Skocz do zawartości

Polska złota jesień...


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

> Qrna ale żeśmy blado ilościowo wypadli ale my tylko z tego kącika zwołani na szybko

> 190km

Ale troche bylismy ograniczeni czasowo. Nastepnym razem smigamy na polnoc albo wschod wink.gif. Szkoda, ze juz nie bedzie tak ladniej pogody jak dzis, za tydzien podobno max 11 stopni oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale troche bylismy ograniczeni czasowo. Nastepnym razem smigamy na polnoc albo wschod . Szkoda, ze

> juz nie bedzie tak ladniej pogody jak dzis, za tydzien podobno max 11 stopni

Zróbcie sobie kolekcje fotek w tym miejscu... wink.gifok.gif

U mnie w czwartek pokazuje zero i śnieg z deszczem panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Glodny bylem, musialem troche owadow nalapac

ja to w sumie miałem Was zapytać... bo miałem największą szybę a czułem się przy tej prędkości wujowo znaczy wcale... a jak u Was? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to w sumie miałem Was zapytać... bo miałem największą szybę a czułem się przy tej prędkości

> wujowo znaczy wcale... a jak u Was?

Ja to wszystko bralem na klate hehe.gifzlosnik.gif. Komfortowo nie jest, na dluzsza mete ciezko tak wytrzymac tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja to w sumie miałem Was zapytać... bo miałem największą szybę a czułem się przy tej prędkości

> wujowo znaczy wcale... a jak u Was?

ja tam nie wiem smile.gif do tej pory odzyskuje słuch smile.gif

I Denus, zrób coś z łańcuchem bo jest głośniejszy niż Twój wydech wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tam nie wiem do tej pory odzyskuje słuch

Za glosny masz wydech, pozniej tez juz go slyszalem jak jechales za mna zlosnik.gif

> I Denus, zrób coś z łańcuchem bo jest głośniejszy niż Twój wydech

Najprawdopodobniej pojdzie out, bo co bym z nim nie robil to nie chce byc bardziej cichy sick.gif. Wymyty, wyczyszczony szczotka, nasmarowany i dalej glosny sciana.gif

I tak sukces, ze chodzi, bo wczesniej zacinal sie na oczkach oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tak sukces, ze chodzi, bo wczesniej zacinal sie na oczkach

DID 525 ?

Jaki przebieg i jakie oznaczenie kodowe?

U mnie DID 525 ZVMX 28 tyś wytrzymał - miasto i manewry go zabiły (szarpanie)

Fabryczny u poprzedniego właściciela co traski strzelał - pod 40 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DID 525 ?

> Jaki przebieg i jakie oznaczenie kodowe?

> U mnie DID 525 ZVMX 28 tyś wytrzymał - miasto i manewry go zabiły (szarpanie)

> Fabryczny u poprzedniego właściciela co traski strzelał - pod 40 tyś.

A nie wiem, nie przygladalem sie dokladnie. Przypuszczam, ze jest od nowosci, 21kkm nalotu o ile licznik podaje prawdziwy przebieg. Rozciagniety nie jest, z zebatek nie wylazi, same zeby tez ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie wiem, nie przygladalem sie dokladnie. Przypuszczam, ze jest od nowosci, 21kkm nalotu o ile

> licznik podaje prawdziwy przebieg. Rozciagniety nie jest, z zebatek nie wylazi, same zeby tez

> ok.

ja bym strzelał że jest bardzo nierówno wyciągnięty. i stąd pomimo ogolnego stanu i problemu ze stwierdzeniem awarii - efekty są jakie są smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym strzelał że jest bardzo nierówno wyciągnięty. i stąd pomimo ogolnego stanu i problemu ze

> stwierdzeniem awarii - efekty są jakie są

Nie zauwazylem tego, a przegladalem go calego kilka razy, zawsze idealnie i bez luzu pasuje do zebatek. Na poczatek mam ochote go zdemontowac i w czyms namoczyc, zeby sobie polezal nawet kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zauwazylem tego, a przegladalem go calego kilka razy, zawsze idealnie i bez luzu pasuje do

> zebatek. Na poczatek mam ochote go zdemontowac i w czyms namoczyc, zeby sobie polezal nawet

> kilka dni.

bo bedzie pasował. sprawdź luz obracając koło o pół obrotu. jeśli będzie różnica w naciągu pomiędzy pomiarami - to masz nierówno wyciągnięty. nie tak znowu nietypowa rzecz w 2 garowych silnikach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo bedzie pasował. sprawdź luz obracając koło o pół obrotu. jeśli będzie różnica w naciągu pomiędzy

