Skocz do zawartości

E46 328i


Czaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Jako,że za dupowóz służy u mnie E36 323i z 92r., który to niestety ma jedyny mankament zwany RUDĄ przymierzam się do zmiany i uczepiłem się E36 i E46 328i.

Znalazłem narazie 2 ogłoszenie, gdzie przynajmniej zdjęcia się są podpicowane(tak mi się wydaje) i poproszę was o opinie.

Gdyby ktoś był w posiadaniu takiego pojazdu(E36,E46 sedan,turing 328i) lub słyszał o takim to proszę o info

Fotki poniżej:

Egzemplarz I - nie patrzeć na felgi.

C34639764_1.jpg

C34639764_2.jpg

C34639764_3.jpg

C34639764_4.jpg

C34639764_5.jpg

C34639764_6.jpg

C34639764_7.jpg

C34639764_8.jpg

C34639764_9.jpg

Egzemplarz II

C34676572_1.jpg

C34676572_2.jpg

C34676572_3.jpg

C34676572_4.jpg

C34676572_5.jpg

C34676572_6.jpg

C34676572_7.jpg

C34676572_8.jpg

C34676572_9.jpg

C34676572_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może był mały dzwoneczek i lampy popękały. Trzeba obadać czujnikiem i prześwietlić podłogę

> bagażnika.

Następny. Czy wy ludzie nie wiecie, że takie białe kierunki to kosztują po 15zł i można je sobie samemu pod blokiem wymieniać do woli. Od razu trzeba snuć dzwony i "niepokój", bo ktoś miał kaprys i sobie kierunki przełożył? Bawią mnie takie oceny ze zdjęcia. Jeszcze bardziej bawią mnie podejrzliwości za sprawą kierunków, choć dziesiątki innych ważniejszych rzeczy są przeważnie pomijane podczas zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Następny. Czy wy ludzie nie wiecie, że takie białe kierunki to kosztują po 15zł i można je sobie

> samemu pod blokiem wymieniać do woli. Od razu trzeba snuć dzwony i "niepokój", bo ktoś miał

> kaprys i sobie kierunki przełożył? Bawią mnie takie oceny ze zdjęcia. Jeszcze bardziej bawią

> mnie podejrzliwości za sprawą kierunków, choć dziesiątki innych ważniejszych rzeczy są

> przeważnie pomijane podczas zakupu.

Popatrz w jakim kraju żyjesz - powyższe nie ma sensu w PL. Lampy z pomarańczowymi kierunkami są tańsze niż z białymi. Co robisz jak klepiesz auto na handel - lecisz po kosztach, byle pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz w jakim kraju żyjesz - powyższe nie ma sensu w PL. Lampy z pomarańczowymi kierunkami są

> tańsze niż z białymi. Co robisz jak klepiesz auto na handel - lecisz po kosztach, byle

> pasowało.

Skąd wiesz, że tylne lampy nie są oryginalne, a z przodu ktoś zrobił sobie tjun za całe 30zł. Takie dywagacje na temat zdjęć, są dla mnie mało wiarygodne. Mam w e36 (tak kupiłem) z przodu białe kierunki, boczne białe kierunki, tylne lampy z pomarańczowym. Tylne są ori z 95r. pomimo, że oba tylne błotniki zwiedzały jakieś twarde przedmioty, natomiast przednie i boczne są zmienione, chociaż w tych okolicach auto ma oryginalny lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skąd wiesz, że tylne lampy nie są oryginalne, a z przodu ktoś zrobił sobie tjun za całe 30zł. Takie

> dywagacje na temat zdjęć, są dla mnie mało wiarygodne. Mam w e36 (tak kupiłem) z przodu białe

> kierunki, boczne białe kierunki, tylne lampy z pomarańczowym. Tylne są ori z 95r. pomimo, że

> oba tylne błotniki zwiedzały jakieś twarde przedmioty, natomiast przednie i boczne są

> zmienione, chociaż w tych okolicach auto ma oryginalny lakier.

Co do bocznych to sporo jest takich wypłowiałych zmatowiałych.

W sumie to może na niektóre rynki/ dla niektórych kupujących szły taki mixy, IMHO bezsensowne, bo niespójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz w jakim kraju żyjesz - powyższe nie ma sensu w PL. Lampy z pomarańczowymi kierunkami są

> tańsze niż z białymi. Co robisz jak klepiesz auto na handel - lecisz po kosztach, byle

> pasowało.

Super teoria. Ja mam z przodu i z boku dymione a z tyłu pomarańczowe. Chyba walony hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie uczepiliście tych kierunków, a na temat dwóch egzemplarzy żadnych konkretów.

