Skocz do zawartości

Wspólne latanko może?


Olas1

Rekomendowane odpowiedzi

> Wydaje mi się, że dziś widziałam Twój sprzęcik w Dębem, myślałam, że jest mniejszy a on jest

> naprawdę spory . Odbierałam swój po 18, yamaszka chodzi jak nówka sztuka, jestem mega

> zadowolona . Jakie masz wrażenia z obsługi ?

Jeśli byłaś w AS Moto to na 99% widziałaś moją Gwiazdkę zlosnik.gif Chyba, że ściągnęli drugi taki motocykl hehe.gifzlosnik.gif Tak, sprzęt jest duży i mocny. Podmuchy wiatru lub wyprzedzające tiry przestały na mnie robić wrażenie hehe.gifzlosnik.gif

Jak wrażenia? Ciężko mieć jakąkolwiek opinię wyrobioną po przejechaniu 300 km zlosnik.gifgrinser006.gif Panowie będą poprawiali, dokręcali, wymieniali wszystko to, co przez tych 300 km zdążyło popękać zlosnik.gif

Chłopaki starają się jak mogą. Jak przyjechałem to jeden z nich wziął formularz i zaczął skrupulatnie spisywać wszystkie moje uwagi smile.gif Zobaczymy co wyjdzie w praniu. Motorek będę odbierał w sobotę i mam nadzieję, że wszystko uda im się poprawić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że jesteś zadowolony ze swojej Gwiazdki, też o nim myslałam wcześniej. Co do AS Moto, mój sąsiad też tam serwisuje i mi polecił i nie żałuję decyzji. Podoba mi sie podejście wszystko czytelne, rozpisane, rozliczenie tak samo. Sporo rzeczy robiłam u nich bo opony, napęd, olej i hamulec przód, do tego pełna regulacja, wracałam zupełnie innym motocyklem serduszka.gif . Widziałam, że robią tam też mocniejsze motocykle co sugeruje, że pojęcie mają. Brat ma wstawić swoją suzuki 750tkę, zobaczymy jak sobie poradzą z poważniejszą maszyną. Ty masz nowy więc pewnie tylko kosmetyka.

Powodzenia oby się spisywał jak najlepiej 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super, że jesteś zadowolony ze swojej Gwiazdki, też o nim myslałam wcześniej. Co do AS Moto, mój

> sąsiad też tam serwisuje i mi polecił i nie żałuję decyzji. Podoba mi sie podejście wszystko

> czytelne, rozpisane, rozliczenie tak samo. Sporo rzeczy robiłam u nich bo opony, napęd, olej i

> hamulec przód, do tego pełna regulacja, wracałam zupełnie innym motocyklem . Widziałam, że

> robią tam też mocniejsze motocykle co sugeruje, że pojęcie mają. Brat ma wstawić swoją suzuki

> 750tkę, zobaczymy jak sobie poradzą z poważniejszą maszyną. Ty masz nowy więc pewnie tylko

> kosmetyka.

Właściwie to poprawianie fabryki. Dokręcanie, regulacje i takie tam zwykłe czynności serwisowe wink.gif No, sprzęta odbieram dopiero w poniedziałek. Nie doszła na czas zębatka zdawcza spineyes.gif Zamówiłem większą zębatkę tj. 15z zamiast fabrycznych 14z i teraz obroty powinienem mieć już bardziej cywilizowane. Przy 80 km/h miałem 6000 obr. więc teraz będzie z 5000 obr. 893goodvibes.gif

> Powodzenia oby się spisywał jak najlepiej

Nie dziękuję, by nie zapeszyć wink.gifzlosnik.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I deszcz, jak to w weekend

"Bolek! Przestań szerzyć defetyzm!" wpysk.giftuk.gifhehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gif

> Chyba dotarl wczoraj wieczorem

Tak planowali waytogo.gif

> W zeszlym roku kilka razy sie przeprawialem z moto oraz rowerem.

Szkoda, że nie było szerszej reklamy frown.gif Ja się o tym promie dowiedziałem dopiero 3 tygodnie temu beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcesz jechac ogladac prom ?

