Skocz do zawartości

[KzAK] Wygodny sedan Lex ES/Camry


karax

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno, gdyby Ci przyszła do głowy Skoda Superb niezależnie jaka wersja za miliony $$$ to Artek i tak jest lepszy. 
 

Ps kura jedynie audio ma lepsze i te nowe MATRIX Ledy tez robią robotę chociaż czasem mam wrażenie ze są nieco zbyt dyskotekowe 😎

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, gdyby Ci przyszła do głowy Skoda Superb niezależnie jaka wersja za miliony $$$ to Artek i tak jest lepszy. 
 
Ps kura jedynie audio ma lepsze i te nowe MATRIX Ledy tez robią robotę chociaż czasem mam wrażenie ze są nieco zbyt dyskotekowe
Ile tam masz ledów na stronę? Może zrobimy jakieś porównaniem z oplowskim inteliluxem kiedyś?

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ⠀ napisał:

Ile tam masz ledów na stronę? Może zrobimy jakieś porównaniem z oplowskim inteliluxem kiedyś?

tapatalked
 

Obiło mi się o uszy cyfra 22 na lampe ale za Chiny nie potrafię tego pisemnie potwierdzić 🤦‍♂️ Wszędzie tylko piszą ze współpracuje z GPS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, johny napisał:

Obiło mi się o uszy cyfra 22 na lampe ale za Chiny nie potrafię tego pisemnie potwierdzić 🤦‍♂️ Wszędzie tylko piszą ze współpracuje z GPS 

 

No to ja mam całe osiem ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ⠀ napisał:

No spoko, co z tego że nie spełnia połowy wymagań postawionych przez autora wątku.

tapatalked
 

Spoko nie będę się licytować, przy granicy budżetu trzeba iść na kompromisy czyli 190km i fwd. 4x4 nie potrzebne, Klima też nie można okna otworzyć 🤪😀🤣 i tak będzie z każdym gadżetem. Szyby można skrobac, a można mieć webasto i zapomnieć o skrobaniu itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Chalek napisał:

Brac arteona jak juz z 4x4.

Mam passka b7 z 4x4 a wczesniej mialem b7 z fwd. To jest niebo a ziemia w prowadzeniu, trzymaniu sie drogi itd. tym bardziej jak auto ma juz słuszny moment i moc.

Nie powiedzialbym chyba, ze jezdzisz po gorskich serpentynach Golf GTI TCR FWD loi az milo Golfa R 4x4. R jest lepszy tylko w sprincie do 100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujekcybul napisał:

Nie powiedzialbym chyba, ze jezdzisz po gorskich serpentynach Golf GTI TCR FWD loi az milo Golfa R 4x4. R jest lepszy tylko w sprincie do 100. 

A ja bym powiedział bo i jednym i drugim jeżdżę na codzień a nie podniecam sie testami z autoswiatu z jazdy po suchym torze.

 

Wrzuć na te górskie serpentyny czy inna zwykla drogę troche deszczu i zobaczymy który lepiej sie prowadzi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujekcybul napisał:

Nie powiedzialbym chyba, ze jezdzisz po gorskich serpentynach Golf GTI TCR FWD loi az milo Golfa R 4x4. R jest lepszy tylko w sprincie do 100. 

Miałem na weekend Arteona FWD 190.

I tego bym nie kupił. 

Teraz jeżdżę tym AWD 280.

Dla mnie to 2 inne auta. 

Ruszasz bez uslizgu, w zakręcie inaczej się zachowuje. 

A jeżdżę głównie po Poznaniu i okolicach. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chalek napisał:

A ja bym powiedział bo i jednym i drugim jeżdżę na codzień a nie podniecam sie testami z autoswiatu z jazdy po suchym torze.

 

Wrzuć na te górskie serpentyny czy inna zwykla drogę troche deszczu i zobaczymy który lepiej sie prowadzi.

Ja bym nie powiedzial moze po prostu Arteon ma kiepskie FWD jednak odmiany sportowe VW sa troche wyzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bnow napisał:

Miałem na weekend Arteona FWD 190.

I tego bym nie kupił. 

Teraz jeżdżę tym AWD 280.

Dla mnie to 2 inne auta. 

Ruszasz bez uslizgu, w zakręcie inaczej się zachowuje. 

A jeżdżę głównie po Poznaniu i okolicach. 

