Skocz do zawartości

A taki mustang to się nadaje?


simek18

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy mustang taki z okolicy 2005r ok 200KM nadaje się do jazdy na co dzień, czyli zagazowania?

> Jest tam jakikolwiek komfort jazdy czy taczka? Jedzie troszkę czy nic?

ludzie sie cc jaraja ze jedzie to mustand tez bedzie jechal

siec podaje okolice 7sek do 100km

ponad 300nm tez nie brzmi zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nada sie do lpg

> Nie lepiej v8

V8 droższy w zakupie. V6 jest tani na starcie, tani w utrzymaniu, tańsza instalacja LPG, trochę niższe spalanie, silnik nie do zabicia. Wygląd robi wrażenie, jeździć się da, choć warto szukać wersji, w której już ktoś dołożył szperę ok.gif W tym budżecie ciężko o bardziej szpanerskie auto grinser006.gifzlosnik.gifok.gif Do tego brać cabrio i latem będzie lans na maxa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mustang taki z okolicy 2005r ok 200KM nadaje się do jazdy na co dzień, czyli zagazowania?

> Jest tam jakikolwiek komfort jazdy czy taczka? Jedzie troszkę czy nic?

Pomimo tylnego zawieszenia od wozu drabiniastego jezdzi to lepiej niz większość europejskich samochodow. Bo ma naped na właściwa pare koł. 200 KM niestety nie pozwala na wiele zabawy, ale samochod do zawalidróg nie nalezy. Nie słyszę o jakichś szczególnych problemach z awaryjnością - nie jest to Fiat. Jak nie po wielkim wypadku to moim zdaniem moze byc fajny samochod do jazdy. Bagażnik przyzwoitych rozmiarow, z przodu sporo miejsca, z tylu da sie od biedy kogoś wsadzić, choc na komfort tam nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomimo tylnego zawieszenia od wozu drabiniastego jezdzi to lepiej niz większość europejskich

> samochodow.

Grzeszysz wink.gif. Kilka lat temu miałem możliwość przejechać się kawałek Mustangiem V6. Przepraszam to nie jest Mustang, to nie jest samochód sportowy. Zawieszenie, układ kierowniczy, skrzynia, silnik nie sugerowały, że to samochód sportowy - ot 3 drzwiowa wersja samochodu klasy średniej. Mustang zaczynał się od wersji GT z V8 pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grzeszysz . Kilka lat temu miałem możliwość przejechać się kawałek Mustangiem V6. Przepraszam to

> nie jest Mustang, to nie jest samochód sportowy. Zawieszenie, układ kierowniczy, skrzynia,

> silnik nie sugerowały, że to samochód sportowy - ot 3 drzwiowa wersja samochodu klasy

> średniej. Mustang zaczynał się od wersji GT z V8 pod maską.

Nikt nie mówi ze to samochód sportowy. Ale jezdzi zupełnie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty masz V6? Czy przy ok 100-120km/h da się normalnie w środku rozmawiać, czy silnik ryczy a

> powietrze huczy tak, że trzeba podnosić głos?

Mam inne V6 - 305 KM. Samochód jest cichy, może nie jak Lexus, ale przyzwoicie cichy. Silnik mruczy przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli nie jest tak źle. A jak z rdzą? Cabrio mi się w ogóle nie podoba.

Rdza żre od spodu, ale jak na czas zabezpieczysz, będzie ok.

> Myślę jeszcze o 350z, ale raczej w budżecie 30-40k to będzie kibel i pewnie droższe w utrzymaniu.

350z lepiej się prowadzi. do lansu lepiej posłuży mustang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rób sobie jaj. V8 o pojemności kilkunastu litrów brzmi bardziej rasowo, niż jakiekolwiek V10,

> V12, czy turbo-burbo-niewiadomoco

On jest już spaczony przez jazdę mpower'em.Nie ma ratunku dla niego już. Ja jestem zdania , że V8 najlepsze.nie wyobrażam sobie amerykańca bez V8 - no i zza oceanu tylko muscle car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> On jest już spaczony przez jazdę mpower'em.Nie ma ratunku dla niego już. Ja jestem zdania , że V8

> najlepsze.nie wyobrażam sobie amerykańca bez V8 - no i zza oceanu tylko muscle car

tak dla jasności , zbijam się tylko smile.gif

na codzień jeżdżę Mazdą 6 2.0 16V lub 2.2 D na sterydach coś kole 200 kuni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Napisz cos wiecej co kupiles

