Skocz do zawartości

Passat B8 FL


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, rwIcIk napisał:

Za młodu też to tak odczuwałem ;]

 

W takim VAgu to retro fit mozna w sumie wszytsko dodac. Sam kupilem Forda bez oswietlenia ambiente i tempomatu i za grosze dodalem. Generalnie rozne rzeczy roznych ludzi kreca :phi: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cinos napisał:

a jak ktoś lubi jeździć autem?

odstresowuje prowadzenie auta, gra ulubiona muzyka, czuć przyspieszenie

 

To niech sobie kupuje wersje full wypas... Czy ja komus bronie?

Mnie zeby zrobic te 15-17kkm wystarczylaby podstawowa wersja takiego Passata :ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wujekcybul napisał:

W takim VAgu to retro fit mozna w sumie wszytsko dodac. Sam kupilem Forda bez oswietlenia ambiente i tempomatu i za grosze dodalem. Generalnie rozne rzeczy roznych ludzi kreca :phi: 

a kolor oświetlenia może zmieniać się w zależności od temp lub czasu :phi: ?

 

u siebie widziałem taką opcję ... niestety tylko w instrukcji :)

 

3 minuty temu, Maciej__ napisał:

Mnie zeby zrobic te 15-17kkm wystarczylaby podstawowa wersja takiego Passata :ok:

Tylko po co od razu Passat ?

BTW. Sprawdziłem w necie jak tytułowe auto wygląda, bo na ulicy za nic bym nie poznał czy to B8 czy B8FL :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maciej__ napisał:

 

To niech sobie kupuje wersje full wypas... Czy ja komus bronie?

Mnie zeby zrobic te 15-17kkm wystarczylaby podstawowa wersja takiego Passata :ok:

 

 

Przy takich przebiegach to większość jest w mieście i na krótkich dystansach, więc wypasiona klasa C lepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sherif napisał:

BTW. Sprawdziłem w necie jak tytułowe auto wygląda, bo na ulicy za nic bym nie poznał czy to B8 czy B8FL

 

VW tak mają.

Nie dość że różne wersje trudno rozróżnić, to te auta w ogóle w oczy się nie rzucają.

 

Jakoś na wiosnę mysleliśmy z żoną że nam auto zajumali.

Na prawie pustym parkingu pod farmą iluzji (fakt że parking dosyć spory) nie mogliśmy znaleźć naszego auta, a pewnie kilka razy obok niego przeszliśmy ;]

Często mam też tak pod marketem, że idę i auta nie widzę ;)

 

Chyba idealne auto dla złodziei do napadów. Zero zainteresowania przechodniów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kravitz napisał:

Na prawie pustym parkingu pod farmą iluzji (fakt że parking dosyć spory) nie mogliśmy znaleźć naszego auta, a pewnie kilka razy obok niego przeszliśmy ;]

Często mam też tak pod marketem, że idę i auta nie widzę ;)

 

Mieliśmy tak z niebieskim Punto2. Żona kiedyś wsiadła do takiego samego (prawie, bo ja miałem 3d a tamten był 5d) co zaparkował pod piekarnią dwa miejsca wcześniej. W środku siedział też kierowca, więc kazała jechać. Zdziwiła się, że tym kierowcą nie byłem ja :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.