Skocz do zawartości

mini S do oceny...


seteman

Rekomendowane odpowiedzi

> mam auto 30 letnie warte około 100000zł... nie o to pytałem.

> pytałem o auto a nie o rocznik i cenę

jak sie nie boisz francuskiego turbo silnika w niemieckim aucie brytyjskiej marki zlosnik.gif

a powaznie

moj mechanik robil juz kilka razy 1.6thp

ja bym z checia wzial - tyle ze mnie chyba nie stac buu.gifskromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak sie nie boisz francuskiego turbo silnika w niemieckim aucie brytyjskiej marki

> a powaznie

> moj mechanik robil juz kilka razy 1.6thp

> ja bym z checia wzial - tyle ze mnie chyba nie stac

Silnik jest z bmw, francuzi go tylko montowali w 207 itp. Rozrzady padaja na potege, elektronika raczej bezproblemowa, nie rdzewieje, samo turbo tez nie generuje problemow, mielismy na firmie worksa 240hp, wrazenia z jazdy niezapomniane, wkreca sie jak motocykl grinser006.gif

Jak mial bym kupic takie auto to raczej od razu nowy rozrzad i powinno byc git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik jest z bmw, francuzi go tylko montowali w 207 itp. Rozrzady padaja na potege, elektronika

> raczej bezproblemowa, nie rdzewieje, samo turbo tez nie generuje problemow, mielismy na firmie

> worksa 240hp, wrazenia z jazdy niezapomniane, wkreca sie jak motocykl

> Jak mial bym kupic takie auto to raczej od razu nowy rozrzad i powinno byc git

dziekuje. o tego typu opinię mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik jest z bmw, francuzi go tylko montowali w 207 itp. [ciach]

Nie do konca to prawda. To silnik (a bardziej rodzina silników Prince) zbudowany wspólnie przez BMW i PSA

Edyta: Nie popatrzylem na rocznik tego miniaka smile.gif Prince dopiero od 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... warto czy nie? plusy i minusy poprosze bo nie mialem z tymi auta mi zupełnie do czynienia...

> http://allegro.pl/show_item.php?item=4954051232

Przejedz się .

Chciałem kupić zonie , naszukałem się w internecie , naczytałem itp

Przejechaliśmy się i auto zostało definitywnie skreślone , mimo iż podobało nam się wizualnie .

Auto mega twarde a nie prowadzi się rewelacyjnie do jazdy na codzień się nie nadaję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejedz się .

> Chciałem kupić zonie , naszukałem się w internecie , naczytałem itp

> Przejechaliśmy się i auto zostało definitywnie skreślone , mimo iż podobało nam się wizualnie .

> Auto mega twarde a nie prowadzi się rewelacyjnie do jazdy na codzień się nie nadaję .

tez juz czytalem o tej twardosci... głębiej sie nad nim zastanowię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez juz czytalem o tej twardosci... głębiej sie nad nim zastanowię

Kolega który trochę jeździł na różnych "pojeżdzawkach" miał takie coś .Był zadowolony z osiągów i prowadzenia .Mimo że poprzednie auto obniżał i utwardzal tu cos wspominał właśnie o twardości .Po tym jak auto zostało tylko do normalnej jazdy pozbył się go ze dwa miesiące temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez juz czytalem o tej twardosci... głębiej sie nad nim zastanowię

ja jezdzilem wersja z kompresorem. Zawieszenie faktycznie bardzo twarde ale takie miesiste.

Silnik fajny, super dzwiek kompresora, takie wziuuuu, szybszy niz octavia II rs i to znaczaco.

Bardzo maly w srodku. Ja mam 188cm i jakies 95kg i ciasno, bagaznika tez za duzo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zastanawialem sie nad takim mini, mialem nawet okazje sie przejechac i cooperem i one - auto mega twarde - to juz trzeba amatora na taki zawias zlosnik.gif a jezdzilem kiedys SC obnizonym 60/40 na twardych amorach i chyba bylo bardziej komfortowo hmm.gif obecnie jezdze e46 compact 325ti, ze sportowym dostosowaniem podwozia + zawieszenie m technik (tak sie nazywaja fabryczne opcje) po zakupie zmienilem zuzyte juz zawieszenie na kita Vogtlanda (twardsze i jeszcze nizsze niz fabryczne) i powiem ci ze jest i tak bardszej komfortowo niz w mini ok.gif do tego naped na tyl, R6 pod maska, wieksze wnetrze i bagaznik i chyba troche mniej pedalskie niz mini gay.gifgrinser006.gif moze lepiej pojsc w ta strone hmm.gif

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.