Srebrno-szare V6 4.0, 214KM, automat, do zagazowania. Czarny środek, skóra, klima (działa wink.gif ) jakies tam granie. Mocno rozbity nie był, pas jest fabryczny, zmieniony błotnik, maska, zderzak, chyba obie lampy i chłodnica. Dostałem foto po wyjeździe z kontenera. Mocowo szału nie robi, ale i nie trzeba się wstydzić. O spalaniu na razie się nie wypowiem bo używam teraz prawego pedału wink.gif Prowadzi się całkiem nieźle mimo zawieszenia ze stara. wink.gif Póki co, po 350km polecam zlosnik.gif

Edit:

Ale sam, myśląc zdroworozsądkowo bym tego nie kupił. mulher.gif Chciała. Lepsze to niż ślub, na jakiś czas kupiłem sobie spokój zlosnik.gif Mam nadzieję crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po przesiadce nawet z takiego kondona jak audi a6 c4 ...

Tym sposobom sprowadziłeś na siebie czarne chmury i otworzyłeś puszkę Pandory grinser006.gif

Nadciągnie falanga krzyżowców spod znaku czterech zapętlonych kółek i zostaniesz zniszczony a twoje nowe auto rozdeptane a na koniec zeszrotowane.

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

grinser006.gif

Gratulacje i dużo radości z nowego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mustang taki z okolicy 2005r ok 200KM nadaje się do jazdy na co dzień, czyli zagazowania?

> Jest tam jakikolwiek komfort jazdy czy taczka? Jedzie troszkę czy nic?

Nie rozumiem ludzi, którzy kupują takie samochody i chcą je gazować... Kupując mustanga trzeba czuć jego oryginalną moc, zagazowując jakiekolwiek auta wiadomo, że ta moc już nie będzie taka sama. Jak chcesz ekonomiczne auto kup sobie Smarta - pali około 3 litry, jak będziesz jechał na pełnym gazie to 4l 270751858-jezyk.gif Mówię o dieselu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem ludzi, którzy kupują takie samochody i chcą je gazować... Kupując mustanga trzeba czuć

> jego oryginalną moc, zagazowując jakiekolwiek auta wiadomo, że ta moc już nie będzie taka

> sama. Jak chcesz ekonomiczne auto kup sobie Smarta - pali około 3 litry, jak będziesz jechał

> na pełnym gazie to 4l Mówię o dieselu.

kupując mustanga który ma TYLKO marne 200 KM z pojemności która obsłużyłaby w cywilizowanej marce 2-3 razy tyle...

kupujesz go dla wydechu... to co komu przeszkadza gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem ludzi, którzy kupują takie samochody i chcą je gazować... Kupując mustanga trzeba czuć

> jego oryginalną moc, zagazowując jakiekolwiek auta wiadomo, że ta moc już nie będzie taka

> sama.

A jak ktoś chce jeździć na co dzień mustangiem, to co ma zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem ludzi, którzy kupują takie samochody i chcą je gazować... Kupując mustanga trzeba czuć

> jego oryginalną moc, zagazowując jakiekolwiek auta wiadomo, że ta moc już nie będzie taka

> sama. Jak chcesz ekonomiczne auto kup sobie Smarta - pali około 3 litry, jak będziesz jechał

> na pełnym gazie to 4l Mówię o dieselu.

Nie miałeś samochodu z instalacją LPG, trolujesz czy zazdrościsz? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem ludzi, którzy kupują takie samochody i chcą je gazować... Kupując mustanga trzeba czuć

> jego oryginalną moc, zagazowując jakiekolwiek auta wiadomo, że ta moc już nie będzie taka

Widzsz, jedni kupują to na co mają ochotę, szukają rozwiazania w postaci lpg żeby mniej płacić na stacji, nie dodają filozofii i mają Mustanga pod domem. Filozofowanie z gazowaniem takich a nie innych aut to pusty frazes i nic więcej. Dobre dla tych co najczęściej fajne fury oglądają tylko na obrazkach i jakoś sobie muszą tłumaczyć to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupotą jest gazowanie np TSI, czy innych silników które stwarzaja problemy przy LPG, a silnik Mustanga jest idealny do zagazowania.

Prosty niewysilony silnik który zrobi spokojnie 500-800tys zapewne bez remontu jak nie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.