Skocz do zawartości

Duster...


Michal_O

Rekomendowane odpowiedzi

> myślisz że ludzie topią masowo w błocie auta za 100kzł ?

> które się do tego nie nadaje

> dziwnym trafem forki diesle są najtańszymi ofertami

Problemy ze sprzęgłem też występowały tylko w Foresterach. Pooglądaj sobie filmy z Subariady. Zobacz co ludzie robią z samochodami za 100 kzł. Zresztą jak sobie kupisz to będziesz jeździł tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie. był źle używany. przecież każdy kto ma subaru, współczesne... topi je w błocie

Obejrzyj film z Subariady, weź swoje BMW, w które włożyłeś tyle kasy i spróbuj zrobić to samo co oni. Zobaczysz czy przeżyje.

Ja wiem że diesel od Subaru to bubel. Ale nie jest większym bublem od innych nowoczesnych diesli. I traktowany podobnie wytrzymuje tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z lat 2008-2010. One miały wadę. Ja pisałem o nowym.

Niedawno wpadła mi test XV, chyba w AŚ. Test po 100 tys. (albo 50 tyś., nie pamiętam dokładnie) km. Samochód rozebrali na części. Silnik dizel to był prawie szrot. Wykładziny i wyciszenie prawie luźno latalo do tego. Ogolnie bardzo słabo wypadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niedawno wpadła mi test XV, chyba w AŚ. Test po 100 tys. (albo 50 tyś., nie pamiętam dokładnie) km.

> Samochód rozebrali na części. Silnik dizel to był prawie szrot. Wykładziny i wyciszenie prawie

> luźno latalo do tego. Ogolnie bardzo słabo wypadł.

Po 100. 70 wytrzyma. A sam mówiłeś że po 70 zmieniasz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problemy ze sprzęgłem też występowały tylko w Foresterach. Pooglądaj sobie filmy z Subariady.

jaki to % użytkowników ?

jakiś tekst

Quote:

w Samochodzie został wymieniony Silnik ( nowy silnik-short block w ASO Subaru ) na który jest gwarancja . Obecnie przebieg silnika ok 4000km-pojazd stale użytkowany


spineyes.gif

> Zobacz co ludzie robią z samochodami za 100 kzł. Zresztą jak sobie kupisz to będziesz jeździł

> tak samo.

ja jak kupię to za 40% tej kwoty, a i tak do błotam zostawiam vitarę za ... 8kzł grinser006.gif

był plan posiadania jednego auta, ale chcąc pobawić się w terenie to się nie da

tzn nie pojadę 2000km na wakacje, autem które katuje w terenie, tego się nie da pogodzić, zwłaszcza we współczesnych autach icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jak kupię to za 40% tej kwoty, a i tak do błotam zostawiam vitarę za ... 8kzł

> był plan posiadania jednego auta, ale chcąc pobawić się w terenie to się nie da

> tzn nie pojadę 2000km na wakacje, autem które katuje w terenie, tego się nie da pogodzić, zwłaszcza

> we współczesnych autach

Kupisz - sam się przekonasz. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzyj film z Subariady, weź swoje BMW, w które włożyłeś tyle kasy i spróbuj zrobić to samo co

> oni. Zobaczysz czy przeżyje.

Ostatnio na forum dla kolesia padł H6 icon_eek.gif, w sumie wszyscy się dziwili jak to, taka trwała jednostka i padła po 5 latach ? Potem się okazało że gość był na jakim wyjeździe bodajze w Rumunii i auto dostało po but.gif w terenie, dodatkowo coś urwał przy chłodnicy +zderzak i jeszcze jakieś graty. Finalnie auto miało problemy z chłodzeniem i przegrzał silnik.

> Ja wiem że diesel od Subaru to bubel. Ale nie jest większym bublem od innych nowoczesnych diesli. I

> traktowany podobnie wytrzymuje tyle samo.

Podobnie tyczy się sprzęgła, pytałem ostatnio mojego serwisanta jak to jest. Miał diesla pow 300kkm ze zdrowym sprzęgłem i miał zajechane po 50kkm, zreszta podobnie w każdym aucie. Kobitka raz u niego dwa razy w wolnossącej Imprezie wymieniałą sprzęgło, ale jak wyjeżdzała z placu (dość komplikowany wyjazd) to aż siwo było od dymu, tak dzielnie na półsprzęgle jeździła. Trochę mnie w sumie nie dziwi że SIP zaczął wysyłać ludzi na kurs doskonalenia jazdy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorki

nie masz co przepraszac, zgadzam sie z Toba.. ale nie z tym ze Golf kosztuje 2-3x tyle co doposazony Duster

PS. a ta wersja za 200 tys ... no błagam .. pewnie da sie tez kupic Dustera za 300tys ze zlotymi klamkami grinser006.gif rozmawiamy o podobnej mocy i wyposazeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podajesz opis do bida wersji za 39 tys zł

> za tyle masz pół golfa ale te pół nie pojedzie

i tu jest klucz do sukcesu daci, jak ktoś ma kasy na pół golfa, nie chce używki ... idzie po dacke (choć nie wiem czy akurat duster'a)

tyle że to forum moto, myślę że większość oczekuje czegoś więcej od samochodu, niż żeby nie kapało na głowę i jakoś jechało

porównaj fotele daci i najtańszego golfa, astry itp

zresztą porównywanie daci do VW jest bez sensu, raczej porównywał bym do tanich marek typu fiat, chevi, kia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dustera kupiłem tez dlatego że nie ma w nim bezsensownych na siłę wciskanych rozwiązań technologicznych i elektronicznych

każdy Heniek toto naprawi i weźmie parę złotych

a golfa nawalonego silnikami turbo burbo i czujnikami wszelkiej maści to wcale nie jest takie oczywiste

duster pali mi średnio 7,5 litra benzyny gdzie 70% to jazda po mieście - jakoś nie sadzę by wszelkie mega oszczedne silniki turbodoładowane ilomaś tam sprężarkami schodziły dużo niżej dla podobnego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> duster pali mi średnio 7,5 litra benzyny gdzie 70% to jazda po mieście - jakoś nie sadzę by

> wszelkie mega oszczedne silniki turbodoładowane ilomaś tam sprężarkami schodziły dużo niżej

> dla podobnego auta

W mieście raczej nie zejdzie. Na trasie potrafią być zadziwiająco oszczędne. I mówię tu nie o trasie po płaskim przez wioski, tylko o krętych drogach w górach.

No i jeszcze jest jeden aspekt którego nie dostrzegasz - przyjemność z jazdy - te silniki mają tak wspaniałą charakterystykę, że aż chce się wciskać gaz - nie powiem, jaki to ma wpływ na spalanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> duster pali mi średnio 7,5 litra benzyny gdzie 70% to jazda po mieście - jakoś nie sadzę by

> wszelkie mega oszczedne silniki turbodoładowane ilomaś tam sprężarkami schodziły dużo niżej

> dla podobnego auta

benzyna ?

nam paliły dużo więcej, nawet pod 10L, ale sporo jazdy w terenie (berlingo 1.6 D potrafi wypić 8.5)

mam porównanie do octavi 1.4 TSI 120KM, nawet nie ma co porównywać

a przy dość ostrym traktowaniu spalała ok 6.5-7L na trasie, czyli nie wiele więcej jak berlingo które spala 6-6.5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.