 

Byc moze. Nie jezdzilem Arteonem AWD. Wiadomo, ze jak slisko to nie ruszysz tak sprawnie oska. Ja widze roznice na codzien miedzy RWD a FWD ale to glownie chodzi o brak podsterownosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujekcybul napisał:

Nie wiem po co mu wmuszasz 4x4. W jakim celu? To jest zbyteczne.

Racja, tak jak pisze @⠀ fiesta po chiptuningu bedzie lepsza, a ile kasy w kieszeni! Po co mu komfort i cisza. To jest zbyteczne.

 

Wydać 200k na furę która na każdym mokrym skrzyżowaniu mieli przednimi kołami. Świetnie wydane pieniądze.

 

Pojeździ trochę AWD może zmądrzejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chalek napisał:

Racja, tak jak pisze @⠀ fiesta po chiptuningu bedzie lepsza, a ile kasy w kieszeni! Po co mu komfort i cisza. To jest zbyteczne.

 

Wydać 200k na furę która na każdym mokrym skrzyżowaniu mieli przednimi kołami. Świetnie wydane pieniądze.

 

Pojeździ trochę AWD może zmądrzejesz.

Mam RWD, ktore prowadzi sie o niebo lepiej od VW takze mozemy sie ustawic w deszczu na dowolnych siwatlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Chalek napisał:

Racja, tak jak pisze @⠀ fiesta po chiptuningu bedzie lepsza, a ile kasy w kieszeni! Po co mu komfort i cisza. To jest zbyteczne.

 

Wydać 200k na furę która na każdym mokrym skrzyżowaniu mieli przednimi kołami. Świetnie wydane pieniądze.

 

Pojeździ trochę AWD może zmądrzejesz.

 

Miałem sporo w miarę mocnych FWD, 2 RWD i mam teraz 2 auta AWD (lata temu miałem E90 w xdrive).

Jak dla mnie AWD to najbardziej uniwersalny napęd.

A to czym jeżdżę, to nie są najlepsze napędy AWD na rynku.

 

Nie będzie najszybszy na torze. Ok.

Będzie więcej palił. Ok.

Będzie droższy. Ok.

Ale użytkowo jest z ww najpraktyczniejszy.

I osobiście też uważam, że warto to rozważyć, wydając tyle pieniędzy.

To kwestia komfortu, bezpieczeństwa i możliwości wykorzystania silnika jaki masz w aucie.

Takie auta warto porównać ze sobą przy deszczowej pogodzie.

Prozaiczne opuszczenie skrzyżowania, czy włączenia się do ruchu wyglądają zupełnie inaczej przy obu napędach.

Nie trzeba wcale śniegu, czy górskiej krętej drogi.

 

Kupując AWD należy tylko pamiętać, że nie skraca on drogi hamowania 🙂

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiązała się jakaś idiotyczna dyskusja na temat przydatności AWD. Nie rozumiem jak można w ogóle to dyskutować? Przecież bez AWD nie sposób pod sam wyciąg narciarski podjechać!

;]

  • Lubię to 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Ryb napisał:

Wywiązała się jakaś idiotyczna dyskusja na temat przydatności AWD. Nie rozumiem jak można w ogóle to dyskutować? Przecież bez AWD nie sposób pod sam wyciąg narciarski podjechać!

;]

Halo, tu MK nie HP.

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Ryb napisał:

Przecież bez AWD nie sposób pod sam wyciąg narciarski podjechać!

Tylko że jak podjedziesz pod wyciag to mkożesz uszkodzić te dziadoskie opony które zamontowali w limuzynie prezydenckiej ;)

 

A co do samej dyskusji - to chyba juz zawsze tak bedzie ze jak ustali sie zblizony poglad na jakas sprawe to pojawia sie "wrzutka" która zmienia plaszczyzne dyskusji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, delco napisał:

Tylko że jak podjedziesz pod wyciag to mkożesz uszkodzić te dziadoskie opony które zamontowali w limuzynie prezydenckiej ;)

 

A co do samej dyskusji - to chyba juz zawsze tak bedzie ze jak ustali sie zblizony poglad na jakas sprawe to pojawia sie "wrzutka" która zmienia plaszczyzne dyskusji....

 

Wracając więc do meritum: IMO Arteon jest lepszy niż Toyota. Lexus byłby lepszy od Arteona gdyby nie dziadowska nawigacja. Jeśli Arteon jest za drogi to Passat lub Superb. Jeśli się zmieści w cenie to brać AWD. Wątek można zamknąć.

;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.