu przy zmianie biegów bez odpuszczania gazu...

> Wycieczka na Piaggio ala "głupi i głupszy"...

> Nie sikałem podczas jazdy...

> Chwila przed odbiorem:

> i znajome rewiry u kolegi:

> W salonie nie starli opon papierem ściernym, więc zrobiłem to sam.

Fajowy, ale gdzie tablica rejestracyjna na drugim zdjęciu...? Już się bez tablicy jeździ, co...?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.