Wracając do kierunków, poprostu jak sie człowiek nasłucha co handlarze robią żeby sprzedać samochód to mu różne rzeczy po głowie chodzą.

Np. zakleili kontrolki czarną mazią żeby nie było widać, że nie działa przedni napęd w X3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Np. zakleili kontrolki czarną mazią żeby nie było widać, że nie działa przedni napęd w X3.

To taki patent jak stosowany kiedyś w golfach iii do kontrolki srs. W tym modelu i podobnych kiepski był zwijacz (taśma) poduszki pod kierownicą i zamiast wymienić część za 40-50zł (używka) zaklejali taśmą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niemieccy Turcy rozszabrowali koło zapasowe. zlosnik.gif

Kolor orientblau jeden z najładniejszych,w nocy czarny w dzień perłowy granat. oink.gifshocked.gifsmile.gifSzkoda,że przedlift,trzeba sprawdzić mocowanie tylnego mostu czy nie pęka buda. oink.gifoslabiony.gifW przedliftach kolor tapicerki przypomina mi pierwszą generację Astry F z 1992r. yikes.giftongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niemieccy Turcy rozszabrowali koło zapasowe.

Często byl w oryginale dojazd tak jak na zdjęciach - mozna to sprawdzic po VIN (tylko po co)

Samo autko jeśli nie umeczone to jeszcze posłuży, z tym ze z opłatami i gazem wyjdą jakies chore ceny grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co sądzicie o tym?

> http://allegro.pl/bmw-328i-model-2000-stan-kolekcjonerski-niemcy-i4725534829.html

Trup jakich mało. W dodatku same kłamstwa w ogłoszeniu i słowa kluczowe "igła" perfekt" "model 2000" "piękne i niepowtarzalne".

Takich okazji u Turka jest pełno po 1500 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trup jakich mało. W dodatku same kłamstwa w ogłoszeniu i słowa kluczowe "igła" perfekt" "model

> 2000" "piękne i niepowtarzalne".

> Takich okazji u Turka jest pełno po 1500 Euro.

oglądałem dzisiaj 328i. czarny sedan z 1998 roku. Malowany jeden błotnik i tylne błotniki (bez szpachli). Auto dopiero co przytargane więc nie było przygotowane do sprzedaży. Posiada parę usterek które ponoć maja być wyeliminowane:

- przy odkurzaniu pod fotelem kierowcy zapaliła się kontrolka airbagu

- poniżej 3 tyś obrotów dławi się. Ponoć wina czujnika wałka (czy coś takiego)

- nie działa pokrętło od radia

- miało rozładowany akumulator (więc może być do wymiany)

Zawieszenie ok, hamowanie ok.

Chcą za to 15,5 kzł po opłatach. Wnętrze w miarę ok. Wszystko w ciągu dwóch dni ma być ogarnięte.

Brać i cieszyć się czy omijać z daleka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oglądałem dzisiaj 328i. czarny sedan z 1998 roku. Malowany jeden błotnik i tylne błotniki (bez

> szpachli). Auto dopiero co przytargane więc nie było przygotowane do sprzedaży. Posiada parę

> usterek które ponoć maja być wyeliminowane:

> - przy odkurzaniu pod fotelem kierowcy zapaliła się kontrolka airbagu

> - poniżej 3 tyś obrotów dławi się. Ponoć wina czujnika wałka (czy coś takiego)

> - nie działa pokrętło od radia

> - miało rozładowany akumulator (więc może być do wymiany)

> Zawieszenie ok, hamowanie ok.

> Chcą za to 15,5 kzł po opłatach. Wnętrze w miarę ok. Wszystko w ciągu dwóch dni ma być ogarnięte.

> Brać i cieszyć się czy omijać z daleka?

jak ogarna, i reszta okto brac i jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oglądałem dzisiaj 328i. czarny sedan z 1998 roku. Malowany jeden błotnik i tylne błotniki (bez

> szpachli). Auto dopiero co przytargane więc nie było przygotowane do sprzedaży. Posiada parę

> usterek które ponoć maja być wyeliminowane:

> - przy odkurzaniu pod fotelem kierowcy zapaliła się kontrolka airbagu

> - poniżej 3 tyś obrotów dławi się. Ponoć wina czujnika wałka (czy coś takiego)

nie mam pewności

> - nie działa pokrętło od radia

> - miało rozładowany akumulator (więc może być do wymiany)

> Zawieszenie ok, hamowanie ok.

> Chcą za to 15,5 kzł po opłatach. Wnętrze w miarę ok. Wszystko w ciągu dwóch dni ma być ogarnięte.

> Brać i cieszyć się czy omijać z daleka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.