> pomiarami - to masz nierówno wyciągnięty. nie tak znowu nietypowa rzecz w 2 garowych silnikach

Ja u siebie sprawdzałem naciąg co 10 ogniw spineyes.gif

Efekt jest taki, że wykryłem "połowa" łańcucha ma luz 45mm, druga połowa 25 mm... :kosz:

I czuć to na jednostajnej jeździe np. na 6 biegu 100 km/h - delikatne szarpanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja u siebie sprawdzałem naciąg co 10 ogniw

> Efekt jest taki, że wykryłem "połowa" łańcucha ma luz 45mm, druga połowa 25 mm... :kosz:

> I czuć to na jednostajnej jeździe np. na 6 biegu 100 km/h - delikatne szarpanie.

ja w SV tez tak mialem wlasnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa (od kolegi zatrzymywanego z pukawką w ręku) śmiga drugi weekend z rzędu po okolicach, a ja ponownie jestem uziemiony.

Jest to przyjemne uziemienie, bo mam córkę (niestety chora) u siebie, ale mam wrażenie, że ucieka mi właśnie jedna z ostatnich okazji do polatania w słoneczku i ciepełku.

Natrzepcie trochę km w moim imieniu! 20.GIF

LWG

P.S. Idę zaraz po browary do sklepu i będę pił, muszę w końcu coś mieć od życia palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogą być mile?

> Dzisiaj pięknie, słonecznie, ciepło. Nie mam dzisiaj dyżuru, więc pewnie po południu coś wyrzeźbię.

Mogą!

Wykorzystując drzemkę córki poszedłem pojeździć po garażu (co by maszyna się nie zastała) więc nie jest najgorzej palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale co ma kodeks drogowy do pilnowania dziecka?

Nic - podobnie jak w przypadku np pracownika po alkoholu.... ostatnio w spółdzielni mieszkaniowej obok konserwator podpadł prezesowi i wydmuchał 0,4 (w poniedziałek ok połudznia) i jak myslisz czy miąło jakieś znaczenie że nie prowadził pojazdu?

Ale tak naprawdę z tym tytułem w prasie to raczej śmiałem się z dziennikarzy.. bo nie dalej jak w śierpniu widziałem gdzieś w necie wstrząsajacy tytuł "miał 0,7 promila i grał z 12 letnim synem w piłkę" - no zbrodniarz nie ma co... zlosnik2.gifzlosnik2.gifzlosnik2.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie stan wskazujacy na spozycie? zmieniło się coś?

Niby stan po spozyciu alkoholu, ale to chyba glownie chodzi o nazwnictwo granic 0,2-0,5 i powyzej 0,5.

Wiadomo, ze w jednym i drugim przypadku ktos jest nietrzezwy. Gdy sie nic nie wydarzy, to sa rozne kary w zaleznosci od zawartosci alkoholu, ale w razie jakiegos wypadku, ofiar itd juz chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Wiadomo, ze w jednym i drugim przypadku ktos jest nietrzezwy.

A czy nietrzeźwy nie zaczyna sie wtedy kiedy alkohol spowalnia/zakłóca reakcje ba bodźce w stopniu wiekszym niz odchylenia u ludzi którzy nie pili alkoholu...

Dla jasności nie jestem zwolennikiem jazdy po... Tylko przeciwnikiem nazywania wszyskiergo i zawsze nietrzeźwością.... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy nietrzeźwy nie zaczyna sie wtedy kiedy alkohol spowalnia/zakłóca reakcje ba bodźce w stopniu

> wiekszym niz odchylenia u ludzi którzy nie pili alkoholu...

> Dla jasności nie jestem zwolennikiem jazdy po... Tylko przeciwnikiem nazywania wszyskiergo i zawsze

> nietrzeźwością....

Jeden czlowiek przy 0,3 promila moze miec spowolnione reakcje na bodzce, a ktos inny przy 1 promilu bedzie funkcjonowal jak trzezwy wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przesadzasz Mam podobną pogodę w Radości i dzisiaj do arbajtu moplikiem sobie popyrkałem

Taa, tylko masz kilkanascie razy mniej mocy w manetce, a do tego kilka razy wolniejszy i sporo lzejszy sprzet zlosnik.gifgrinser006.gif

Rowerem bez problemu da sie jezdzic w taka pogode grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taa, tylko masz kilkanascie razy mniej mocy w manetce, a do tego kilka razy wolniejszy i sporo

> lzejszy sprzet

> Rowerem bez problemu da sie jezdzic w taka pogode

grinser006.gifzlosnik.gif W sobotę ma być sucho. Jutro też nie przewidują opadów hehe.gif20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.