Nooooooo 270635636-JUMP2.gifswiety.gif893goodvibes.gif Przyznam się, że ostatni raz przeprawiałem się promem ale osobowym a nie samochodowym przeszło 20 lat temu hahaha.gif Dlatego uważam, że warto tam podjechać wink.gifzlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee to ja w zeszlym roku w Swinoujsciu promem moto przeprawialem

Też bym się przeprawił takim dużym promem. Kto wie? Może w przyszłym roku dojadę motorkiem do Świnoujścia wink.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to powtarzam hasło: niedziela, 10:00 wymarsz. Skąd? To zależy gdzie pojedziemy, bo opcji mamy wiele. Np. Sochaczew, Nowe Miasto nad Pilicą, Źródło Świdra, Nasielsk -> Pułtusk i dalej się zobaczy wink.gifzlosnik.gifgrinser006.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sobote rano to ja odpadam, dopiero popoludniu bede moze dyspozycyjny

Nie ma problemu wink.gif Ja w sobotę będę dyspozycyjny dopiero od 18:00. No, chyba, że wcześniej przyjadę do roboty grinser006.gif Akurat termin to najbliższa niedziela ale domyślam się, że mogły Ci się dni pomylić wink.gif20.GIFzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma problemu Ja w sobotę będę dyspozycyjny dopiero od 18:00. No, chyba, że wcześniej przyjadę

> do roboty Akurat termin to najbliższa niedziela ale domyślam się, że mogły Ci się dni pomylić

a widzisz, czlowiek nie doczyta i potem cos takiego palnie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To gdzie będzie można Wasz spotkać i o której bo mi się nie chce całego wątku przeglądać - chętnie

> bym tego Divisiona oblukał

Szukaj nas pod Stadionem Narodowym (przy stacji PKP) w najbliższą niedzielę o 10:00. Swoją drogą mógłbyś się do nas dołączyć na rundkę grinser006.gifzlosnik.gifwpysk.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukaj nas pod Stadionem Narodowym (przy stacji PKP) w najbliższą niedzielę o 10:00. Swoją drogą

> mógłbyś się do nas dołączyć na rundkę

Chętnie, ale o 12:00 już muszę być na Głębockiej na piwie - ale postaram się wpaść pod Narodowy.

Oj korci mnie ten Division, korci...może Ef się zamieni zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kordek ...

> Skoro brak chetnych ... To Narodowy ...

> i Poszukamy zrodel nilu ... po okolicy

Coś mi się wydaje, że może być ta lokalizacja niezbyt odpowiednią do poszukiwań Nilu alien.gif Nil to wypływa w okolicach Stoczka wink.gifzlosnik.gifgrinser006.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, drobna aktualizacja. Efkwadrat się popsuł zdrowotnie, więc Divisiona obejrzysz w innym terminie. W tej sytuacji daruję sobie kierunek północny i jeśli pogoda dopisze, to gnam w okolice Żelechowa/Kozienic. Jakby ktoś chciał się dołączyć do mnie, to podaję numer telefonu: 505604128. Ruszam z Radości około 10:00/11:00 20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przez W-we to jutro nawet lepiej sie nie pchac, bo od 9:30 do 15:30 beda biegac po miescie co w

> polaczeniu z powrotami zaopatrzonych weekendowych "warszawiakow" moze grozic malym sajgonem

No właśnie sobie przypomniałem, że mają biegać i blokować miasto sciana.gif20.GIFhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Sky, bo Ty preferujesz różne trasy grinser006.gif Kiedyś, w okolicach Garwolina -> kier na Ryki, widziałem pozostałości drewnianego młyna wodnego. Rzuciło Ci się kiedyś na oczy coś takiego?

Znalazłem 270635636-JUMP2.gif To Kamionka jakiś tekst hehe.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie, Sky, bo Ty preferujesz różne trasy Kiedyś, w okolicach Garwolina -

> Znalazłem To Kamionka jakiś tekst

A tam nie dojechałem jeszcze wink.gif Ale nic straconego, nadrobimy wink.gif

Na razie to ja w przyszłą sobotę ruszam do Kosianki sprawdzać trasę do naszego amatorskiego Enduro Speed yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.