Skocz do zawartości

Sprzedaż auta z wysokiem przebiegiem.


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

> Luzy w układzie napędowym sumują się. Czuć to przy ruszaniu i zmianie biegów, trzeba bardzo

> delikatnie sprzęgłem operować albo i zmieniać biegi delikatnie z międzygazem, inaczej stuka i

> szarpie. Jak nie jechałeś takim autem z luzami to nie wiesz o co chodzi

nie kłam, pisz co mają wspólnego luzy na kołach zębatych z szarpaniem 270751858-jezyk.gif

Może szarpać, bo sprzęgło, docisk, poduchy silnika i skrzyni wykończone, silnik nierówno pracuje. Obstawiam, że jak wsadzę Ciebie do auta z zaklejonym przebiegiem to nic nie będziesz w stanie stwierdzić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli sporo poniżej średniej, patrząc na ogłoszenia to te auta są od 30paru do 20

> kupił handlarz, cofnie na 180kkm i sprzeda za 25kzł

Kupiła prywatna osoba i pewnie długo się tym autem pocieszy...a jeżeli chodzi o cenę to była dobra dla kupującego i sprzedajacego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem, ale poszło szybciej niż mający "chętkę" przypuszczali (pozdro prezes )

> teraz poszukałem z ciekawości i widzę na forum volvo gość nawet temat założył bo przy tym przebiegu

> sprzęgło jeszcze było fabryczne ale samochód robił przebieg w długich trasach, kolega mówił,

> że wklejał skany przeglądów, ostatni był przy 303 tys. jak pamiętam

Volviak poszedł za szybko frown.gif prawie go pokochałem smile.gif tak ostatni przegląd był na 303tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znajomy zadowolony? ile już dobił km?

Nie wiem, pewnie nie dużo bo żonie kupił grinser006.gif ale poprzednie auto - Toyota corolla verso - sprzedałem mojemu pracownikowi też z przebiegiem 300 tyś i zrobil cos ok 40 tyś i dalej zadowolony grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 200k wszystko się sypie i trza gonić do żyda biglaugh.gif, z innego forum przy silniku 1.5 dci z 2010 roku przy przebiegu od 200 do 220 tys,km trzeba było wymienić praktycznie cały osprzęt silnika: turbo, wtryski, pompa CR, alternator, sprzęgło, dwumas, o dziwo sam silnik jeździ nadal, koszt praktycznie grubo ponad 10 tysi przy cenie auta 20tys max, sens ekonomiczny żaden dla sprzedającego, żeby to sprzedać trza licznik cofnąć żeby wziąść sensowne pieniądze przy taki wkładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba normalne. Cenę warunkuje wiek, przebieg i stan.

Oczywiście.

Ale sugerowanie się cenami z otomoto, czy allegro może być mylące.

Po pierwszym ogłoszeniu, gdy nie ma telefonów, trzeba drastycznie zrewidować oczekiwania cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kłam, pisz co mają wspólnego luzy na kołach zębatych z szarpaniem

> Może szarpać, bo sprzęgło, docisk, poduchy silnika i skrzyni wykończone, silnik nierówno pracuje.

> Obstawiam, że jak wsadzę Ciebie do auta z zaklejonym przebiegiem to nic nie będziesz w stanie

> stwierdzić

Jakbyś gadał z laikiem motoryzacyjnym to może byś mi wmówił że nie zauważę grinser006.gif Zależy jeszcze gdzie to auto jeździło. Jak Hondę z 320kkm sprzedawałem to i tak nikt nie wierzył że ma "aż" tyle, więc rozumiem co masz na myśli, ale do mnie się to nie odnosi grinser006.gif

Btw, kupiłem ją jak miała 253kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak chyba laik jesteś takie szarpanie nie bierze się z tego co piszesz. Skrzynia mogłaby wyć, grzechotać, zgrzytać ale nie pwodowałaby takich rzeczy o których piszesz. Takie ciężarowki, czy dostawczaki powinny wtedy ciągnąć za sobą sieć rybacką i łapać to co ze skrzyni za autem wyleci zlosnik.gif

Jeździłem autami które miały przebieg 2-3 większy od rzeczonej hondy i jakoś takich cudów skrzynie nie robiły hehe.gif Nawet kiedyś 2 skrzynie złożyłem co prawda jedna od poloneza, druga od malacza ale zawsze skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.