Skocz do zawartości

Nowy SuperB


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

Widac ten umysl ukrainskiego oligarchy i wiesniaka jest dobrze rozprzestrzeniony na calym swiecie, bo nie wyobrazam sobie spotkania biznesowego z CXO w tshircie :) Oczywiscie mozna byc jak Steve Jobs, ale generalnie w biznesie obowiazuje dress code. W niektorych branzach dosc restrykcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ten umysl ukrainskiego oligarchy i wiesniaka jest dobrze rozprzestrzeniony na calym swiecie, bo nie wyobrazam sobie spotkania biznesowego z CXO w tshircie :) Oczywiscie mozna byc jak Steve Jobs, ale generalnie w biznesie obowiazuje dress code. W niektorych branzach dosc restrykcyjny.

 

Dla CxO zakłada się poprostu koszulę zamiast T-shirt, ale auto zostaje te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ten umysl ukrainskiego oligarchy i wiesniaka jest dobrze rozprzestrzeniony na calym swiecie, bo nie wyobrazam sobie spotkania biznesowego z CXO w tshircie :) Oczywiscie mozna byc jak Steve Jobs, ale generalnie w biznesie obowiazuje dress code. W niektorych branzach dosc restrykcyjny.

Dokładnie jest jak piszesz - większości oficjalny ubiór kojarzy się z fachowością i kompetencjami. Gdyby nie to, wszelcy doradcy i sprzedawcy ubieraliby się normalnie.

A jak jest z tą fachowością - każdy chyba wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zależy od branży, ale ani ja ani moim klienci nigdy nie patrzyli na biznes przez pryzmat ubrania a tym bardziej samochodu. Zawsze pracowałem w dziale sprzedaży /wsparcia sprzedaży i praktycznie nigdy nie miałem na sobie garnituru a często bywał to T-shirt i krótkie spodenki ;) . Samochód ma jeszcze mniejsze znaczenie, ma być poprostu wygodny i bezpieczny aby dojechać szczęśliwie na spotkanie czy dalszą delegacje.

Da się? Da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy poważnie nie myślałem o Skodzie, ale powiem szczerze, że nowy SuperB może się podobać.

 

może się podobać ? Wygląda IMO jak kupa. Myślałem, że zrobią postęp w stosunku do ostatniej wersji, która z wyglądu była fatalna, ale niewiele zmienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się podobać ? Wygląda IMO jak kupa. Myślałem, że zrobią postęp w stosunku do ostatniej wersji, która z wyglądu była fatalna, ale niewiele zmienili.

 

Wiesz, gust jest gust, ale nie pisz, że nie wiele zmienili bo zmieniło się z zewn dużo. Poza wymiarami, ma inne kształt przetłoczenia drzwi oraz błotniki, które nie łączą się z maską. Inne przód i tył (nowe lampy, inna atrapa, inaczej przetłoczona maska). Ja nie widzę wspólnych elementów nadwozia z poprzednią wersją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam glupie pytanie. Superb za 150k  :totalszok: Ale kupuje sie go dla bagaznika czy dla czego? Dla bagaznika jak ktos chce wozic duzo to rozumiem ale w innym przypadku to przeciez cena Mercedesa bidnego bo bidnego ale jednak. 

 

Bylem pomacalem i jakosciowo to widac, ze jest lepiej vs Octavia i Rapid ale 150k  :mlot:

nie wiem, co tam jest w tych 150

jeździłem L&K 220 km + DSG

i taki oferowano mi za około 130 tys

 

apssat z podobnym wyposażeniem wychodziło ponad 10 tyś (bliżej 15, jak dobrze kojarzę) więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co tam jest w tych 150

jeździłem L&K 220 km + DSG

i taki oferowano mi za około 130 tys

 

apssat z podobnym wyposażeniem wychodziło ponad 10 tyś (bliżej 15, jak dobrze kojarzę) więcej

 

Bylo jeszcze kilka dodatkow. Pisalem o cenie cennikowej a nie z oferty, bo taka latwiej operowac i porownywac.

Na cene finalna wersji, ktora skonfigurowalem czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z uprzedzeń do znaczków wyleczyłem dawno (pomijając, że ten z "kapustą" nie jest za ładny 8-) ). Przeszkadzało mi jednak to, że te auta mi się nigdy nie podobały (po 105ce :) ), ale już nowa Octavia pokazała że i Skoda może ładne, ciekawe auta robić, teraz SuperB też łamie stereotypy

nie no kaman. skoda pokazuje? superb łamie, które stereotypy? chyba o samym sobie jako najbrzydszym aucie zaraz po Multipli, gdzie przy obecnej generacji... nie trzeba na czczo podchodzić.

 

bo już nie jest brzydki - jest poprostu poprawny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kaman. skoda pokazuje? superb łamie, które stereotypy? chyba o samym sobie jako najbrzydszym aucie zaraz po Multipli, gdzie przy obecnej generacji... nie trzeba na czczo podchodzić.

 

bo już nie jest brzydki - jest poprostu poprawny :)

tak, na przyszłość, jak już zacznę myśleć o zakupie następnego samochodu. powiedz, proszę, który samochód D jest ładny

żebym sobie jakiegoś brzydala nie wybrał ;)

aha, bez premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, gust jest gust, ale nie pisz, że nie wiele zmienili bo zmieniło się z zewn dużo. Poza wymiarami, ma inne kształt przetłoczenia drzwi oraz błotniki, które nie łączą się z maską. Inne przód i tył (nowe lampy, inna atrapa, inaczej przetłoczona maska). Ja nie widzę wspólnych elementów nadwozia z poprzednią wersją.

Gdyby znaczek był inny, to by się podobał.

To tak jak w skeczu Benny Hilla: wino nie posmakowało, kelner zmienił nalepkę i smak już był ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby znaczek był inny, to by się podobał.

To tak jak w skeczu Benny Hilla: wino nie posmakowało, kelner zmienił nalepkę i smak już był ok.

 

Dla mnie się tam podoba, ale jak pisałem ja wyleczyłem się z magii znaczków. Skoro się dla nas podoba, jest duże, mocne i dobrze wyposażone to czego chcieć więcej ?

 

BTW. Dzisiaj dostałem oferty, wersja 220KM odbiór ok lutego, wersja 280KM - odbiór połowa października. Także, wybór staje się coraz prostszy, decydować się trzeba dość szybko bo kolejka rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o czym to świadczy? jednak chyba mało kto zwraca uwagę na znaczek. zresztą na masce go nie widać, a jak się jedzie, to się patrzy na drogę, a nie na znaczki na kierownicy

 

Świadczy to o tym, że się dobrze będzie sprzedawać, bo i tak pewnie by tak było, z generacji na generację zainteresowanie rosło.

Co ciekawe dalej większość zamówień to diesle :bzik: , choć koleś ze Skody przyznał, że zainteresowanie TDI spada, coraz więcej flot wycofuje się z diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, na przyszłość, jak już zacznę myśleć o zakupie następnego samochodu. powiedz, proszę, który samochód D jest ładny

żebym sobie jakiegoś brzydala nie wybrał ;)

aha, bez premium

ależ kupuj co chcesz :)

 

ja tylko odnoszę się do tego łamania stereotypów, przez najnudniejszą markę świata (no... jedną z...) :) Twoja wypowiedź zabrzmiała jak fragment bilboardu przy ulicy :)

 

btw.

żaden segment D obecnie nie jest ładny :) wybierasz mniejsze zło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.