Skocz do zawartości

Hayka na pierwsze moto


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie znalazlem poparcie dla wszystkich twardzieli ktorzy twierdza, ze kupia mocniejsze, bo starczy na dluzej i nie beda odkrecac, zreszta Hayky nie jest taka mocna, bo i tak trzeba sie nogami odpychac

enjoy 7:56 biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wreszcie znalazlem poparcie dla wszystkich twardzieli ktorzy twierdza, ze kupia mocniejsze, bo

> starczy na dluzej i nie beda odkrecac, zreszta Hayky nie jest taka mocna, bo i tak trzeba sie

> nogami odpychac

> enjoy 7:56

>

Ale gdzies trzeba ogladać dalej, czy ot tak kilka hayek pojechało i już confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wreszcie znalazlem poparcie dla wszystkich twardzieli ktorzy twierdza, ze kupia mocniejsze, bo

> starczy na dluzej i nie beda odkrecac, zreszta Hayky nie jest taka mocna, bo i tak trzeba sie

> nogami odpychac

> enjoy 7:56

>

to jest compton??

po co oni wsadzajom tam przedłuzane wachacze bez zastrzałów wzmacniajacych, gdy fabryka daje krótki z zastrzałami wzmacniajacymi?

dlaczego nie jezdzom tam w 1 czesciowych kombi z garbem, w PL wiecej ludzi ma dobre kombi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po co komu kask do "8" czy wolnego slalomu na egzaminie?

> Nie pamiętam już czy przypadkiem do przestawiania motocykla nie trzeba już mieć zapiętego kasku

trzeba wink.gif masz sie przygotowac do jazdy, a dopiero potem ruszasz z motocyklem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie są wymagane, zresztą jak jezdza 15mph to po co kask

Spedziłem rok w USA i w miejscowości w której byłem istniała niepisana (ale przestrzegana) umowa że do 25 mil/h policja nie czepia sie kasków. Cała masa ludzi jeżdziła na moto jak sie da ale nie przekraczali właśnie 25 mph. Natomiast poza miastem to juz była inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdawałem w zeszłym roku w lipcu. Można przestawiać siedząc

To chyba jakis wyjatek danych WORD'ow wink.gif. W W-wie nie mozna bylo o czym nawet niedawno mowil mi znajomy instruktor.

Z reszta jak sam kiedys robilem A to nawet egzaminator cos o tym wspominal aby tak nie przestawiac moto zlosnik.gif. Ale w W-wie to mieli dziwne przypadki, raz ktos zlamal noge na gorce, innym razem ktos inny wjechal w sciane przy hamowaniu awaryjnym rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We Wrocławiu też można było jak robiłem prawko!

pare lat temu jak w WRC zdawalismy z mulher.gif to instruktor nas przestrzegal przed podpychaniem motocykla siedzac okrakiem a egzaminator wprost powiedzial ze motocykla nie nalezy 'przepychac' na wskazane miejsce siedzac na nim, dodal tez zeby uwazac i sie nie wywalic z motocyklem bo ktos tam kiedys sie uszkodzil podczas przepychania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo motocykl to nie hulajnoga!

> Tak mi powiedział instruktor, jak na kursie zapytałem, czy można wyprowadzić motocykl z "garażu"

> siedząc na nim!

no i wlasnie dlatego nie mozna wink.gif ale widac ze co egzaminator to inaczej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Warszawie nie można.

Z tego co pamiętam, zadanie polegało na przestawieniu motocykla z punktu A do punktu B. Nie miało znaczenia w jaki sposób - ważne, że silnik nie mógł pracować.

A swoją drogą teraz zawsze wyprowadzam motocykl z garażu siedząc na nim. Tak jest dla mnie wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co pamiętam, zadanie polegało na przestawieniu motocykla z punktu A do punktu B. Nie miało

> znaczenia w jaki sposób - ważne, że silnik nie mógł pracować.

wyprowadzenie z "garażu" w Wawie masz to zrobić nie siedząc na nim tylko prowadząc

> A swoją drogą teraz zawsze wyprowadzam motocykl z garażu siedząc na nim. Tak jest dla mnie

> wygodniej.

ja różnie, w zależności od okoliczności, jak jest bardzo ciasno wolę na moto, jak jest trochę miejsca, wolę obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.