Skocz do zawartości

Polska złota jesień...


tomtom

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem 2.10 skończyłem 3.10 - łącznie ponad 500 km.

Start 2.10 około 7:30 z Józefowa do Zambrowa, w Zambrowie o jakiejś 18:20 start do Ełku - tam nocleg.

Następnego dnia (3.10) o 7:15 start z Ełku do Zambrowa i potem o 16:15 Zambrów - Józefów zlosnik.gif

Ełk - Zambrów - oj było rześko hehe.gif

ps. I jeszcze zaczynam się szykować na Pogoń za Lisem w Kosianka-Boruty w listopadzie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ostatnim łikendzie września było...

> A pierwszy października- ktoś, gdzieś, coś?

A jakże grinser006.gif

Sobota:

- 6.00 Warszawa -> Tor w Lublinie 10.00 - 180km - jazda przy 4C - generalnie nie polecam, beksa.gif z zimna jak dziecko

- Tor Lublin 10.00 - 18.00 - 100km - szaleństwa na torze. Zgodnie z przepowiedniami instruktorów pod koniec włączyła mi się nieśmiertelność wpysk.gif

- 19.00 Lublin - > Warszawa 23.30 180km

Zrąbany jak pies, ale szczęśliwy zlosnik.gif no, może nie do końca, bo zaliczyłem swoją pierwszą glebę pad.gif001.gif co skutkowało połamaną szybą (i tak mi się nie podobała hehe.gif), pękniętą owiewką z lewej strony, spodniami na kolanie w kolorze trawy (całe) i obolałym nadgarstkiem - mam nadzieję, że to tylko stłuczenie

287978149-tor_lublin.jpg

post-77038-14352526284045_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A pierwszy października- ktoś, gdzieś, coś?

Bida niestety, nędzne 100mil.

Czasu brak, a pogoda w niedziele była idealna.

W najbliższą niedzielę, może, uda się strzelić nieco więcej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tak pewnie bysmy nie nadazyli

Ja na pewno nie wpysk.gifzlosnik.gif Ale jakbyś się złożył na swoim Romecie, to może byś się za nimi utrzymał wink.gifshocked.gif Dobra, za niedługo jadę się poszlajać po okolicy grinser006.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Konstancin, troche Walem Zawadowskim, Wilanow, okolice Legii i Placu Trzech Krzyzy.

Aha, a ta ostatnia fotka to gdzie była robiona? Pamiętasz może? Pytam się bo zaciekawił mnie ten budynek w głębi 20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja sie nie szlajam , musze wymienic zebatke , bo tylko 103 licznikowe lata

Ja wymieniłem zębatkę zdawczą w momencie wymiany silnika. Z 14z mam teraz 16z grinser006.gif Ściągnąłem łyżwę osłaniającą silnik od spodu i założyłem 2 razy dłuższy chlapacz przedniego błotnika grinser006.gif Sprzęt nawet zaczął wyglądać jak człowiekhehe.gifzlosnik.gif W przyszłym tygodniu zanabywam (mam nadzieję) kufry boczne palacz.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wymieniłem zębatkę zdawczą w momencie wymiany silnika. Z 14z mam teraz 16z Ściągnąłem łyżwę

> osłaniającą silnik od spodu i założyłem 2 razy dłuższy chlapacz przedniego błotnika Sprzęt

> nawet zaczął wyglądać jak człowiek W przyszłym tygodniu zanabywam (mam nadzieję) kufry boczne

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 357km dziś zrobiłem bez celu, cały czas jakieś 20'C było

Ja właśnie wróciłem z rundy po okolicy zlosnik.gif Okuniew, Poświętne, kawałek 50-tką, Tłuszcz, Wołomin, Zielonka, Rembertów i do domu zlosnik.gifgrinser006.gif 133 km zlosnik.gifhehe.gif20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 357km dziś zrobiłem bez celu, cały czas jakieś 20'C było

Ja łikend kończę z wynikiem 180km na moto, 25km na rowerze i z 4km z buta...

Szukam inspiracji na niedzielę 19.X.... jak tam śląski dwukołowy oddział AK jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś wie gdzie np w Łodzi można dobrze zjeść?

Tam akurat nie wiem, ale tym pytaniem zasiałeś we mnie takie coś, że może przydałoby się wrzucić tutaj wątek odnośnie polecanych knajp przy trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może obiad "ogólnopolski" i jak pogoda pozwoli pierwszy ogólnopolski moto spot na zakończenie

> sezonu?

> Ktoś wie gdzie np w Łodzi można dobrze zjeść?

nie wiem gdzie można zjeść ale ta Łódź ciekawa - sugerujesz spota tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem gdzie można zjeść ale ta Łódź ciekawa - sugerujesz spota tam ?

Stolicznicy i okolica mają stówkę z haczykiem.

Ślązacy Górni i Dolni po dwie stówki.

Pomorze pewnie za daleko ma, ale może jeszcze ktoś z centrum by się znalazł.

Prognozy długoterminowe dają nadzieję....

600km na raz do Sandomierza mi za daleko i dni za krótkie już chyba.

Do tego po 300km max robiłem na razie ciągiem.

Więc myślę 400km z przerwą na obiadowy spot dam radę.

Łódź przykładowa, dowolny punkt/ najlepiej knajpa może być jak znają się chętni zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja raczej też sobota

U mnie niestety tylko niedziela pozostaje...

o taki plan jest

Gdyby ktoś ze Ślaska się pisał na wycieczkę to planujemy o 10 z olimpijskiej w Katowicach o 10 ruszyć.

Przynajmniej jedno 125 będzie więc z naciskiem na słowo wycieczka swiety.gif270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie niestety tylko niedziela pozostaje...

> o taki plan jest

> Gdyby ktoś ze Ślaska się pisał na wycieczkę to planujemy o 10 z olimpijskiej w Katowicach o 10

> ruszyć.

> Przynajmniej jedno 125 będzie więc z naciskiem na słowo wycieczka

Czyli z ogólnopolskiego spota nici frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie niestety tylko niedziela pozostaje...

> o taki plan jest

> Gdyby ktoś ze Ślaska się pisał na wycieczkę to planujemy o 10 z olimpijskiej w Katowicach o 10

> ruszyć.

> Przynajmniej jedno 125 będzie więc z naciskiem na słowo wycieczka

za daleko żeby ze 125 lecieć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.