Skocz do zawartości

Co byś wybrał z tych dwóch aut?


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

> Niezależnie od tej świadomości, zarzucanie tyłem może być cechą zbędną, a wręcz niepożądaną. I - wg

> mnie - cenioną przez raczej specyficzną i mniejszościową grupę odbiorców.

Być może.

Dlatego też BMW będąc firmą myślącą o zysku finansowym wypuściła modele 4x4 a także SUVy i teraz nawet samochód FWD.

jednak nadal swój "sportowy" wizerunek będzie opierać i budowac na niszowych, mocnych modelach RWD zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> S6:

> Więcej miejsca w środku, zdecydowanie lepsze blachy niż e39, quattro, 50 koni więcej od 540i

> - rozrząd na pasku, nietrwałe zawieszenie przednie,

A tam nie ma czasem lancuchow spinajacych walki w glowicach?? Jesli tak jak w 2.7T to droga impreza, bo lancuch zmienia sie razem z walkami w glowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teoretyzujemy.

> Do wyboru:

> - S6 C5 4.2 340KM manual

> - E39 540i 4.4 286KM manual

> Pod uwagę bierzemy wyłącznie oba samochody, nie ma tutaj nowej pandy w gazie.

> E39 w mocnych wersjach ma chyba inne zawieszenie a jak to jest z S6?

> Czym się lepiej jeździ: mocnym RWD czy AWD?

> Co będzie sprawiało mniej kłopotu, do czego łatwiej dostać części, itp.

> Które z tych dwóch i dlaczego?

BMW -

1. bo można na nie patrzeć i nie być zniesmaczonym

2. jest wykończone lepiej niż byle Golf

ale z drugiej strony - motor taki se, mocowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obserwowałem kiedyś po opadach śniegu BMW 1 i radził sobie zaskakująco dobrze. Śmiem twierdzić że

> lepiej od większości aut na drodze. Osobiście wybrał bym BMW bo powinno być jednak tańsze w

> eksploatacji.

moze jedyny co mial zimowki.

Ja mam dokladnie odwrotne odczucia i to tez na przykladzie 1-ki. Dwa lata temu pierwsze opady sniegu i dwa razy na jednej drodze spowalniacz w postaci mulher.gif w BMW. JAkos inne w Punto czy Yaris radzily sobie znacznie lepiej.

Przypomnialo mi sie jak moj kolega pojechal kiedys 320d do serwisu ze znow mu przeplywka pada, serwis skwitowal, zeby sie przyzwyczail do RWD zima grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj byłem z kolegą z ubezpieczeń na pogaduchach u diagnosty-rzeczoznawcy.

Przyjechał na przegląd HU i AU ( tzw. TUV) starszy pan, typowy, przysłowiowy "dziadek".

Przyjechał dwudziestodwuletnim Audi 80 B4 kabriolet.

Auto jak nowe, niecałe osiemdziesiąt tys. km, absolutnie doskonały stan.

Zaproponowałem panu że kupię natychmiast to auto od niego, niech poda cenę a jeszcze dołożę.

Pan się tylko zaśmiał i zapytał: w jakim celu ma sprzedawać dobre, sprawne auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.