Skocz do zawartości

2016 Miss-a-bitch-i Lancer z nowa twarza ...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

subtelne zmiany :chipsy:

 

 

2016-mitsubishi-lancer-1.jpg

 

Zmiany .. ;]

 

-new/neu/nowy grill

- ditto zderzak

- ditto LEDs

 

2016-mitsubishi-lancer-4.jpg

 

 

 

Srodek:

- new/neu/nowy GPS+DAB

- kolor listew :hehe:

 

 

Tyl nie widze zadnych zmian ...

 

2016-mitsubishi-lancer-5.jpg

 

Silniki nie zmienione - dalej 2.4l 4 cylinder naturalny silnik z 125kW/226Nm

 

W sprzedazy od dzis :drive:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos to jeszcze kupuje? ;]

 

 

Tanie nieznieszczalne ... Majac dzis 18 lat a chcac nowe auto to poszedl bym po to 5lat gwarancji, 130k km od zderzaka do zderzaka, nie psuje sie - za tyle lat wszystko popraili, dalej zle nie jezdzi (jak na male auto) etc ... Nie widze zadnych wad :hmm: [...]

 

Jednym slowem, tanie, sprawdzone stare taczki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie nieznieszczalne ... Majac dzis 18 lat a chcac nowe auto to poszedl bym po to 5lat gwarancji, 130k km od zderzaka do zderzaka, nie psuje sie - za tyle lat wszystko popraili, dalej zle nie jezdzi (jak na male auto) etc ... Nie widze zadnych wad :hmm: [...]

 

Jednym slowem, tanie, sprawdzone stare taczki :ok:

 

W Twoich realiach to wyglada troche inaczej ;)

W PL raczej marne szanse na zakup nowego auta w wieku 18 lat bo trzeba pewnie z 15-20 srednich krajowych na takiego Lancera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłem, że to ludzie kupują jak to wchodziło na rynek, nie wierzyłem że to nadal sprzedają, a teraz robią lifting, którego się nie da zauważyć i teraz to już w ogóle nie wierzę, że to ktoś kupi ;]

 

Ale kupujesz sprawdzony product ... :hmm:

 

Dwa to w ogole jest przeciez polityka Miss-a-bitch-i

 

Popatrz na Pajero - teoretycznie zastapione przez Challenger/Pajero Sport ale dalej sprzedaja, u mnie masz tego place :ok:  - lud dalej kupuje :hmm: *

 

PM-long-term-Pajero-welcome-750x375.jpg

 

Ba nawet po tylu latach zle nie wyglada :hmm:

 

mitsubishi-pajero-interior.jpg

 

2016_mitsubishi_pajero_australia_01.jpg

 

Patrzac na np Pajero Sport, ktore ... kosztuje wiecej ... to mozna tez powiedzie ze design z tylu jest ladniejszy :hehe:

 

Mitsubishi-Pajero-Sport-main.jpg

 

mitsubishi-pajero-sport-rear-sand.jpg

 

 

* na tyle ze powaznie sie nie zastanawiam, czy tego do roboty nie kupic .... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoich realiach to wyglada troche inaczej ;)

W PL raczej marne szanse na zakup nowego auta w wieku 18 lat bo trzeba pewnie z 15-20 srednich krajowych na takiego Lancera ;]

 

Nie znam nikogo innego kto by to kupil :hehe:  - az zobacze ile sie tego miesiecznie sztuk sprzedaje ... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo innego kto by to kupil :hehe:  - az zobacze ile sie tego miesiecznie sztuk sprzedaje ... :hmm:

W PL cale 488 sztuk w tym roku.http://carmarket.com.pl/ranking.php?pomoc=Mitsubishi&marka=31&rodzaj_pojazdu=1&rodzaj_wlasciciela=0&okres_analizy=2015&wojewodztwo=0&powiat=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tlumik jest w poprzek i wyglada srednio... Dodatkowo kiepskie sliniki teraz to chyba sprzedaz marginalna.

jakby silniki byly jakies sensowne to bym chetnie kupil, chocby dlatego ze z Lancerem poprzednikiem mam bdb doswiadczenia - jezdzi od 8 lat i nic sie nie psuje, prowadzenie bardzo przyjemne, ekonomia w porzadku.

 

Mnie tlumik w poprzek w ogole nie przeszkadza, ma to nawet swoj urok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłem, że to ludzie kupują jak to wchodziło na rynek, nie wierzyłem że to nadal sprzedają, a teraz robią lifting, którego się nie da zauważyć i teraz to już w ogóle nie wierzę, że to ktoś kupi ;]

 

Mitsubishi też chyba nie wierzy, bo ogłosili że nie planują następcy dla Lancera, więc 2016 to będzie chyba ostatni rok produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi też chyba nie wierzy, bo ogłosili że nie planują następcy dla Lancera, więc 2016 to będzie chyba ostatni rok produkcji.

lemingi najlepiej lapac na rozne blyskotki i cudowne nowoczesne ulatwiacze, w tej akurat dziedzinie Mitsu ma tyly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłem, że to ludzie kupują jak to wchodziło na rynek, nie wierzyłem że to nadal sprzedają, a teraz robią lifting, którego się nie da zauważyć i teraz to już w ogóle nie wierzę, że to ktoś kupi ;]

 

a widziałeś za ILE ?  :O 

 

w październiku nie było jazd próbnych w Warszawie :pukpuk:

MMC jakieś dziwne jest w :PL:

 

pewnie z 10 salonów w Warszawie, a Pajero mieli JEDNO :panic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemingi najlepiej lapac na rozne blyskotki i cudowne nowoczesne ulatwiacze, w tej akurat dziedzinie Mitsu ma tyly.

Chwilę pracowałem w ASO Mitsu i faktycznie te lancery były tak smutne w środku że aż oczy bolały. Przyznać jednak muszę że nic a nic się w nich nie psuło. Jak ktoś miał w poważaniu estetykę to był zadowolony z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subtelne zmiany :chipsy:

 

 

2016-mitsubishi-lancer-1.jpg

 

Zmiany .. ;]

 

-new/neu/nowy grill

- ditto zderzak

- ditto LEDs

 

2016-mitsubishi-lancer-4.jpg

 

 

 

Srodek:

- new/neu/nowy GPS+DAB

- kolor listew :hehe:

 

 

Tyl nie widze zadnych zmian ...

 

2016-mitsubishi-lancer-5.jpg

 

Silniki nie zmienione - dalej 2.4l 4 cylinder naturalny silnik z 125kW/226Nm

 

W sprzedazy od dzis :drive:

zasadnicza zmiana to brak tłumika w poprzek zderzaka ergo nie będzie widać jak rdzewieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.