Skocz do zawartości

matiz daewoo


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

> da sie jeszcze kupic takiego bez rdzy??

pewnie sie da

wczoraj kupiłem corse 96r bez grama rdzy

jedynie rdza jest tak 2x2cm na rancie progu jak podnośnik sie zakłada i na częściach silnika

czy była robiona to tego nie wiem ale watpie w to z tego co widziałem i po tym ile za nią dałem

choćby w silnik coś włozyć (bo pewnie będzie trzeba bo coś stuka dziwnie troszke) to wg mnie opłaciło sie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w podluznicy jak sie grodz zaczyna na bank masz rdze i w podluznicy na ysokosci tylnego kola nie

> istnieje egzemplaz ktory tam nie koroduje

> zreszta to chyba normalne ze w kilkunastoletnim aucie jest rdza

możliwe, ale czy tam moze być tak strasznie zgnita a gdzie indziej praktycznie nic?

tez sądze że jak n prawie 20lat to gdzieś musi być, ale z zewnątrz i jak sie położyć pod spodem (nie na podnośniku bo jeszcze nie widziłem jej tak) tylko tak sie położyć i lampką świecić to nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w wiekszosci w mercu w220 tez nic nie widac dopiero jak podnosisz auto i wchodzi lewarek to widac

> bo od spodu wszystko bitum zakrywa zreszta cala konstrukcja rdzewieje na potege a zewnatrz

> nic nie widac i tu jest podobnie

oglądałem kilka i wydaje mi sie że jednak ta jest w dobrym stanie

biorąc pod uwage jeszcze cene złomu x2, to cudów nie ma co oczekiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem okazję miesiąc jeździć 800setką.Jak dla mnie dramat.Pomijając już sprawy oczywiste osiągi

> czułem się jakbym ,,siedział '' na jezdni.

800 tak. Ale 1.0 jest sporo mocniejszy. Idealny do miasta. Zresztą gdyby się tak nie sypał to bym dalej był szczęśliwym posiadaczem 800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matizem przejeździłem sam ok 50-60kkm, nie narzekałem co do właściwości jezdnych. Zresztą jak ktoś oczekuje niewiadomo czego to niech kupi sobie 2 razy starszego Mercedesa wink.gif W Matizie tylko bałbym sie z korozji progów i nadkoli. Reszta i tak przeżyje to auto. Z części mechanicznych silnika pod względem zużycia oleju wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> da sie jeszcze kupic takiego bez rdzy??

Ostatnie Matizy opuściły FSO w 2008r, więc spokojnie.

Tyle, że nikt takowego teraz raczej nie sprzeda a już na pewno nie za 5tys. Mój jest z 2006r i byłby całkowicie bez rdzy, gdyby nie drzwi pasażera wymieniane na nowe i lakierowane od zera w 2008... clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.